لوازم بهداشتی شخصی

بهترین خودتراش‌های زنانه (همچنین قابل استفاده برای آقایان)

اگر هر قسمت از بدن خود را، به غیر از صورت، بخواهید اصلاح کنید، بهترین گزینه‌ای که در بازار پیدا می‌کنید، تیغ Venus محصولی از ژیلت است. برخلاف تیغ‌هایی که بیشتر برای مردان طراحی می‌شود، این مدل برای موقعیت‌های مختلفی طراحی شده است که جامعه‌ی استفاده کننده از آن را بسیار گسترده‌تر می‌کند. این ژیلت روی هشت فرد با پوست‌های مختلف تست شده است و در آخر، در میان دیگر گزینه‌های مورد استفاده، به عنوان بهترین مورد اصلاح انتخاب شد.

انتخاب اول ما

خود تراش ژیلت مدل Venus

خود تراش ژیلت مدل Venus

تهیه این محصول از دیجی کالا

 

خودتراش Gillette Venus Razor به بهترین شکل ممکن پوست را اصلاح می‌کند. بیشتر تست‌هایی که روی این تیغ انجام شده است، آن را به عنوان بهترین مدل به ما نشان داد و بخصوص این همانی است که کسی نمی‌تواند از آن ناراضی باشد. قسمت جلویی این تیغ به نوعی طراحی شده که مانع از جمع شدن مو روی تیغه‌های آن می‌شود؛ موردی که در اغلب اصلاح کننده‌ها و تیغ‌های اصلاح موجود در بازار مشاهده می‌گردد. نوارهای لوبریکنتی که روی این تیغ بکار رفته است به خوبی به نرم کردن پوست کمک می‌کنند و در پایان ردی از خود به جا نمی‌گذارند. و اینکه، دسته‌ی خوش دست آبی رنگ این مدل حتی در حالی که دستتان بخاطر کف و صابون لیز است، از جای خود تکان نمی‌خورد و به خوبی می‌توان آن را کنترل کرد.

انتخاب دوم

خود تراش ژیلت مدل Venus And Olay

خود تراش ژیلت مدل Venus And Olay

تهیه این محصول از دیجی کالا

اگر بطور مکرر ناحیه‌هایی از بدن خود را که دسترسی به آنها سخت است را اصلاح می‌کند یا اینکه می‌خواهید از تیغی با انعطاف پذیری و لوبریکنت بهتر استفاده کنید، ما مدل Gillette Venus And Olay Razor را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این مدل یکی از پرفروش‌های بازارهای دنیاست. مدل Venus And Olay از یک سر چند مسیری برخوردار است که به راحتی می‌توان آن را بطور دورانی روی پوست چرخاند، ازینرو کار اصلاح نقاطی همچون زانو یا قوزک پا را بسیار راحت می‌کند. این خودتراش داردی پنج تیغه‌ی تیز است که بعضی از استفاده کنندگان احساس می‌کنند اصلاح بهتری نسبت به مدل‌های سه تیغه دارد. اما این نکته را هم می‌گویند که مدل ۵ تیغه‌ای تمایل بیشتری به جمع کردن مو روی تیغه‌ها دارد. این خودتراش همچنین دارای یک لوبریکنت بسیار با کیفیت است که بسیاری از استفاده کنندگان آن را دوست داشتند.

انتخاب سوم

خود تراش ژیلت مدل Venus Breeze به همراه ۱ سری یدک

خود تراش ژیلت مدل Venus Breeze به همراه 1 سری یدک

تهیه این محصول از دیجی کالا

سری این مدل بسیار انعظاف پذیر با حرکت روان یه تیغه از جنس استیل بر روی پوست است. بر بالای تیغه‌ها یک لایه نوارژل با عصاره‌ی آلوئه ورا تعبیه شده که ضمن کمک به حرکت روان و دقیق تیغ بر روی پوست، به آن نرمی و لطافت می‌بخشد. در بالا و پایین سری آن، مانند بالشتکی برجسته است که این برجستگی اندک از تماس بیش از اندازه و احتمال بریدگی، پیشگیری می‌کنند. از طرفی دسته‌ی ارگونومیک آن به راحتی در میان دست قرار گرفته و در حرکت دقیق دست بسیار موثر است. استفاده از این خودتراش کمک می‌کند تا با انجام اصلاحی کامل و حفظ نرمی پوست پس از اصلاح، حس خوبی از لمس پوست خود داشته باشید.

چرا باید به کلاغه اعتماد کنید

برای فهم بهتری از کارکرد طراحی خودتراش‌های مدرن، ما سایت‌های متعددی را بررسی کرده‌ایم. از بازخورد مردم روی محصولات در سایت‌های معتبری همچون آمازون و والمارت گرفته، تا رجوع به خود سایت‌های سازندگان برای بررسی بیشتر نوع و طراحی مدلهای موجود. در میان مدلهای موجود در بازار، ما حدود ۱۵ مدل را در نظر داشتیم و روی آن کار کردیم تا در آخر پس از تحقیقات فراوان توانستیم بهترین آنها را انتخاب کنیم. جدا از تحقیقات اینترنتی، ما مدلهای انتخاب شده را چندین بار امتحان کردیم و در آخ با گردآوری نظرات استفاده کنندگان، مدلهای موجود را برای بازدیدکنندگان کلاغه انتخاب کردیم.

برای چه کسانی مناسب است

هرچند روی بعضی از این مدلها «مناسب برای زنان» درج شده است اما این بدان معنی نیست که مردها نتوانند از آن استفاده کنند. شما برای هر ناحیه از بدن، بغیر از صورت، می‌توانید از این خودتراش استفاده کنید. برای اصلاح تمامی نواحی بدن، حتی نواحی که دسترسی به آنها سخت است، این خودتراش اصلاحی بسیار ظریف و دقیق را به شما ارائه می‌کند.

چیزی که اغلب شرکت‌ها به نام خودتراش‌های زنانه در بازار عرضه می‌کنند، برای انواع موهای رویشی روی بدن طراحی شده است. برخلاف خودتراش‌های طراحی شده برای صورت، خودتراش‌های بدنی (body razors) طوری طراحی شده‌اند که انواع موهای بلند یا کوتاه را برای مدت بیشتری اصلاح شده نگه‌دارند. خودتراش‌های بدنی را ما در بازه‌های مسافتی بیشتری روی بدن استفاده می‌کنیم و از خودتراش‌های صورت در مسافت‌های چند سانتی روی صورت استفاده می‌کنیم. ازینرو خودتراش‌های بدنی طوری طراحی شده‌اند که روی بدن و اصلاح‌های طولانی کاربرد بهتری داشته باشند.

معمولا خودتراش‌های صورت از سرهای جعبه‌ای و کوچکتر برخوردارند در حالیکه خودتراش‌های بدنی لبه‌های گرد و بیضوی دارند و برای استفاده در نقاط حساس بدن مناسب هستند. همچنین خودتراش‌های صورت برای اصلاح کردن روبروی سینک روشویی طراحی شده‌اند اما خودتراش‌های بدنی برای استفاده در محیط‌های داغ و حتی تاریک و خیس حمام زیر دوش طراحی شده‌اند.

این مدلها را چگونه انتخاب کردیم

برای این راهنما، ما بر مدلهای به اصطلاح کارتریجی تمرکز کردیم؛ مواردی که می‌توان دسته را نگه داشت و تیغه را عوض کرد. این مدلها از نظر هزینه مقرون به صرفه‌تر هستند و نسبت به مدلهایی که بعد از استفاده باید دور بیاندازیم، برای محیط زیست نیز  مناسب‌تر هستند. در انتخاب مدلهای خودتراش، نمی‌توان یک مدل را برای همه مناسب دانست. معمولا هر شخص از نوعی مو برخوردار است و بخاطر ضخامت یا نازکی مو، هر فرد باید مدل مناسب با موی خود را پیدا کند. اما ما مدلهایی را برای شما انتخاب کرده‌ایم که استفاده از آنها راحت‌تر و کاربردی‌تر هستند.

  • یک دسته‌ی راحت: خودتراش‌ها تنها در صورتی که از دست رها شوند و بلغزند خطرناک هستند، ازینرو دسته‌ی آنها هم باید راحت باشد و هم نگه داشتن آن از امنیت کافی برخوردار باشد. ما مدلهایی را انتخاب کردیم که این دو فاکتور مهم را دارا هستند.
  • چند تیغه: اگرچه هیچ ایده‌آلی برای تعداد تیغه‌های خودتراش تعریف نشده است، شواهد نشان می‌دهند معمولا خودتراش‌هایی که دارای ۳ تا ۵ تیغه هستند، بهترین کیفیت را بر روی پوست به جا می‌گذارند.
  • سرهای گرد و قابل تعویض: اصلاح کردن چاله چوله‌های بدن نیازمند یک خودتراش انعطاف‌پذیرتر است. ازینرو ما مدلهایی را انتخاب کردیم که گوشه‌های تیز ندارند و شکل سر آنها بیضوی هستند.
  • سرهای قابل تعویض و ارزان: تیغ‌های قابل تعویض این مدلها به راحتی در بازار پیدا می‌شوند و قیمت‌های آنها مقرون به صرفه است.
برچسب ها

فرید عباسی

فرید دانش آموخته‌ی رشته‌ی MBA است. سابقه‌ی 15 ساله‌ی او در حوزه‌ی کسب و کار و بخصوص دیجیتال مارکتینگ، اندوخته‌ی مهمی است که به یاری کلاغه آمده است. اینجا او بهترین‌ها را پوشش می‌دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن