درباره ما

کلاغه بهترین‌های بازار را به شما پیشنهاد می‌دهد

کلاغه لیستی از بهترین محصولات بازار را برای افرادی که می‌خواهند در زمانشان برای انتخاب محصول خوب صرفه جویی کنند، در دسته‌بندیهای مختلف، منتشر می‌کند. محصول مورد نظر شما هرچه باشد، از تلویزیون گرفته تا وسایل آشپزخانه و ابزارهای باغبانی، ما کار خرید محصول را با انتخاب بهترین‌های بازار برای شما راحت‌کرده‌ایم.

کلاغه؛ بهترین پیشنهاد

رسالت کلاغه چیست؟

ما دنبال کالاهایی هستیم که احساس می‌کنیم برای اغلب مردم مفید و سودمند است. محصولاتی که در بازار هیاهو ایجاد کرده‌اند یا محصولاتی که یک کامیون ویژگی و کاربرد دنبال خود یدک می‌کشند نمی‌تواند ما را وسوسه کند. سعی می‌کنیم وسایلی را انتخاب کنیم که در زندگی روزانه‌ی مردم تاثیرگذار باشند. وسایلی که ارزش داشته باشند تا برای آنها پولی هزینه شود.

کار، کار ساده‌ای نیست و ماهها تلاش و تخصص لازم است تا بهترین‌ها مشخص شوند. جدای از تخصص تیم کلاغه، ما در این راه از نظرات دیگران نیز بهره می‌گیریم. از مرور سایت‌های فروش کالا گرفته، خارجی و داخلی، تا تلفن کردن به متخصصان و صحبت با کارشناسان، از هیچ امری برای کشف بهترین‌ها دریغ نمی‌کنیم. کالاهایی که در کلاغه معرفی می‌شوند لزوما گرانترین‌های بازار نیستند. هدف ما انتخاب بهترین‌ها با ویژگی‌های کافی برای استفاده در هدفی است که برای آن طراحی شده‌اند. بسیاری از کالاهای گران قیمت شامل ویژگی‌هایی هستند که هیچوقت استفاده‌ای ندارند، یا اینکه بخاطر مارک یا برند مشخصی، قیمتی چند برابر دیگر کالاها دارند. هدف کلاغه انتخاب بهترین کالا، با بهترین قیمت و با ویژگی‌های کافی برای زندگی روزانه است. کالاهایی که ما در زندگی شخصی‌مان به دوستان و اطرافیان هم پیشنهاد می‌کنیم.

ما برای نقد و بررسی محصولات از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم؛ از گفتگو و صحبت کردن با متخصصان حوزه‌ی مورد نظر گرفته تا خریدن و تست کردن محصولات بصورت تخصصی، تمام سعی‌مان بر این است که بهترین را برای شما مهیا کنیم.کلاغه مجموعه‌ای از بهترین‌هاست. از متخصصان هر صنفی، ما بهترین‌ها را کنار خود داریم و از علم و دانش به روز آنها استفاده می‌کنیم. ما به اخلاق پایبندیم و در این راه سعی می‌کنیم منصفانه‌ترین بررسی‌های ممکن را برای نقد کردن محصولات داشته باشیم. بطوری که برای خرید هر محصولی، شما دیگر نیازی به تحقیق در بازار نخواهید داشت و فقط کافی است به سایت کلاغه رجوع کرده و در دسته‌بندی مورد نظر خود، دنبال بهترین‌های بازار بگردید.

پیشنهادات ما همگی زائیده‌ی ایده‌های جمعی تیم متخصصان و نویسندگان ما در کلاغه است. کلاغه از هیچ شخص حقیقی یا حقوقی بیرون از سازمان خط نمی‌گیرد و هیچوقت محصولی را تا به تایید تیم متخصص نرسد، منتشر نمی‌کند. در فضایی که شناخت کالاهای اصلی از تقلبی سخت‌تر و سخت‌تر شده است، ما سعی می‌کنیم به اصول انصاف پایبند بمانیم و از مسیر خارج نشویم.

تیم کلاغه

فرید عباسی

سرپرست کل

آریا نیک منش

مدیر اجرایی

آرش نیک منش

سرپرست بخش گرافیک

ضحا تاجیک

سردبیر مد و پوشاک

سورمه

سردبیر آرایشی و بهداشتی

رضا رنجبر

سردبیر کمپینگ و کوهنوردی

تماس با ما

اگر دوست دارید با کلاغه همکاری کنید، یا هرگونه پیشنهاد و انتقادی برای سایت دارید، خوشحال می‌شویم که آن را با ما در میان بگذارید. ما سعی می‌کنیم طی یک روز کاری به ایمیل شما پاسخ دهیم.

 
تلفن: به زودی
ایمیل: info[@]kalaaghe.com
آدرس: بلوار مرزداران، برج الوند

کلاغه اولین و بزرگترین سایت نقد و بررسی کالا در ایران

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن