همکاری و تبلیغات در کلاغه

کلاغه اولین وب سایت ایرانی در حوزه‌ی نقد، بررسی و معرفی کالا در ایران است. کلاغه سعی می‌کند بازار را از نزدیک مشاهده کند و بهترین‌ها را به مخاطبان خود معرفی نماید. از آنجایی که سیستم درآمدزایی ما بر اساس همکاری در فروش یا «affiliate marketing» است، ما هیچ تعصبی روی برند یا کالای خاصی نداریم و صرفا دنبال پیدا کردن بهترین‌ها در بازار هستیم.

کلاغه سعی دارد راهنمای انتخابی باشد برای تمامی افرادی که می‌خواهند بر بستر اینترنت انتخاب و خرید کنند. از دنیای تکنولوژی گرفته تا جدیدترین ترندهای مد و پوشاک، جدیدترین کتابها، گجت‌های کاربردی روزانه و هزاران کالای دیگر، ما دست چینی از آیتم‌های ارزشمند را معرفی می‌کنیم.

رسالت سایت کلاغه بر پایه‌ی انتخاب بهترین‌های بازار بنا شده است و ما سعی می‌کنیم در حوزه‌های متنوعی، کالاهای کاربردی و با کیفیت را به خوانندگانمان معرفی کنیم. تیم کلاغه که متشکل از نویسندگان و متخصصان با تجربه‌ای در حوزه‌های متنوع است، موارد را بررسی می‌کنند و هر جا آیتم جذابی دیدند که هم از نظر کیفی، هم کاربردی و هم از نظر قیمت برای عامه‌ی مردم مناسب بودند، آنها را در سایت منتشر می‌کنند.

از آنجایی که انتخاب فروشگاه و کیفیت ارسال اجناس نیز برای ما مهم است، و در مقابل مخاطبانمان احساس مسئولیت می‌کنیم، با فروشندگان معدودی فعالیت داریم که از کیفیت و نحوه‌ی ارسال کالای آنان مطمئن هستیم. لذا، اگر فروشگاهی دارید یا تولید کننده هستید، و دوست دارید کالاهای تولیدی یا فروشگاهی خود را به مردم معرفی کنید، از طریق قسمت تماس با ما، با تیم کلاغه در تماس باشید تا شرایط همکاری برای شما ارسال گردد. در این راستا، متاسفانه قادر به همکاری با سایت‌های جدیدالتاسیس و کم بازدید نیستیم و این امر برایمان مهم است که فروشگاه مورد نظر از بازخورد خوبی میان مخاطبان برخوردار باشد. در اینصورت، اگر احساس کردید شرایط همکاری را دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تبلیغات در کلاغه

اگر تمایل دارید کالا، برند یا سایت خدماتی خود را در سایت ما معرفی کنید تا به جامعه‌ی بیشتری از مخاطبان شناسانده شود، با ما تماس بگیرید تا از نحوه‌ی پوشش ما از کالا یا برند خود آگاه شوید. این نکته را در ذهن داشته باشید که ما هر کالا یا خدماتی را معرفی نمی‌کنیم و حتما باید از کیفیت آن، یا خدمات ارائه شده از سمت شما، مطمئن شویم.

برای همکاری به سه شیوه می‌توانیم با هم تعامل داشته باشیم:

  1. از طریق پوشش کالاها در متون پست شده در سایت کلاغه
  2. از طریق نوشتن و انتشار رپورتاژ
  3. از طریق بنر

بسته به نوع کار شما، پس از بررسی، ما یکی از شیوه‌های بالا را که احساس می‌کنیم مناسب برای کسب و کار شما و در راستای اهداف کلاغه است، انتخاب می‌کنیم. کالاهای قرار داده شده در متن و رپورتاژ برای همیشه در آرشیو سایت باقی خواهند ماند و از طریق موتورهای جستجو در دسترس مردم قرار خواهند گرفت. اگر کسب و کار جدیدی دارید، رپورتاژ بهترین گزینه برای شناسایی و معرفی وبسایت شماست. اگر مدتهاست فعالیت می‌کنید و جامعه‌ی مخاطبان خود را دارید، ما می‌توانیم بصورت گزیشنی و انتخابی برخی از کالاهای شما را در پست‌های مرتبط در سایت معرفی کنیم؛ البته لازم به ذکر است که زیر ساخت «affiliate» را باید در فروشگاه خود راه اندازی کرده باشید. و اگر نیاز به بیشتر دیده شدن دارید، می‌توانید از تنوع تبلیغات بنری سایت کلاغه استفاده کنید.

برای اطلاع از تمامی این موارد، نحوه‌ی پوشش و هزینه‌های آن، از طریق قسمت تماس با ما با تیم کلاغه در تماس باشید تا اطلاعات تکمیلی برای شما ارسال گردد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن