تبلیغات در کلاغه

کلاغه اولین وب سایت ایرانی در حوزه‌ی نقد، بررسی و معرفی کالا در ایران است. کلاغه سعی می‌کند بازار را از نزدیک مشاهده کند و بهترین‌ها را به مخاطبان خود معرفی نماید. از آنجایی که سیستم درآمدزایی ما بر اساس همکاری در فروش یا «affiliate marketing» است، ما هیچ تعصبی روی برند یا کالای خاصی نداریم و صرفا دنبال پیدا کردن بهترین‌ها در بازار هستیم.

کلاغه سعی دارد راهنمای انتخابی باشد برای تمامی افرادی که می‌خواهند بر بستر اینترنت انتخاب و خرید کنند. از دنیای تکنولوژی گرفته تا جدیدترین ترندهای مد و پوشاک، جدیدترین کتابها، گجت‌های کاربردی روزانه و هزاران کالای دیگر، ما دست چینی از آیتم‌های ارزشمند را معرفی می‌کنیم.

رسالت سایت کلاغه بر پایه‌ی انتخاب بهترین‌های بازار بنا شده است و ما سعی می‌کنیم در حوزه‌های متنوعی، کالاهای کاربردی و با کیفیت را به خوانندگانمان معرفی کنیم. تیم کلاغه که متشکل از نویسندگان و متخصصان با تجربه‌ای در حوزه‌های متنوع است، موارد را بررسی می‌کنند و هر جا آیتم جذابی دیدند که هم از نظر کیفی، هم کاربردی و هم از نظر قیمت برای عامه‌ی مردم مناسب بودند، آنها را در سایت منتشر می‌کنند.

تبلیغات در کلاغه

از آنجایی که انتخاب فروشگاه و کیفیت ارسال اجناس نیز برای ما مهم است، و در مقابل مخاطبانمان احساس مسئولیت می‌کنیم، با فروشندگان معدودی فعالیت داریم که از کیفیت و نحوه‌ی ارسال کالای آنان مطمئن هستیم. لذا، اگر فروشگاهی دارید یا تولید کننده هستید، و دوست دارید کالاهای تولیدی یا فروشگاهی خود را به مردم معرفی کنید، از طریق قسمت تماس با ما، با تیم کلاغه در تماس باشید تا شرایط همکاری برای شما ارسال گردد. در این راستا، متاسفانه قادر به همکاری با سایت‌های جدیدالتاسیس و کم بازدید نیستیم و این امر برایمان مهم است که فروشگاه مورد نظر از بازخورد خوبی میان مخاطبان برخوردار باشد. در اینصورت، اگر احساس کردید شرایط همکاری را دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اگر تمایل دارید کالا، برند یا سایت خدماتی خود را در سایت ما معرفی کنید تا به جامعه‌ی بیشتری از مخاطبان شناسانده شود، با ما تماس بگیرید تا از نحوه‌ی پوشش ما از کالا یا برند خود آگاه شوید. این نکته را در ذهن داشته باشید که ما هر کالا یا خدماتی را معرفی نمی‌کنیم و حتما باید از کیفیت آن، یا خدمات ارائه شده از سمت شما، مطمئن شویم.

برای تبلیغات به سه شیوه می‌توانیم با هم تعامل داشته باشیم:

  1. از طریق پوشش کالاها در متون پست شده در سایت کلاغه
  2. از طریق نوشتن و انتشار رپورتاژ
  3. از طریق بنر

۱٫ اگر فروشگاه اینترنتی دارید، یا در دیجی کالا فروشگاه اختصاصی خود را دارید، ما می‌توانیم در یک پست محصولات شما را با لینک مستقیم به تک تک کالاها منتشر کنیم. بسته به اینکه چه محصولاتی را به فروش می‌رسانید، کارشناسان ما محتوای مرتبطی با آن محصولات طراحی خواهند کرد و آن را در قالب یک پست همراه با عکس و قیمت محصولات در قسمت بازار منتشر خواهند کرد. شما همچنین می‌توانید متن مورد نظر را خودتان نگارش کنید که البته مهم است با اصول نگارشی سایت کلاغه همسان باشد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۲٫ رپورتاژ بهترین گزینه برای معرفی کالا/خدمات خود در کلاغه است. اگر می‌خواهید بازدید بیشتری داشته باشید و محصول/خدمات خود را به جامعه‌ی بیشتری از مردم معرفی کنید، رپورتاژ بهترین گزینه برای شماست. در رپورتاژ شما می‌توانید تا حداکثر ۱۲۰۰ کلمه شرحی از محصول/خدمات خود را همراه با ۵ عکس و ۴ لینک فالو منتشر کنید. اگر وبسایت دارید، لینک‌های FOLLOW در کلاغه اعتبار بسزایی برای سایت شما جهت بالا رفتن رنکینگ آن نزد گوگل دارد. از رپورتاژ کلاغه می‌توانید هم برای وبسایت، هم اپلیکیشن و هم پیج اینستاگرامی خود بهره ببرید.

۳٫ شما می‌توانید محصول/پیج اینستاگرام/خدمات/اپلیکیشن خود را بصورت بنری در قسمت‌های مختلف سایت کلاغه تبلیغ کنید. برای اطلاع از مکان‌های تبلیغ بنری و همچنین قیمت هرکدام از آنها با ما تماس بگیرید.

تبلیغ پیج اینستاگرام در کلاغه

تبلیغات در کلاغه

اگر محصولی را تولید می‌کنید یا خدماتی را ارائه می‌دهید، و برای این کار وبسایت ندارید و از طریق شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام مشغول فعالیت هستید، ما می‌توانیم با ارائه‌ی رپورتاژ شما را به صدها هزار بیننده‌ی کلاغه معرفی کنیم. تبلیغات پیج‌های اینستاگرام بصورت رپورتاژ منتشر می‌شود و بصورت دائمی در سایت کلاغه آرشیو می‌شود. برای این کار آدرس پیج اینستاگرامی خود همراه با توضیحات محصول/خدماتی که ارائه می‌کنید، را برای ما ارسال کنید. برای پیج‌های اینستاگرامی تا ۱۲۰۰ کلمه می‌توانید محصول/خدمات خود را توضیح دهید و آدرس پیج خود را در پست منتشر کنید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که محتوای پیج شما باید به تایید سایت کلاغه برسد.

تبلیغ فروشگاه اختصاصی خود در دیجی کالا

تبلیغات در کلاغه

اگر در دیجی کالا فروشگاه اختصاصی دارید و محصولی را از آن طریق به فروش می‌رسانید، ما می‌توانیم به چند صورت مختلف محصولات شما را در آن صفحه پوشش دهیم و لینک‌های فروشگاه شما را در متن قرار دهیم. اگر دنبال آن هستید که کالاهای فروشگاه شما (که می‌تواند کالای تولیدی خودتان یا کالای فروشی توسط شما باشد) بیشتر دیده شود و فروش بالاتری داشته باشید، با ما تماس بگیرید تا نحوه‌ی پوشش و تبلیغ محصولات فروشگاه شما را برایتان ارسال کنیم. لینک این محصولات بصورت دائمی در کلاغه باقی می‌ماند و بازدید کنندگان سایت همیشه به آن دسترسی خواهند داشت.

تبلیغ سایت‌های خدماتی در کلاغه

تبلیغات در کلاغه

اگر در بستر اینترنت خدماتی را ارائه می‌کنید، می‌توانید آن را در کلاغه به صورت‌های متنوعی تبلیغ کنید. این تبلیغ می‌تواند بصورت بنر و رپورتاژ باشد. مزیت رپورتاژ نسبت به تبلیغات بنری این است که شما از مزیت بک لینک سایت کلاغه نیز استفاده می‌کنید و اعتبار سایت خود را نزد گوگل بالاتر می‌برید. اگر نیاز به بیشتر دیده شدن دارید، می‌توانید از تبلیغات متنوع بنری سایت استفاده کنید.

تبلیغ اپلیکیشن در کلاغه

تبلیغات در کلاغه

اگر توسعه دهنده وب و اپلیکیشن هستید، می‌توانید محصول خود را در کلاغه معرفی کنید. کلاغه سعی دارد بهترین اپلیکیشن‌ها و وب سرویس‌های ایرانی را در قالب‌های متفاوتی به خوانندگان معرفی کند. برای این کار آدرس سایت و مشخصات اپلیکیشن خود را برای ما ارسال کنید، کارشناسان ما پس از بررسی با شما بر سر نحوه‌ی پوشش آن تماس خواهند گرفت. این پروسه طی یک روز کاری صورت می‌گیرد.

بسته به نوع کار شما، پس از بررسی، ما یکی از شیوه‌های بالا را که احساس می‌کنیم مناسب برای کسب و کار شما و در راستای اهداف کلاغه است، انتخاب می‌کنیم. کالاهای قرار داده شده در متن و رپورتاژ برای همیشه در آرشیو سایت باقی خواهند ماند و از طریق موتورهای جستجو در دسترس مردم قرار خواهند گرفت. اگر کسب و کار جدیدی دارید، رپورتاژ بهترین گزینه برای شناسایی و معرفی وبسایت شماست. اگر مدتهاست فعالیت می‌کنید و جامعه‌ی مخاطبان خود را دارید، ما می‌توانیم بصورت گزیشنی و انتخابی برخی از کالاهای شما را در پست‌های مرتبط در سایت معرفی کنیم؛ البته لازم به ذکر است که زیر ساخت «affiliate» را باید در فروشگاه خود راه اندازی کرده باشید. و اگر نیاز به بیشتر دیده شدن دارید، می‌توانید از تنوع تبلیغات بنری سایت کلاغه استفاده کنید.

برای اطلاع از تمامی این موارد، نحوه‌ی پوشش و هزینه‌های آن، از طریق قسمت تماس با ما با تیم کلاغه در تماس باشید تا اطلاعات تکمیلی برای شما ارسال گردد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن