سرمایه گذاری در کلاغه

کلاغه برای توسعه‌ی محتوایی و گسترش حوزه‌های پوششی قصد دارد بخشی از سایت را به سرمایه‌گذار واگذار کند. چیزی که هم‌اکنون در کلاغه می‌بینید، تنها ۱۰ درصد از طرح اولیه‌ای است که ما برای این سایت در نظر داریم. تیم متخصصان و نویسندگان کلاغه با تکیه بر دانش و تجربه‌ی خود، قصد دارند این وبسایت را هماهنگ با جدیدترین ترندهای دنیا، در ایران توسعه دهند. ما ایده‌های بسیاری برای توسعه و بسط و گسترش محتوای این سایت داریم و بسیاری از نقاط هنوز مغفول مانده است.

با توجه به رشد بی سابقه‌ی بازدید کنندگان کلاغه در چند ماه اخیر، و استقبال بازدید کنندگان از محتوای مناسب این وبسایت، تیم مدیریتی کلاغه بر آن شد که برای پیشبرد کار و پوشش بهترین‌های بازار به بهترین شکل ممکن، در جستجوی سرمایه‌گذار باشد. جزئيات نحوه‌ی توسعه‌ی محتوایی پیش ما محرمانه باقی می‌ماند و در صورت نیاز، در جلسات ارائه و صحبت بر سر بیزنس پلن با سرمایه‌گذار بالقوه، این موارد توضیح داده خواهد شد. ما برنامه‌ی توسعه‌ای کلاغه را با جزئيات فراوانی در یک دفترچه تدوین کرده‌ایم و به افرادی که علاقمند به سرمایه گذاری در این وب سایت هستند آن را ارائه می‌کنیم.

اگر به این حوزه علاقمندید و تمایل دارید که در این وبسایت سرمایه گذاری کنید، از قسمت تماس با ما، پیغام خود را برای ما ارسال کنید. پیشنهاد ما برای واگذاری مابین ۱۵ تا ۲۰ درصد از وبسایت است که در چند پلن متفاوت به سرمایه‌گذار توضیح داده خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات و نحوه‌ی همکاری با ما تماس بگیرید. اولیت ما در واگذاری سهم با شرکتهای خوشنام در حوزه‌ی تجارت الکترونیک است.

دکمه بازگشت به بالا
بستن