تکنولوژیخودرو

همه‌ی آنچه که از فراری در نمایشگاه موتور ژنو انتظار خواهیم داشت

بلاخره انتظارها به سر رسید و شرکت ایتالیایی Ferrari قصد دارد سرانجام جایگزین فراری ۴۴۸ را معرفی کند. این خودرو که Tributo نام دارد وزنی کمتر، قدرتی بیشتر و تکنولوژی بالاتر نسبت به مدل ۴۴۸ فراری دارد. طبق اطلاعات می‌توان فهمید که فراری Tributo پیشرفته‌ترین خودروی اسپورت V8 تولید شده‌ی این شرکت و همچنین به احتمال زیاد یکی از سریع‌ترین خودروهای تاکنون ساخته شده‌ی دنیا خواهد بود.

قرار است اولین رونمایی عمومی از فراری Tributo در نمایشگاه موتور ژنو اتفاق افتد. این نمایشگاه جدای خودروی Tributo فراری شاهد رونمایی‌های بسیار جذاب از دیگر شرکت‌ها نیز خواهد بود. با این حال پیشبینی می‌شود که این خودرو تنها در اوائل سال ۲۰۲۰ وارد بازار شود. هربرت آپلروت Herbert Appleroth، یکی از مدیران ارشد فراری در این باره بیان می‌کند: «من هرگز چیزی شبیه به این ندیدم. از این خودرو قدرت بیشتری را نسبت به فراری ۴۸۸ شاهد خواهیم بود. فراری Tributo قوی‌ترین خودروی اسپورت V8 تاکنون تولید شده است. همچنین این خودرو ۴۰ کیلوگرم سبک‌تر از فراری ۴۸۸ و آیرودینامیک آن پیشرفته‌ترین تولید فراری تا کنون بوده است.» با این حال این مدیر اجرایی اطلاعاتی جزئی از این خودرو ارائه نکرده و تنها در نمایشگاه ژنو امسال می‌توانیم ببینیم دست آورد جدید فراری چیست.

اکثر پکیج‌های مکانیکی فراری ۴۸۸ Pista درون Tributo با بهبود‌های مختلف استفاده شده و این مدل خودرو را می‌توان یک بهبود در عمل‌کرد نسبت به مدل قبلی دانست.

هربرت آپلروت همچنین بیان کرد که برای سال آینده تمامی خودروهای Ferrari Tributo پیش فروش شده است و افرادی که اکنون می‌خواهند اقدام به خریداری این خودرو کنند باید یک سال دیگر نیز صبر کنند. موضوع دیگر که از طرف این مدیر بیان شد آن است که ۵۰٪ خریداران این مدل اولین خودروی فراری خود را خریداری می‌کنند.

به احتمال زیاد اولین تحویل خودروی فراری Tributo به مشتریان در اوايل ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ باشد. باید دید که برنامه‌ی تجاری و و ارائه‌ی مدل جدید فراری به چه صورت است. این شرکت هیچ طلاعاتی را از خریداران این خودرو تا کنون فاش نکرده است.

منبع
ausbt
برچسب ها
کلاغه در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن