سینما

واچووسکی‌ها و احتمال ساختن ماتریکس ۴

چاد استالسکی، کارگردان فیلم جان ویک 3، در مصاحبه‌ای تایید کرد که احتمال ساخته شدن این فیلم بالاست.

حدود دو ماه پیش، اینترنت پر شده بود از خبر شایعه‌ی بازسازی فیلم ماتریکس. اما زک پن (نویسنده‌ای که گفته می‌شود در حال مذاکره برای نوشتن قسمت جدید این فیلم است) در توییتر نوشت که ماتریکس جدید بازسازی نیست و در واقع ادامه‌ای است بر سه‌ گانه‌ای که حدود بیست سال پیش آغاز شد. دنباله‌ای بر تریلوژی ماتریکس‌ها با حضور کاراکترهای جدید.

اکنون، چاد استالسکی، کارگردان فیلم جان ویک ۳، در مصاحبه‌ای تایید کرد که احتمال ساخته شدن این فیلم بالاست.

چاد گفت:«من واقعا خوشحالم که واچووسکی‌ها در حال ساختن ماتریکس جدید هستند، و میخواهند این فیلم معرکه را ادامه دهند. و اگر فیلم جدید چیزی نزدیک به همانی باشد که قبلا ساخته‌اند، من واقعا خوشحال می‌شوم اگر به من زنگ بزنند و بگویند که بیا و دوباره نقش بدلکار رو برامون بازی کن». اینکه آیا خود برادران واچووسکی قصد کارگردانی این فیلم را دارند یا خیر معلوم نیست. چاد می‌گوید :«در هر زمینه‌ای که باشد، چه آنها کارگردان باشند چه نه، من خوشحال می‌شوم که دوباره در این سری کمکی به تیم کرده باشم».

با توجه به چیزی که استالسکی و زک پن گفته‌اند، به نظر می‌رسد قسمت جدید ماتریکس دنباله‌ای بر سه قسمت قبلی باشد و نه یک قسمت جداگانه با فیلمنامه‌ای متفاوت. اما بالاخره، هرچیزی ممکن است. و اینکه، ما هنوز نمی‌دانیم که نقش واچووسکی‌ها در این فیلم جدید چیست و اینکه آیا قصد دارند آن را کارگردانی کنند یا خیر. ستاره‌ی ماتریکس‌ها، کیانو ریوز، قبلا گفته بود که فقط در شرایطی در این فیلم بازی خواهد کرد که واچووسکی‌ها کارگردانی آن را بر عهده داشته باشند.

فعلا همه چیز اما و اگر است و خبرها موثق نیست، اما به نظر می‌رسد که به احتمال قوی یک قسمت جدید از ماتریکس‌ها را روی پرده ببینیم.

منبع
collider

فرید عباسی

فرید دانش آموخته‌ی رشته‌ی MBA است. سابقه‌ی 15 ساله‌ی او در حوزه‌ی کسب و کار و بخصوص دیجیتال مارکتینگ، اندوخته‌ی مهمی است که به یاری کلاغه آمده است. اینجا او بهترین‌ها را پوشش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا