بازار

به جای سالنهای زیبایی در خانه مانیکور و پدیکور کنید

با اینکه ناخنها عضو کوچک و به ظاهر بی‌ اهمیتی هستند، اما زیبایی و مرتب بودن آنها تاثیر بسزایی در زیبایی دستان شما و شیک بودن ظاهر شما دارد.

مانیکور کلمه‌ای لاتین به معنی مراقبت از انگشتان دست و پدیکور به معنی مراقبت از انگشتان پا است، خب، مراقبت از ناخنهای دست و پا بیشترین بخش را تشکیل میدهند.

روز به روز زیبایی ناخنها توجه عده‌ی بیشتری را جلب میکند و امروزه کاشت ناخن و خدمات مانیکور یکی از خدمات پر درآمد ارایه شده در سالنهای زیباییست. اما آیا لازم است برای مراقبت و زیبایی ناخن‌های خود حتما به سالنهای زیبایی بروید و هرماه وقت و هزینه‌ی زیادی صرف کنید؟

مانیکور و پدیکور در خانه

شما می‌توانید با استفاده از چند وسیله‌ی ساده خودتان ناخنهایتان را زیبا کنید و اگر بدلیل اینکه ناخن‌هایتان زود میشکنند و بلند نمیشوند میخواهید کاشت ناخن انجام دهید، شاید با تقویت و درمان آنها دیگر نیازی به این کار نباشد.

سوهان و پولیش ناخن

سریعترین و راحت ترین وسیله برای مرتب کردن ناخن شماست. میتوانید از سوهان های ساده و یا چندطرفه برای شفاف کردن و منظم کردن ناخنهایتان در کوتاهترین زمان استفاده کنید.

پولیش و سوهان ناخن توپوینت مدل PNB-01

تهیه این محصول از دیجی کالا

بافر ناخن

این ابزار هم شبیه به سوهان ناخن است. وقتی ناخنهایتان را سوهان میکشید ممکن است سطح آنها زیر و کدر شود، با استفاده از بافر دوباره آنها را براق و درخشان کنید.

بافر ناخن ترندی مدل 3531

تهیه این محصول از دیجی کالا

تقویت کننده ناخن

اگر ناخنهای شکننده‌ای دارید و مدام شکستن و ورقه ورقه شدن آنها از زیبایی دستانتان میکاهد میتوانید با استفاده از تقویت کننده و استحکام بخش ناخن به این مشکل پایان دهید.

تقویت کننده ناخن ماوالا مدل Nail Shield حجم 10 میلی لیتر

تهیه این محصول از دیجی کالا

همچنین اگر مدت زیادی باید منتظر بمانید تا ناخنهایتان به اندازه مناسب بلند شوند و دوست ندارید انتظار بکشید این محصول مناسب شماست.

محلول محرک رشد ناخن هیدرودرم حجم 8 میلی لیتر

تهیه این محصول از دیجی کالا

ست مانیکور و پدیکور

با داشتن یک کیف جمع و جور که تمامی ابزارهای لازم برای مانیکور و پدیکور را داشته باشد دیگر مجبور نیستید تعداد زیادی وسیله را جداگانه بخرید. در ضمن میتوانید ابزار ناخنهایتان را همه جا همراه خود ببرید.

ست مانیکور ساشا مدل A2017

تهیه این محصول از دیجی کالا

اگر به این مقدار هم راضی نیستید و میخواهید یک مانیکور یا پدیکور حرفهای در حد سالنهای زیبایی داشته باشید پس باید سراغ ستهای کاملتر بروید.

دستگاه مانیکور و پدیکور پریتک مدل LD-58

تهیه این محصول از دیجی کالا

لاک ناخن

لاک ناخن نیازی به معرفی ندارد و در وسایل آرایشی هر خانمی دیده میشود. نکته مهم این است که کیفیت لاک ناخن همانند دیگر محصولات آرایشی مهم بوده چرا که بعضی از لاک‌ها هستند که بعد از چند دور رنگ لاک را به سطح ناخن می‌نشاند و همین امر به ناخن آسیب می‌رساند، پس کیفیت لاک را ملاک خرید خود قرار دهید.

لاک ناخن این لی مدل Flame شماره 010

تهیه این محصول از دیجی کالا

لاک خشک کن

اگر حوله یا وقت صبر کردن برای خشک شدن لاکتان را ندارید ،میخواهید چندلایه لاک بزنید و یا به کاشت ناخن علاقه‌مندید، پس به یک لاک خشک‌کن با اشعه UV نیازمندید.

لاک خشک کن تاچ بیوتی مدل 1439

تهیه این محصول از دیجی کالا

لاک پایه

شاید در طول روز با مواد شوینده زیاد سر و کار داشته باشید، ممکن است به ظاهر لاک خود خیلی حساس باشید و با لب پر شدن رنگ یک ناخن همه‌ی ناخنها را پاک کنید یا به سادگی دلتان یک لاک مقاوم تر بخواهد، در این صورت نگران نباشید زیرا با یک پایه لاک مناسب میتوانید به خواسته‌ی خود برسید.

لاک پایه اسنس مدل Mega Last

تهیه این محصول از دیجی کالا

تاپ کت مات کننده

لاک ها طیف بسیار وسیعی از رنگها و مدل ها داشتند، اما با آمدن لاکهای مات انتخاب اینکه کدام لاک ها از بین هزاران مدل انتخاب کنید، سختتر هم شد. میتوانید بجای خریدن یک لاک معمولی و یک لاک مات، چندین لاک معمولی و یک کت مات کننده برای همه آنها بخرید.

تاپ کت گلدن رز مدل لاک مات کن

تهیه این محصول از دیجی کالا

کرم دست و ناخن

بعد از انجام مانیکور و خشک شدن کامل لاک، از کرم ناخن برای تقویت کوتیکول ناخن و پوست دور ناخن و جلوگیری از پوسته شدن آن استفاده کنید.

کرم مرطوب کننده دست و ناخن پرودرما مدل HYDRAVEST حجم 40 میلی لیتر

تهیه این محصول از دیجی کالا

جداکننده انگشتان پا

حتما تجربه کرده‌اید که هنگام لاک زدن ناخنهای پا، انگشتانتان بهم میچسبند و لاک خشک نشدهی ناخن روی انگشتان کناری مالیده میشود. خب، این هم یک راه بسیار ساده برای حل این مشکل.

جدا کننده ناخن پا ویتالی مدل N508 طرح گل

تهیه این محصول از دیجی کالا

لاک پاک کن

استفاده از لاک پاک کن‌های حاوی استون باعث میشود علاوه بر پاک کردن لاک، به مرور به سطح ناخن‌ها هم آسیب رسانده و باعث نازک و شکننده شدن ناخن‌ها شود. به همین دلیل استفاده از پاک کننده‌های فاقد استون بهتر بوده و آسیب کمتری به ناخن‌ها وارد میکند.

لاک پاک کن ماوالا مدل اکسترا میلد حجم 100 میلی لیتر

تهیه این محصول از دیجی کالا

شابلون طراحی ناخن

طرح زدن روی ناخن در عین اینکه ظاهری هیجان انگیز و زیبا به ناخنهایتان میدهد، کار بسیار دشواری بنظر میرسند. با وجود این شابلون ها دیگر نیازی نیست برای طراحی ناخن به سالن زیبایی بروید و میتوانید خودتان طراح ناخنهایتان شوید.

شابلون طراحی ناخن کناد طرح تووینکل

تهیه این محصول از دیجی کالا

ناخن مصنوعی

در نهایت اگر ناخنهایتان را کوتاه نگه میدارید اما در مناسبتهای خاص به تنوع نیاز دارید، ناخن مصنوعی آخرین راه حل شماست.

ناخن مصنوعی کریستال دایموند مدلP004 فرنچ بسته 24 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن