بازار

لوازمی که سیگاری‌ها برای حفظ پاکیزگی محیط اطراف خود باید داشته باشند

بر طبق آمار ایرانی‌ها روزانه تقریباً ۱۷۰ میلیون نخ سیگار می‌کشند که این میزان در سال‌های اخیر افزایش زیادی داشته و همچنان نیز بیشتر می‌شود.

حال ما چه از سیگار خوشمان بیاید و چه بدمان بیاید به هر حال افراد سیگاری در اطراف ما وجود دارند و این یک حقیقت است. بوی سیگار و باقی مانده‌ی ته سیگار برای افرادی که خود سیگار نمی‌کشند ناخوشایند است و این دغدغه‌ی برخی از خود افراد سیگاری نیز است. در موارد بسیار مشاهده کرده‌ایم که افراد زیادی ته سیگار خود را از پنجره‌ی خودرو به بیرون پرتاب کرده‌اند و یا در حال پیاده‌روی مشغول کشیدن سیگار بودند و ته سیگار خود را به گوشه‌ای انداخته و به مسیر خود ادامه دادند.

ته سیگار چه همچنان روشن مانده باشد و چه آن را با فشار پا خاموش کرده باشند در هر دو صورت باعث مشکلاتی خواهد شد. ته سیگار آن هم در حجم بالا هم شهر را کثیف و زشت می‌کند و هم مشکلات متعددی برای محیط‌زیست و حیواناتی که به دنبال غذا این ته سیگارها را می‌خورند ایجاد می‌کند. پس اگر سیگار می‌کشید از همین امروز تصمیم بگیرید دیگر ته سیگار خود را در خیابان رها نکنید. مشکل بعدی بوی سیگار است که علاوه بر ناخوشایندی ممکن است برخی به آن حساسیت داشته باشند و استشمام بو، باعث شروع عطسه و فعال شدن آلرژی در بدن این افراد باشد.

برای رفع این مشکلات چند محصول مفید را در این مطلب برای شما گردآوری کرده‌ایم که اگر سیگار می‌کشید می‌توانید این محصولات را تهیه کنید و اگر سیگار نمی‌کشید نیز با افراد سیگاری اطراف خود صحبت کرده و آن‌ها را از وجود این لوازم آگاه کنید.

قبل از هر چیزی می‌توانید برای آگاه‌سازی افراد اطراف خود از این تابلوها کمک بگیرید تا فرهنگ نریختن ته سیگار روی زمین گسترش یاید.

تابلو دکوما طرح سیگار ممنوع 

تابلو دکوما طرح سیگار ممنوع مدل SI080

مشاهده این محصول در دیجی کالا

زیر سیگاری‌های کوچک و جمع و جور که به جا کلیدی شما وصل می‌شوند یکی از وسایل مفید برای نگه داشتن ته سیگار شما تا رسیدن به سطل زباله هستند. این زیر سیگاری‌های فسلقی در طرح‌ها و مدل‌های گوناگون در بازار موجودند.

زیر سیگاری طرح مارلبورو

زیر سیگاری طرح مارلبورو کد vk028

مشاهده این محصول در دیجی کالا

اگر مصرف سیگار شما زیاد است و سایز زیر سیگاری جاسوئیچی برای شما بسیار کوچک است می‌توانید از این مدل زیر سیگاری کوچک استفاده کنید که به راحتی می‌توانید آن را در کنار پاکت سیگارتان با خود حمل کنید.

زیر سیگاری زیپو

زیر سیگاری مدل SAD-1A

مشاهده این محصول در دیجی کالا

اگر شما بیشتر مواقع در خودرو سیگار می‌کشید و تخلیه کردن زیر سیگاری خود خودرو برایتان سخت است می‌توانید از زیرسیگاری‌های لیوانی استفاده کنید که همیشه در خودرو همراهتان باشد. خالی کردن این مدل زیرسیگاری به مراتب خیلی راحت‌تر از خالی کردن زیر سیگاری خودرو است.

زیرسیگاری لیوانی خودرو

زیرسیگاری لیوانی خودرو مدل 098

مشاهده این محصول در دیجی کالا

اگر ظاهر لیوان پلاستیکی قبلی چشمتان را نگرفت ایرادی ندارد. مدل‌های فلزی و شیک‌تر هم وجود دارند که البته مبلغشان کمی بالاتر است؛ اما این موضوع را در نظر بگیرید که شما یک بار و برای همیشه این هزینه را می‌کنید.

زیرسیگاری خودرو

زیرسیگاری خودرو مدل HT-G-KIA

مشاهده این محصول در دیجی کالا

اگر دوست ندارید هنگامی که شخصی وارد خودروی شما می‌شود از بوی سیگار گله کند می‌توانید از بوگیر سیگار مخصوص خودرو استفاده کنید تا دیگر خودروی شما بو نگیرد.

بوگیر سیگار و تصفیه‌کننده هوای خودرو 

بوگیر سیگار و تصفیه‌کننده هوای خودرو مدل AROMA SILENT

مشاهده این محصول در دیجی کالا

اگر علاوه بر خودرو، با بوی سیگار در اتاق یا سالن نیز مشکل دارید می‌توانید از اسپری‌های ضد بوی سیگار استفاده کنید. این اسپری‌ها بوی سیگار را خیلی سریع از بین می‌برند.

اسپری ضد بوی سیگار

اسپری ضد بوی سیگار کد NA05

مشاهده این محصول در دیجی کالا

و در انتها اگر خودتان از سیگار کشیدن خود پشیمان و خسته شدید و نمی‌دانید چگونه از شر سیگار رها شوید. از آدامس ترک سیگار برای این کار کمک بگیرید.
آدامس ترک سیگار نیکلایف مدل نیکوتین

آدامس ترک سیگار نیکلایف

آدامس ترک سیگار نیکلایف مدل نیکوتین 2 میلی گرم بسته 30 تایی مجموعه 3 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

برچسب ها

نگار اردوئی

دختری که عاشق پرسه زدن تو دنیای لوازم آرایشی و بهداشتیه و سعی داره به شما کمک کنه بهترین محصولات رو انتخاب کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن