مادر و کودک
پوشاک و اکسسوری زنانه

۱۰ مدل چادر محبوب هنرمندان محجبه

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

چادر قدیمی‌ترین و آشناترین حجاب برای خانم‌های کشورهای مسلمان و ایران است. چادرها انواع مختلفی دارند اما مزیت مشترکی که همه دارند حجاب کامل و بی نقصی است که در اختیار استفاده کننده خود قرار می‌دهند. یک چادر می‌تواند به زیباترین شکل طراحی شده و روی آن سنگدوزی و نوار دوزی انجام شود به شکلی که بتوانید آن را در مجالس و مهمانی‌ها بپوشید بدون اینکه نگران سادگی آن باشید.

یعنی با یک تیر دو نشان زده‌اید، هم حجاب کامل را دارید هم لباسی مجلسی به تن کرده‌اید. برخی از چادرها هم طراحی ساده‌ای دارند، این طراحی برای همه ما آشناست. چاردهایی که مادران ما به سر می‌کردند و در دهه ۷۰ برای سهولت در استفاده به قسمت روی سر آن یک کش اضافه شد که آن را روی سر فیکس می‌کرد و از سر خوردن آن جلوگیری می‌شد.

ما در این مطلب ۱۰ چادر از بهترین چادرهای موجود در بازار را که هر کدام با یک الگو و طرح خاص آماده شده‌اند به شما معرفی کرده‌ایم. امیدواریم این مطلب به شما در انتخاب چادری مناسب با نیازهایتان کمک کند.

چادر مانتو افرا کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب

چادر مانتو افرا کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8063

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چادر – مانتو تولید شده از جنس کرپ ژرژت. این محصول در واقع از ترکیب مانتو و چادر تولید شده و حجابی کامل و در عین حال راحت را در اختیار شما قرار می‌دهد. این محصول در سایزهای S,L,XL تولید شده است.

چادر کمری قجری کن کن ژرژت شهر حجاب

چادر کمری قجری کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8043

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چادر کمری تولید شده با الگوی چادرهای قجری. این چادر یک دامن مخصوص دارد که دور کمر بسته شده و روی خود یک چادر متفاوت و زیبا دارد. این محصول حجابی کامل و زیبا برای شما ایجاد می‌کند. جنس آن از پارچه کرپ بوده و در سایزهای مختلف با قد ۱۵۰ تا ۱۷۵ سانتیمتر تولید شده است.

چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل ira 1063

چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل ira 1063

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چادر تولید شده از پارچه با جنس کرپ حریر به مدل چادرهای بیروتی. در این چادر در قسمت مخصوص دست‌ها مچ اضافه شده تا دیگر در زمان استفاده نیازی به پوشیدن ساق دست نباشد. این محصول در سایزهای مختلف با قد ۱۵۰ تا ۱۷۰ سانتیمتر تولید شده است.

چادر لبنانی شهر حجاب

چادر لبنانی شهر حجاب مدل 8031

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چادر تولید شده از پارچه کرپ حریر اسود با طرح و الگوی چادرهای لبنانی. این چادر زیبا آستین‌های ساده و گشاد دارد که استفاده از آن را بسیار آسان کرده است. این محصول در سایزهای مختلف با قد ۱۵۰ تا ۱۷۵ سانتیمتر تولید شده است.

چادر دانشجویی کن کن حجاب حدیث

چادر دانشجویی کن کن حجاب حدیث کد 119

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این چادر از مدل‌های پرفروش میان دانشجویان و خانم‌های شاغل است. جنس این چادر از ژرژت است و تراکم آن بسیار بالا است. این چادر را می‌توانید با دست یا ماشین لباسشویی بشویید. این محصول در سایزهای مختلف با قد ۱۵۰ تا ۱۷۵ سانتیمتر تولید شده است.

چادر جده حجاب فاطمی

چادر جده حجاب فاطمی  کد Kri 1042

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این چادر بر اساس الگوی اصیل‌ترین چادرهای عربی تولید شده است. جنس پارچه آن کرپ حریر و تریزا است و طرح ساده دارد. این محصول که در سایزهای با قد ۱۵۰ تا ۱۷۰ سانتیمتر تولید شده است را باید با آب سرد و بدون استفاده از شوینده‌های با آنزیم بشویید و برای خشک شدن آن را دور از آفتاب قرار دهید.

چادر عربی اصیل بند دار ندا آذریان

چادر عربی اصیل بند دار ندا آذریان مدل 023

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چادر عربی اصیل با بند‌های نگه دارنده که استفاده از آن را بسیار آسان می‌کند. این چادر جلوباز است و طرح پارچه‌اش ساده. نوار دوزی شده و برای سهولت در استفاده در قسمت روی سر کش دارد. این محصول در سایزهای مختلف با قد ۱۵۰ تا ۱۷۵ سانتیمتر تولید شده است.

چادر جده عبایی حریرالاسود شهر حجاب

چادر جده عبایی حریرالاسود شهر حجاب مدل 8044

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چادر اصیل عربی به نام جده عبایی که از پارچه حریر اسود یا همان کرپ تولید شده است. این چادر بسیار آسان پوشیده می‌شود و روی قسمت مچ بندی دارد که آن را روی دست فیکس می‌کند. این محصول در سایزهای مختلف با قد ۱۵۰ تا ۱۷۵ سانتیمتر تولید شده است.

عبا پرنسسی حریرالسود حجاب حدیثعبا پرنسسی حریرالسود حجاب حدیث کد 145

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چادر عبایی طرح پرنسسی تولید شده با پارچه کرپ حریر اسود. روی این چادر سنگ دوزی بسیار ظریف و زیبایی انجام شده است و پارچه آن بسیار نرم و سبک و لخت است. این محصول زیبا مناسب برای استفاده در مجالس و مهمانی‌ها است و پارچه آن اصلا چروک نشده و به سختی نخکش می‌شود. این محصول در سایزهای مختلف با قد ۱۴۵ تا ۱۷۵ سانتیمتر تولید شده است.

چادر سنتی ندا حجاب حدیث

چادر سنتی ندا حجاب حدیث کد 140

مشاهده این محصول در دیجی کالا

چادر سنتی و ساده که در ایران بسیار مورد استفاده است. جنس پارچه این مجصول کن کن بووده و تراکم بالایی دارد. قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی بوده و در سایزهای با قد ۱۵۰ تا ۱۷۵ سانتیمتر تولید شده است.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن