تخفیفات هشتاد درصدی
بازار

۹ سرویس مبلمان استیل و سلطنتی در بازار

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

مبلمان استیل با طراحی سلطنتی محبوبِ افراد مشکل پسند با سلیقه کلاسیک است. چارچوب این مبل‌ها بسیار با مبل‌های راحتی متفاوت است و اکثرا منبت‌کاری‌های زیبا و بسیار زیادی دارند. برخی نیز با نخ ابریشم لمسه دوزی شده‌اند و زیبایی دو چندانی دارند. مبل‌های استیل و سلطنتی کلاف بسیار محکم و استواری دارند و برای جمع‌های رسمی مناسب است و معمولا در کنار آن‌ها چند وسیله آنتیک دیگر هم به چشم می‌خورد. اگر بخواهیم از ساده‌ترین وسیله مکمل این مبل‌ها صحبت کنیم می‌توانیم به پرده‌های یالان‌دار بسیار سنگین که با پارچه‌های خاص تولید شده است اشاره کنیم.

ما در این مطلب ۹ سرویس مبل استیل و سلطنتی موجود در بازار را به شما معرفی کرده‌ایم. اگر طرفدار این سبک از مبلمان هستید به شما اطمینان می‌دهیم سرویس مورد نظرتان را در در این مطلب پیدا خواهید کرد. برخی از این مبل‌ها از چوب و چرم ساخته شده‌اند و برخی دیگر از چوب و پارچه. در بین این سرویس‌ها بعضی کاملا دستی تولید شده اند و منبت‌کاری‌های بسیار سنگین دارند که همه توسط بهترین اساتید این حوزه انجام شده است. پس برای انتخاب یک سرویس خاص حتما این مطلب را بخوانید.

مبل ۷ نفره مدل ماهور

مبل 7 نفره مدل ماهور كد 029

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سرویس مبل هفت نفره شامل یک مبل سه نفره، چهار مبل یک نفره، یک میز وسط و دو میز عسلی می‌شود. جنس بدنه این مبل از چوب راش است که به بهترین شکل منبت‌کاری شده است. لایه میانی‌اش از فوم سرد، فنر و اسفنج تشکیل شده و با پارچه درجه یک روکش شده است. روکش این سرویس کاملا قابل شستشو است.

بخوانید: ۱۵ مدل فرش ارزان | بهترین هدیه برای فامیل

مبل راحتی ۹ نفره چشمه نور

مبل راحتی 9 نفره چشمه نور کد MA-602.BR-CR

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سرویس مبل ۹ نفره شامل یک مبل ۳ نفر، ۴ مبل یک نفره، دو صندلی تکی، یک میز وسط و دو میز عسلی. جنس بدنه و چارچوب این مبل از چوب است و به صورت دستی روی آن منبت‌کاری انجام شده است. لایه میانی این مبل از فوم ساخت شده و با پارچه روکش شده است. روکش این سرویس کاملا قابل شستشو است و بالش‌های مبل نیز جدا می‌شود.

بخوانید: ۱۰ مبلمان چوبی و دکوراسیون مخصوص هال به سبک پینترست

مبل راحتی ۹ نفره چشمه نور

مبل راحتی 9 نفره چشمه نور کد MA-401.G-WT

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سرویس مبل ۹ نفره شامل یک مبل سه نفره، چهار مبل تک نفره، دو صندلی میزبان، یک میز جلو مبلی و دو عسلی. چارچوب و بدنه این مبل از چوب است که منبت کاری شده و با رنگ طلایی رنگ شده است. لایه میانی این مبل از فوم است و با پارچه‌ای با کیفیت به رنگ سفید روکش شده است. روکش این سرویس کاملا قابل شستشو است.

بخوانید: بهترین مبلمان و دکوراسیون اتاق کار به پیشنهاد پینترست

مبل راحتی ۹ نفره چشمه نور کد MA-607.BR-BR

مبل راحتی 9 نفره چشمه نور کد MA-607.BR-BR

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سرویس مبل ده نفره ساخته شده چوب و پارچه. بدنه و چارچوب این سرویس از چوب ساخته شده که روی آن کاملا طراحی و منبت‌کاری شده است. لایه میانی آن از فوم و روکش آن از پارچه درجه یک است. این سرویس شامل یک مبل سه نفره، چهار مبل یک نفره، دو صندلی میزبان، یک میز جلو مبلی و دو عسلی است. همراه با این سرویس ۷ کوسن نیز ارائه می‌شود و روکش آن کاملا قابل شستشو است.

بخوانید: ۱۰ ایده مبلمان مد روز اتاق پذیرایی به سبک پینترست

مبل ۷ نفره مدل ترمه كد ۰۲۸

مبل 7 نفره مدل ترمه كد 028

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سرویس مبل ۷ نفره شامل یک مبل ۳ نفره و چهار مبل ۱ نفره همراه با سه کوسن. جنس بدنه این سرویس از چوب راش است که به شکل ساده و شیک منبت کاری شده است. لایه میانی آن فوم سرد،  فنر و اسفنج بوده و با پارچه درجه یک روکش شده است.

بخوانید: صندلی راک چیست؟ معرفی ۱۰ محصول پرفروش

مبل راحتی ۹ نفره چشمه نور کد MA-603.BR-CR

مبل راحتی 9 نفره چشمه نور کد MA-603.BR-CR

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سرویس مبل ۹ نفره تولید شده از چوب راش و پارچه درجه یک. تمام قسمت‌های چوبی این سرویس با دست و توسط بهترین هنرمندان منبت کاری شده و در تولید آن هیچ ماشینی دخالت نداشته است. لایه میانی این سرویس از فوم است و با بهترین پارچه روکش شده است. این سرویس شامل یک مبل سه نفره، چهار مبل یک نفره، دو صندلی میزبان، یک میز گرد جلو مبلی و دو میز گرد عسلی می‌شود. روکش‌های این سرویس قابل شستشو است،‌ بالش‌های نشیمنگاه آن قابل جدا شدن است و حتی روکش آن‌ها نیز جدا می‌شود.

بخوانید: ۵ میز و صندلی مناسب کمپینگ و طبیعت گردی

مبل راحتی ۹ نفره چشمه نور کد MA-601.WT-CR

مبل راحتی 9 نفره چشمه نور کد MA-601.WT-CR

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سرویس مبل ۹ نفره تولید شده در رنگ کرم و سفید شامل یک مبل سه نفره، چهار مبل یک نفره و دو صندلی میزبان. همچنین این سرویس یک میز جلو مبلی و دو میز عسلی نیز دارد. تمام قسمت‌های چوبی این سرویس به صورت دستی تولید و منبت کاری شده و از هیچ ماشینی در تولید آن استفاده نشده است. لایه میانی آن از فوم است و با پارچه درجه یک روکش شده است. روکش این سرویس کاملا قابل شستشو است.

بخوانید: ۶ مدل صندلی راحتی کودک زیبا و باکیفیت در بازار

مبل راحتی ۹ نفره مدل خورشید

مبل راحتی 9 نفره مدل خورشید کد 026

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سرویس مبل ۹ نفره تولید شده از چوب و پارچه. این سرویس  شامل یک کاناپه سه نفره، چهار مبل یک نفره، دو صندلی میزبان، یک میز جلومبلی و دو میز عسلی است. چوب این سرویس از جنس چوب راش گرجستان است و فوم به کار رفته در قسمت میانی آن از نوع فوم سرد است که دانسیته بالا و برگشت‌پذیری زیاد دارد.

بخوانید: بهترین صندلی چرخان اداری در بازار

مبل ۷ نفره مدل روشنك كد ۱۱۵

مبل 7 نفره مدل روشنك كد 115

مشاهده این محصول در دیجی کالا

مبل هفت نفره شامل یک مبل سه نفره و چهار مبل یک نفره. چوب‌های به کار رفته در این سرویس همه از جنس راش است که با ظرافت منبت کاری شده است.لایه میانی آن از فوم سرد، فنر و اسفنج تشکیل شده و با بهترین پارچه روکش شده است. روکش این سرویس قابل شستشو است.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن