پوشاک زمستانی

بهترین لباس‌های زنانه با رنگ‌های پنتون سال ۲۰۲۱

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

شرکت پنتون یک کمپانی بسیار معروف است که در نیوجرسی آمریکا واقع شده است و از سال ۲۰۰۰ هر ساله یک رنگ را به عنوان رنگ سال معرفی می‌کند. اما این شرکت برای سال ۲۰۲۱ دو رنگ را انتخاب و معرفی کرده است. البته که امسال اولین سالی نیست که پنتون دو رنگ را به عنوان رنگ سال معرفی کرده، در سال ۲۰۱۶ هم دو رنگ، رنگ سال بودند.

رنگ‌های سال ۲۰۲۱ دو رنگ خاکستری و زرد است. رنگ‌های سال تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی و مد و لباس دارد.  به گفته مدیر اجرایی این کمپانی ترکیب این دو رنگ ترکیب استقامت، مقاومت و امیدواری و مسرت است و این انتخاب به دلیل شرایط پاندمی امسال است که خاکستری نمادی از فضای افسرده و خموده سال گذشته و زرد نماد نور در انتهای این تونل است. نوری که بالاخره این پاندمی را شکست خواهد داد.

همچنین این شرکت اعلام کرده دلیل انتخاب دو رنگ این است که این شرایط دیگر بسته به یک جامعه و یک نفر نیست، بلکه درباره همه‌ی ما به عنوان یک جامع جهانی است.

پوشیدن رنگ خاکستری برای اکثر ما یک انتخاب معمولی است و اکثر افراد در این رنگ احساس راحتی می‌کنند زیرا این رنگ توجه زیادی را به خود جلب نمی‌کند. ما پوشیدن رنگ زرد شجاعت بیشتری می‌طلبد بنابراین ما در این مطلب روی رنگ زرد تمرکز می‌کنیم تا شما هم بتوانید آیتم‌های جدیدی به کمد خود اضافه کنید. برای پوشیدن زرد از آیتم‌های کوچکتر استفاده کنید و وقتی اعتماد به نفس بیشتری در پوشیدن رنگ‌های روشن به دست آوردید، وسعت رنگی بیشتری را به زرد اختصاص دهید.

کیف کمری زنانه کد 2086

مشاهده این محصول در دیجی استایل

کیف دستی زنانه دیوید جونز کد 6317-1

مشاهده این محصول در دیجی استایل

در گام بعدی می‌توان رنگ زرد را درون پترن‌های شلوغ و در اکسسوری‌هایی مانند شال و روسری استفاده کرد. با این روش شما یک لباس با طرحی جذاب و به رنگ سال دارید و در عین حال لازم نیست از وسعت رنگی زرد زیادی استفاده کنید.

شال زنانه کد 505

مشاهده این محصول در دیجی استایل

شال زنانه کد 402

مشاهده این محصول در دیجی استایل

اما اگر با پوشیدن رنگ زرد راحت هستید، می‌توانید آن را به عنوان لباس اصلی خود بپوشید و باقی اجزای لباس را به رنگ خاکستری انتخاب کنید.

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB2371-003

مشاهده این محصول در دیجی استایل

پیراهن کوتاه زنانه - ویولتا بای مانگو

مشاهده این محصول در دیجی استایل

اما لازم نیست فقط پیراهن یا مانتوی خود را به این رنگ انتخاب کنید، می‌توان فقط یکی از اجزای اصلی لباس را به رنگ زرد پوشید. اگر فرم اندام گلابی شکل دارید، بالاتنه خود را زرد انتخاب کنید و اگر سیبی شکل هستید، شلوار زرد بپوشید.

تاپ زنانه آر ان اس مدل 101128-15

مشاهده این محصول در دیجی استایل

شلوار گشاد زنانه - ویولتا بای مانگو

مشاهده این محصول در دیجی استایل

در مقابل پوشیدن رنگ خاکستری به اندازه زرد چالش‌برانگیز نیست و همه افراد می‌توانند به راحتی و با اعتمادبه‌تفس از این رنگ استفاده کنند. بنابراین در اینجا فقط به نام بردن چند لباس خاکستری بسنده می‌کنیم.

پلیور زنانه اسمارا کد IAN 291500

مشاهده این محصول در دیجی استایل

شلوار زنانه اسمارا مدل WTSH2020

مشاهده این محصول در دیجی استایل

در میان اکسسوری‌ها نیز پوشیدن رنگ خاکستری بسیار اسان و در دسترس است.

کیف رودوشی زنانه برتونیکس مدل 040B-20

مشاهده این محصول در دیجی استایل

نیم بوت زنانه آرمانی اکسچنج مدل XDN006XV021-00976

مشاهده این محصول در دیجی استایل

برچسب ها

ضحا تاجیک

هجده ساله بودم که با رویای نوشتن رشته‌ی روزنامه‌نگاری را در دانشگاه انتخاب کردم و بعد از چند سال کار در این رشته آن را کنار گذاشتم و بار دیگر به‌خاطر عشقم به خیاطی و لباس وارد دانشگاه شدم و به خواندن رشته‌ی طراحی پارچه و لباس مشغول شدم. از هفده سالگی وارد دنیای مد شدم و از وقتی به یاد دارم در حال نوشتنم. من عاشق لباس‌های رنگارنگ، کتاب‌های اسرارآمیز و فیلم‌های کلاسیک فرانسوی‌ام.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن