سینماموسیقی

مستندی که برای همیشه نام مایکل جکسون را لکه دار خواهد کرد.

ترک کردن نا کجا آباد عنوان مستند جدیدی است که تازگی توسط شبکه HBO بر اساس گفته‌های دو مورد از شاکیان پرونده پرحاشیه سو استفاده مایکل جکسون ساخته شده است.

ترک کردن ناکجا آباد، مستندی  چهار ساعته است که به بررسی ادعاهای «ود رابینسون» و «جمیز سیفچیک» در خصوص سو استفاده مایکل جکسون از آنها میپردازد. همانطور که مشخص است این مستند قرار است مانند یک بمب خبری عمل کند و جنبه‌های جدیدی از پرونده جکسون مرحوم را بازگو نماید.

نمایش ترک کردن ناکجا آباد در ماه مارس با واکنشهای بسیاری از سوی فیلمسازان، خبرنگاران، طرفداران و خانواده مایکل همراه بود. این مستند به طور کامل پرونده رسوا کنند‌ مایکل جکسون را پوشش میدهد و با محور قرار دادن سخنان شاکیان پرونده، راه فراری برای جکسون به جا نمیگذارد.

ترک کردن نا کجا آباد 

ترک کردن ناکجا آباد اولین فیلم مستند شبکه HBO  است که با مصاحب قرار دادن «ود رابینسون» و «جمیز سیفچیک» به طور مستقیم به بررسی ماجرا و ابعاد آن می‌پردازد. این دو شخص درحالی به عنوان شاکی در این پرونده حاضرند که در  آن زمان پسر بچه‌ای بیش نبودند. رابینسون، ۷ ساله در آن زمان به عنوان یک رقاص  در گروه جکسون حاضر بود و پیچکاک ۱۰ ساله نیز به عنوان بازیگر، یکی دیگر از اعضای گروه بود.

اما تنها پس از مدتی و بعد از رخ دادن واقعه مذکور، آنها از گروه مایکل جکسون خارج شدند. هم اکنون رابینسون به عنوان یک هنرمند در زمینه طراحی حرکات موزون مشغول کار است «سفچیک» به عنوان یک فیلمساز و نوازنده کار میکند.

بنیاد جکسون از HBO برای انتشار این مستند قرار منع ۱۰۰ میلیون دلاری در نظر گرفته و در همین زمینه بیانیه‌ای شدید اللحن تنظیم کرده. قسمتی از این بیانیه به سوگند نامه‌ای اشاره میکند که توسط دو شاکی پرونده امضا شده که شهادت داده‌اند که هیچ گاه توسط مایکل جکسون مورد تعرض یا هیچ گونه آزار واذیتی قرار نگرفته‌اند. این بیانیه ادعای این دو شاکی را برخلاف قانون و در جهت تخریب شخصیت جکسون معرفی میکند.

منبع
thedailybeast
برچسب ها

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

یک نظر

  1. واقعا متاسفم به تیم تحقیقاتی شما!!!!
    حداقل در انتخاب متن و به خصوص تیتر دقت میکردید تا کاملا بی طرفانه باشه و نشون نده که شما نسبت به مایکل غرض ورزی میکنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن