کمپین مدرسه
کمپین اول مهر

بهترین کوله پشتی‌ها‌ برای دانش آموزان دبیرستانی‌

یکی از ضروریات مدرسه، کوله پشتی یا کیف است و این کوله یا کیف باید بتواند تمام وسیله‌های مورد نیاز یک دانش آموز دبیرستانی را در خود جای دهد و به بدن او هم آسیبی نرساند. زیرا ضربه به مهره‌های گردن و ستون فقرات یکی از آسیب‌های جدی‌ای است که به دانش آموزان حین جابجا کردن وسیله‌هایشان می‌رسد و نحوه‌ی ایستادن آن‌ها را تغییر می‌دهد و به مرور زمان باعث قوز کردن آن‌ها می‌شود. دانش اموزان باید بدانند که فقط لوازم ضروری خود را در کیف‌هایشان بگذارند و تا جایی که می‌توانند از پر کردن بی رویه این کوله‌ پشتی‌ها بپرهیزند.

کوله پشتی‌هایی که دانش آموزان دبیرستانی می‌توانند از آن استفاده کنند به چند بخش مختلف تقسیم می‌شود.

کوله پشتی‌های برای دانش آموزان سال‌های آخر دبیرستان:

دانش آموزان دبیرستانی خصوصا در مقاطع بالاتر به دلیل آمادگی برای آزمون کنکور سراسری، مجبورند کتاب‌های سنگینی مانند تست و غیره را با خود حمل کنند و ممکن است نیمی از روز را در مدرسه یا کتابخانه باشند و مجبور به حمل وسیله‌های مختلف. بنابراین منطقی است که این دانش آموزان به کوله پشتی‌های بزرگتری احتیاج خواهند داشت. بهتر است این دانش آموزان از کوله پشتی‌هایی استفاده کنند که در قسمت پشت دارای پدهایی باشد و همچنین دسته‌های کوله پشتی هم پد داشته باشد و تا جای امکان نرم شود تا به قسمت بالایی کمر و شانه‌هایشان فشار زیادی وارد نکند.

بخوانید: بهترین کوله پشتی برای پیش دبستانی‌ها

کوله پشتی فوروارد مدل FCLT5002

کوله پشتی فوروارد مدل FCLT5002

مشاهده این محصول در دیجی کالا

یکی دیگر از چیزهایی که برای دانش آموزان دبیرستانی مهم است، جادار بودن کیف و زیپ‌های زیاد برای تقسیم بندی وسایل و مرتب نمودنشان است. بنابراین کوله‌هایی که زیپ‌های مختلف دارند می‌تواند برای این دانش آموزان بسیار مفید باشد.

کوله پشتی فیرو کد 230

مشاهده این محصول در دیجی کالا

به علاوه توصیه می‌شود در این کوله پشتی‌ها یک بند متصل میان دو بند معمول باشد تا دانش آموز بتواند آن را در جلوی سینه ببندد تا وزن کمتری روی شانه‌ها و کمر باشد.

کوله پشتی تیرول کد 775

این کوله با اینکه کوله پشتی مخصوص کوهنوردی است اما می‌تواند برای استفاده دانش آموزانی که وسایل زیاد دارند نیز مناسب باشد. چراکه از نظر فنی درست است و وزن را روی عضلات مختلف تقسیم می‌کند.

کوله پشتی کچوا مدل آرپناز

کوله پشتی کچوا مدل آرپناز 20

مشاهده این محصول در دیجی کالا

همچنین ممکن است دانش آموزان گاهی برای انجام تحقیقات خود نیاز به لپ تاپ داشته باشند و بنابراین باید از کیف‌هایی استفاده کنند که علاوه بر پدهای محکم در قسمت پشت و پد زیر دسته، محفظه محکم برای نگهداری لپ تاپ هم داشته باشد.

کوله پشتی ژیژیاکیشی مدل XI1600104

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی مدل 6374 غیر اصل

مشاهده این محصول در دیجی کالا‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍

کوله پشتی دلسی

کوله پشتی دلسی کد 3707600

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی‌هایی که دو محفظه‌ی اصلی بزرگ دارند نیز می‌توانند برای دانش اموزانی که وسیله‌های زیادی با خود حمل می‌کنند مناسب باشد. این کوله از برند فابر کاستل، دارای جیب‌های متعدد با اهداف گوناگون است مانند جیب برای کارت، مداد و خودکار، دفترها و کتاب‌های مختلف و جیب‌های کناری برای نگهداری بطری آب و غیره.

کوله پشتی فابر-کاستل

کوله پشتی فابر-کاستل کد 091

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی برای دانش آموزان پایه‌های آغازین دبیرستان:

به دلیل اینکه این دانش آموزان به وسیله‌های کمتری نیاز دارند و کتاب‌هایشان سبک‌تر است، در کوله پشتی‌های خود نیاز به پدهای و ضربه‌گیرهای مختلف و محفظه برای لپ تاپ ندارند و بنابراین می‌توانند سراغ مدل‌هایی بروند که ساده‌تر و سبک‌تر و کوچک‌تر است.
یکی از بهترین برندهای کوله پشتی که همیشه کوله‌های کوچک و جمع و جور تولید می‌کند، کینگ کمپ است و من یکی از مشتریان پر و پا قرص آن هستم زیرا برای من و همه‌ی کسانی که جثه‌ی کوچکی دارند، خیلی مهم است که سایز کوله پشتی از ارتفاع کمر بیشتر نباشد و به همین دلیل کینگ کمپ می‎‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دخترخانم‌های دبیرستانی باشد. هچنین طراحی زیبا و رنگ‌های قشنگ آن هم برای دختران نوجوان بسیار جذاب است.

کوله پشتی کینگ کمپ مدل Acadia

کوله پشتی کینگ کمپ مدل Acadia

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی کینگ کمپ مدل Yellowstone

کوله پشتی کینگ کمپ مدل Yellowstone

مشاهده این محصول در دیجی کالا

یکی دیگر از برندهایی که کوله‌های سبک و کم حجم تولید می‌کند، خاطره است و این برند داخلی، کیف‌هایی کوچک با هدف دانش آموزانی که نیاز به کیف‌های خیلی جادار و دارای پد و ضربه گیر ندارند طراحی و تولید می‌کند.

کوله پشتی خاطره 

کوله پشتی خاطره مدل 6229

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی خاطره مدل 6747

مشاهده این محصول در دیجی کالا

داشتن زیپ‌های گوناگون که دانش آموزان بتوانند وسایل خود را در محفظه‌های گوناگون بگذارند و جای هر چیزی را مشخص کنند نیز یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که در خرید کوله پشتی مهم است.

کوله پشتی ماین مدل mercova

کوله پشتی ماین مدل mercova کد ZSB 1404

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی اِلس کد B04060

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این کوله پشتی کوچک است اما زیپ‌های مختلفی برای مرتب نمودن وسایل دارد و همچنین در قسمت پشت نیز پدهایی برای محافظت از ستون فقرات دارد.

کوله پشتی مدل Mr.ACE HT029

کوله پشتی مدل Mr.ACE HT029

مشاهده این محصول در دیجی کالا

همچنین کوله پشتی‌ها می‌توانند مانند لباس بازتاب کننده‌ی شخصیت افراد باشند و فصل شروع مدرسه زمان خوبی است که بچه‌ها بتوانند سلیقه و شخصیت خود را با طرح کوله پشتی‌هایشان بروز دهند.

کوله پشتی یوتاب کد 605

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی مدل Coloured Stars

مشاهده این محصول در دیجی کالا

یکی از ترندهایی که از سال ۲۰۱۸ در صنعت مد به وجود امده است، پارچه‌های هولوگرامی است که در نور و آفتاب رنگ آن‌ها تغییر می‌کند و بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان نیز عاشق این ترند هستند. کوله پشتی‌هایی که در آن از هولوگرام استفاده شده است نیز می‌تواند برای بروز شخصیت و اعمال سلیقه دانش آموزان دبیرستانی مناسب باشد.

کوله پشتی زنانه کد SL_781

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی زنانه طرح هولوگرام کد G_001

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کیف‌های چرم نیز یکی دیگر از انواع کوله‌هایی است که دانش آموزان می‌توانند از آن استفاده کنند. این کیف‌ها به نسبت دسته‌ی اول جادار نیست و اکثرا برای حمل لپ‌تاپ و بسیاری از کتاب‌های قطور و سنگین مناسب نیست اما بهترین ویژگی این نوع کوله پشتی‌ها، عمر و ماندگاری آن‌ها است و در صورت مراقبت از آن می‌تواند سال‌ها برای شما کار کند و دوام زیادی دارند.

کوله پشتی زنانه برتونیکس

کوله پشتی زنانه برتونیکس مدل 603-99

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کوله پشتی مردانه چرم لانکا

کوله پشتی مردانه چرم لانکا مدل BP-1

مشاهده این محصول در دیجی کالا

برچسب ها
کلاغه در تلگرام

ضحا تاجیک

هجده ساله بودم که با رویای نوشتن رشته‌ی روزنامه‌نگاری را در دانشگاه انتخاب کردم و بعد از چند سال کار در این رشته آن را کنار گذاشتم و بار دیگر به‌خاطر عشقم به خیاطی و لباس وارد دانشگاه شدم و به خواندن رشته‌ی طراحی پارچه و لباس مشغول شدم. از هفده سالگی وارد دنیای مد شدم و از وقتی به یاد دارم در حال نوشتنم. من عاشق لباس‌های رنگارنگ، کتاب‌های اسرارآمیز و فیلم‌های کلاسیک فرانسوی‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن