کمپین مدرسه
لوازم بهداشتی شخصی

بهترین دستگاههای لیزر خانگی برای حذف موهای زائد بدن

برای از بین بردن موهای زائد روشهای متنوع و زیادی وجود دارد، اما هیچکدام تاثیر دائمی ندارند. از طرف دیگر راههایی مثل اپیلاسیون و … با اینکه شاید کمی موها را نازکتر و کمتر کنند اما درد زیادی دارند و آنها هم موقت محسوب میشوند. با این تفاسیر استفاده از لیزر مزیتهای زیادی دارد، درست است که این روش هم کاملا بدون درد نیست اما حداقل نتیجه‌ای که دارد رضایت بخش است و موها را تا درصد زیادی از بین می‌برد. در این پست بهترین دستگاههای لیزر خانگی را معرفی می‌کنیم.

رفتن به کلینیک‌های درمانی جدا از سخت بودنش به دلیل گرفتن وقت و منظم رفتن و… هزینه گزافی هم دارد و هر چند وقت یکبار هم باید تمدید شود. با داشتن دستگاههای لیزر خانگی میتوانید با یکبار هزینه کردن از دردسر رفتن به کلینیک خلاص شوید و نتیجه‌ای مشابه همان بگیرید.

از دو نوع دستگاه برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود: یکی دستگاه‌های غیر لیزری بر پایه‌ی نور و دیگر دستگاه‌های لیزری دایود که با انواع، مکانیسم‌ها و طول‌ موج‌های متفاوت، مناسب نوع خاصی از رنگ پوست هستند.

معرفی چند دستگاه لیزر پر طرفدار

لیزر موهای زائد لسکلتون

لیزر موهای زائد لسکلتون مدل T009

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این محصول از برند های بسیارشناخته شده دنیا که از تکنولوژی نوری جهت از بین بردن موهای زائد بهره می برد و با عملکردی مشابه سیستم های نوری کلینیکی موجب توقف کامل در رشد مو خواهد شد. اما نکته بسیار مهم که موجب تمایز این دستگاه لیزر خانگی نسبت به دستگاه های مشابهش خواهد شد کارایی دوگانه دستگاه است که علاوه بر رفع موهای زائد، افراد میتوانند از لامپ جوانسازی در منزل برای از بین بردن چین و چروک های سطحی پوست خود اقدام کنند. جهت کسب بهترین اثربخشی، لامپ رفع موهای زائد را ماه اول ۵-۳ روز یکبار ،ماه دوم هفته ای یکبار که در این مرحله موها نازک و نرم می شود و شما در حمام شاهد فولیکول های سوخته مو خواهید بود و در ماه سوم ۱۵ روز یکبار که رشد بسیاری از موهای جدید متوقف شده است که دیگر باز نخواهند گشت . شما می توانید آنها را براحتی اصلاح نمایید و در نهایت در ماه چهارم ۳۰ روز یکبار درمان را منظم و بدون وقفه انجام دهید، لامپ جوانسازی را هر پنج روز یکبار به مدت پانزده جلسه استفاده نمایید

این دستگاه قابلیت سیصد هزار شات برای لامپ رفع موهای زاید و صد هزار شات برای لامپ جوانسازی را دارد و با برق مستقیم کار میکند.

بخوانید: بهترین خودتراش‌های زنانه (همچنین قابل استفاده برای آقایان)

لیزر بدن فیلیپس مدل لومیا

لیزر بدن فیلیپس مدل Lumea Advanced IPL SC1997/60

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این محصول هم بوسیله تابش پالسهای نوری کار میکند. این پالس‌ها باعث ریزش موها می‌شوند و با استفاده‌ی منظم از دستگاه، موها مجددا رشد نمی‌کنند و پوست، صاف و عاری از موهای زائد می‌شود.

لامپ این مدل ظرفیت بیش از ۲۵۰ هزار فلش را دارد و دو عدد فیلتر همراه این دستگاه ارائه می‌شود. یک فیلتر مخصوص بدن بوده و مساحت پنجره‌ی آن ۴ سانتی‌متر مربع است. این پنجره‌ی بزرگ کمک می‌کند که ازبین‌بردن موهای زائد نواحی دست و پا با سرعت زیادی انجام شود. فیلتر دیگر مخصوص صورت بوده و مساحت پنجره‌اش ۲ سانتی‌متر مربع است. فیلتر مخصوص صورت یک فیلتر نور اضافه‌تر دارد تا با خیال راحت بتوان روی نواحی بالای لب، چانه، خط ریش و سایر نقاط حساس از دستگاه استفاده کرد. لومیا دارای پنج درجه‌ی شدت نور برای استفاده‌ی روی پوست نقاط مختلف بدن با حساسیت‌های مختلف است. با تنظیم شدت نور روی درجه‌ی پایین‌تر می‌توان از دستگاه در نقاط بسیار حساس بدن نیز استفاده کرد.

لومیا در ابتدای هر بار استفاده و به‌صورت رندوم هنگام استفاده، میزان تیرگی پوست را اندازه‌گیری می‌کند. درصورتی‌که این میزان از حد مجاز بیشتر باشد، دستگاه به شکل خودکار از ادامه‌ی کار باز می‌ایستد. قابلیت جالبی که برای لومیا در نظر گرفته شده، امکان فلش‌زدن مداوم بدون برداشتن سر دستگاه از روی پوست است. این قابلیت برای استفاده روی نقاط صاف مانند دست و پا بسیار مناسب است و سرعت کار را بالا می‌برد؛ اما برای نقاط انحنادار باید به روش دستی فلش‌زدن را انجام داد؛ زیرا هنگامی‌که سری دستگاه کمی از پوست فاصله بگیرد، جهت ایمنی کاربر فلش ‌زده نمی‌شود. طبق گفته‌ی شرکت فیلیپس، بعد از ۴ الی ۵ بار استفاده در فواصل زمانی ۲ هفته‌ای، کاهش قابل‌ملاحظه‌ای در میزان موهای زائد مشاهده می‌شود. پس از این دوره، برای حفظ این حالت کافی است که هر چندهفته یک‌بار از دستگاه استفاده شود.

بخوانید: بهترین فیس براشهای پوست در بازار و نکاتی در مورد ضرورت استفاده از آن

لیزر رفع موهای زائد سیلک پرو لیزر بدن و صورت مدل دایود

لیزر رفع موهای زائد سیلک پرو لیزر بدن و صورت مدل دایود Dd2

مشاهده این محصول در دیجی کالا

طول موج لیزر دایود یسیلک پرو ۸۱۰ نانومتر می باشد که دقیقا مشابه طول موج لیزر های دایود کلینیکی است. ماکسیمم انرژی ۲۵ ژول بر سانتیمتر مربع قدرتمندترین لیزر خانگی محسوب می شود که در پنج سطح انرژی( ۵-۱۰-۱۵-۲۰-۲۵ ژول بر سانتیمتر مربع) قابل تنظیم است. دستگاه سیلک پرو اصطلاحا جزء دستگاه های شات نا محدود خانگی محسوب می شود که براحتی و بدون نگرانی از اتمام طول عمر دستگاه تمام اعضای خانواده می توانند به دفعات بدون نیاز به تعویض قطعه ای از این دستگاه بی نظیر استفاده نمایند. این دستگاه هم با برق مستقیم کار میکند و شارژی نیست، همچنین از این لیزر میتوانید برای همه نواحی بدن و صورت به جز دور چشم استفاده کنید.

بخوانید: پر فروشترین ماشین های اصلاح صورت طبق نظر خریداران در دیجی کالا

لیزر بدن رمینگتون

لیزر بدن رمینگتون مدل IPL6750

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این لیزر با تاباندن پالس‌های شدید نور روی پوست ریشه‌ی موها را هدف گرفته و با غیرفعال کردن فولیکول مو مانع رشد مجدد موها می‌شود و شامل سه سری مختلف است.

این لیزر مجهز به سنسور تشخیص رنگ پوست است، این سنسور در پایه‌ی لیزر کار گذاشته شده و با تماس پوست به سنسور، در صورتی که رنگ پوست در محدوده‌ی تعریف‌شده برای لیزر قرار داشته باشد، دستگاه با صدای بیپ روشن شده و آماده‌ی استفاده می‌شود. با فشردن دکمه‌ی فلش، سری بدن هر ۳ ثانیه، سری صورت هر ۴ ثانیه و سری نقاط محدود هر ۲ ثانیه فلش می‌زند و با حرکت سری روی پوست می‌توان تمام نواحی موردنظر را پوشش داد. این سری‌ها دارای سنسور تماس پوستی هستند که تنها در صورت تماس کامل سری با پوست، دستگاه فلش می‌زند. علاوه بر این سری‌ نور یووی را فیلتر کرده تا از آسیب به پوست جلوگیری شود. سطح انرژی نور تابیده‌شده را می‌توان در ۵ وضعیت مختلف تنظیم کرد.

طبق گفته‌ی شرکت سازنده لامپ لیزر عمر نامحدودی داشته و احتیاجی به تعویض ندارد. بعد از سه دوره استفاده از دستگاه نتایج دائمی آن مشاهده می‌شود.

بخوانید: بهترین مسواک‌های برقی موجود در بازار

لیزر موهای زائد تریا

لیزر موهای زائد تریا مدل 4X

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این محصول با تکنولوژی دایود و طول موج ۸۱۰ نانومتر و دارای استاندارد سازمان سلامت و بهداشت اتحادیه‌ی اروپا و کانادا بوده و پالس‌هایی از نور لیزر را انتشار می‌دهد که باعث گرم‌شدن رنگ‌دانه‌های درون مو شده و فولیکول مو را غیرفعال می‌کند؛ به همین دلیل نتایج پایدار و دائمی را ایجاد خواهد کرد و تنها روی موهای قهوه‌ای یا مشکی که دارای رنگ‌دانه هستند، اثر خواهد گذاشت.

با نگه‌داشتن سر دستگاه روی پوست، تابش شروع می‌شود و با شنیدن دو صدای بیپ، باید سر دستگاه را روی ناحیه‌ی دیگری قرار داد. صفحه‌نمایش دستگاه در بالای آن قرار دارد و تعداد پالس‌ها در هر جلسه، میزان باتری، نشانگر قفل و سطح تابش را نمایش می‌دهد. لیزر تریا مجهز به باتری قابل‌شارژ است و در حالت اتصال به شارژر کار نمی‌کند. توصیه شده که برای حصول نتیجه‌ی مطلوب به مدت سه ماه، هر دو هفته یکبار از لیزر استفاده شود و در صورت نیاز، دوره‌ی ذکرشده تکرار شود. این لیزر هم برای افرادی با رنگ پوست خیلی تیره یا موی روشن، افراد زیر ۱۸ سال و خانم‌های باردار مناسب نیست.

لیزر بدن آقایان فیلیپس

لیزر بدن آقایان فیلیپس مدل Lumea TT3003 به همراه ماشین اصلاح بدن

مشاهده این محصول در دیجی کالا

مشکل موهای زائد مختص خانم‌ها نیست و آقایان زیادی هم با آن رو‌به‌رو هستند.

این لیزر یک سری با پوشش ۴ سانتی‌متر مربع دارد و برای زیربغل، سینه، پاها، شکم و نواحی محدود مناسب است. همچنین این دستگاه شارژی است و انرژی موردنیاز خود را از یک باتری لیتیوم یون تأمین می‌کند که ظرف مدت ۶۰ دقیقه، کاملا شارژ می‌شود و سپس می‌توان تا ۳۷۰ فلش از آن استفاده کرد.

این محصول دارای قفل ایمنی است که از فلش‌های تصادفی جلوگیری می‌کند و برای سهولت در اصلاح به همراه یک عدد ماشین اصلاح ضدآب، یک کیف و دستمال تمیزکننده جهت نگهداری بهتر از کالا عرضه شده است.

لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره

لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره

مشاهده این محصول در دیجی کالا

یکی از جذابترین ویژگی های لیزر خانگی دس، کارایی چندگانه این دستگاه دقیقا مشابه سیستم های کلینیکی است در واقع با تعویض ۳ لامپ رفع موهای زائد، لامپ جوانسازی پوست جهت درمان چین و چروکهای سطحی و لامپ رفع جوش و آکنه، کارایی دستگاه تغییر خواهد کرد، همچنین لیزر خانگی دیس امکان استفاده برای کل بدن و صورت فراهم می نماید. مشابه لیزر های کیلینیک، هر لامپ طول دوره درمان مشخصی دارد مثلا لامپ رفع موهای زائد برای غیر فعال شدن ریشه های مو به طول دوره درمان ده الی دوازده جلسه نیاز خواهد داشت.

۳۵۰هزار شات برای مصارف شخصی و خانگی یک استفاده نامحدود را تضمین میکند و البته در صورت استفاده برای چند نفر، امکان تهیه لامپ اضافه وجود دارد.

برچسب ها
کلاغه در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن