کمپین مدرسه
کمپین اول مهر

بهترین ظروف آشپزخانه برای خوابگاههای دانشجویی

یکی از تغییرات بزرگ برای دانشجوها زندگی در خوابگاه و استقلال نسبی آن است و خوابگاه می‌تواند محیطی برای رشد و شکوفایی شما باشد. محیطی که در ان یاد بگیرید چگونه از خود محافظت کنید، چگونه غذای خود را آماده کنید و بسیاری از چگونه‌های دیگر. در این مطلب لیستی از لوازم ضروری آشپزی و غذاخوری برای خوابگاه‌های دانشجویی را معرفی کرده‌ایم. حتما روی تمام وسیله‌های خود اسم خود را با چیزی حک کنید. مثلا می‌توانید از یک لاک ناخن یا هر رنگی که با شستشو نمی‌رود استفاده کنید و پشت ظروف خود را علامتگذاری کنید تا با ظرف‌ها و لوازم دیگران قاطی نشود.

لیوان

یک یا دو لیوان شیشه‌ای برای انواع نوشیدنی‌ها در محیط آشپزخانه خوابگاه لازم است.

ماگ پاشاباغچه مدل بیسیک بسته دو عددی

ماگ پاشاباغچه مدل بیسیک بسته دو عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

ماگ

ماگ یکی از چیزهایی است که افراد می‌توانند با آن شخصیت خود را بروز دهند و به همین دلیل است که انواع و اقسام رنگ‌ها و مدل‌ها با نوشته یا شخصیت‌های مختلف داستان‌ها و کتاب‌ها در بازار وجود دارد. حتما سعی کنید ماگی برای نوشیدنی‌های گرم با خود به خوابگاه ببرید.

ماگ تقدیس

ماگ تقدیس

مشاهده این محصول در دیجی کالا

فلاسک

یکی از چیزهایی که دانشجویان در محیط خوابگاه و حتی در روزهای زمستان در دانشگاه به آن احتیاج پیدا می‌کنند فلاسک است. شما می‌توانید یک فلاسک خیلی جمع و جور برای خود تهیه کنید و هم در سفرهای دانشجویی و هم در خوابگاه و هم در محیط دانشگاه از آن استفاده کنید. یکی از خوبی‌های برند یونیک این است که در ابعاد و گنجایش‌های گوناگون فلاسک تولید می‌کند و شما می‌توانید بنابر نیاز و سلیقه‌ی خود فلاسکی را خریداری کنید.

فلاسک یونیک ظرفیت ۰٫۵ لیتر

فلاسک یونیک ظرفیت 0.5 لیتر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

ظروف نگهدارنده

برای غذاهای اضافه‌تان حتما ظروف نگهدارنده تهیه کنید و آن را در یخچال خوابگاه نگهداری کنید. سعی کنید از ریختن غذا در ظروف پلاستیکی خودداری کنید چرا که رفته رفته این پلاستیک‌ها وارد غذا و سپس دستگاه گوارش شما خواهند شد. به علاوه گذاشتن ظروف شیشه‌ای در ماکروویو هم سالم‌تر و امن‌تر است.

ظرف نگهدارنده پاشا بسته ۳ عددی

ظرف نگهدارنده پاشا بسته 3 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

قالب یخ

داشتن یا نداشتن یخ یکی از چیزهایی است که وقتی به فکر آن می‌افتید که دیگر دیر است و کمتر کسی در خوابگاه یخ را یکی از ضروریات زندگی خود می‌داند. اما اگر عاشق نوشیدنی‌های خنک هستید و یا از نوشیدن دوغ یا نوشابه‌ی گرم متنفرید، حتما یک قالب یخ تهیه کنید.

قالب یخ 

قالب یخ 

مشاهده این محصول در دیجی کالا

پارچ یا بطری آب

برای نگهداری آب خنک در یخچال خوابگاه ختما باید ظرفی مخصوص به خود داشته باشید. اینکه پارچ تهیه کنید یا بطری سلیقه‌ی خودتان است. بیشتر افراد بطری را به پارچ ترجیح می‌دهند چراکه جای کمتری می‌گیرد و می‌توانند به راحتی بدون لیوان از آن بنوشند.

پارچ تصفیه آب ۳ لیتری

پارچ تصفیه آب 3 لیتری یزدگل

مشاهده این محصول در دیجی کالا

بطری آب نیلوفر مدل بهار نارنج گلدار

بطری آب نیلوفر مدل بهار نارنج گلدار

مشاهده این محصول در دیجی کالا

آبکش

یک آبکش کوچک و جمع و جور از ضروریات زندگی در خوابگاه است. شما برای آبکش کردن ماکارونی، برنج، جبوبات، شستن میوه و سبزیجات و… به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

آبکش هوم کت

آبکش هوم کت

مشاهده این محصول در دیجی کالا

تابه کوچک

درست است که خوابگاه به شما غذا می‌دهد اما همیشه غذاهای خوابگاه مورد پسند همه نیست و ممکن است با رژیم غذایی شما تداخل داشته باشد. بنابراین داشتن یک تابه‌ی کوچک به شما کمک می‌کند بتوانید انواع غذاها را با سلیقه‌ی خود درست و نوش جان کنید.

تابه وک مدل diet-5in1 سایز ۲۶

تابه وک مدل diet-5in1 سایز 26

مشاهده این محصول در دیجی کالا

قابلمه کوچک

درست مانند تابه، یک قابلمه‌ی کوچک هم برای درست کردن برنج، سوپ و… در محیط خوابگاه برای شما ضروری است.

قابلمه گرانیتی براخا – سایز ۱۴

قابلمه گرانیتی براخا - سایز 14

مشاهده این محصول در دیجی کالا

فرنچ پرس

اعتیاد به کافئین در من در دوران دانشجویی شکل گرفت و شب‌های طولانی امتحان را با قهوه سپری کردم. اما خوردن نسکافه‌های آماده‌ی پر از شکر نه برای سلامت دندان‌ها مفید است و نه برای سایر ارگان‌های بدنتان. بنابراین بهترین راه، خرید یک فرنچ پرس و درست کردن قهوه با دست‌های خودتان است.

فرنچ پرس کد ۶۰۰

فرنچ پرس کد 600

مشاهده این محصول در دیجی کالا

سفره کوچک

یکی از بدترین چیزهایی که در خوابگاه‌های دانشجویی مشاهده کردم استفاده از سفره یک بار مصرف و یا حتی روزنامه بود. سفره‌های یک بار مصرف دشمن محیط زیست است و مصرف بیش از حد پلاستیک زمین را در خطر نابودی قرار داده است. پس لطفا به جای استفاده از سفره‌های یک بار مصرف، یک سفره‌ی کوچک بخرید. این سفره‌ها هم سال‌ها برایتان ماندگاری دارند و هم زمین سالم‌تری برایمان در پی خواهند داشت.

سفره پلاستیکی دو نفره سایز ۷۰×۷۴ سانتی متر

سفره پلاستیکی دو نفره مدل پروانه ای سایز 70×74 سانتی متر

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کتری برقی

چای یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های ایرانی است و یکی از ملزومات چای، داشتن آب جوش است. یک کتری برقی در گوشه‌ی آشپزخانه یا اتاق شما در خوابگاه می‌تواند آب جوش مورد نیاز شما برای چای را فراهم کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که به چای کیسه‌ای اعتقاد ندارید، پس حتما یک قوری نیز همراه این کتری بخرید تا بتوانید چای دمی بنوشید.

کتری برقی اسکارلت

کتری برقی اسکارلت مدل SC20

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کفگیر

همه‌ی ما این حرف را از مادرهایمان شنیده‌ایم که قاشق را کف قابلمه نکش و بارها به آن بی توجه بوده‌ایم. اما باید توجه کنید که کشیدن قاشق کف ظرف تفلون، نه تنها ظرف را خراب می‌کند بلکه سلامت شما را هم تهدید می‌کند. بنابراین یک گفگیر پلاستیکی یا چوبی تهیه کنید و از آن برای درست کردن غذا استفاده کنید.

کفگیر نورینو سری فانی

کفگیر نورینو سری فانی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

بشقاب، کاسه، کارد، قاشق و چنگال

شما می‌توانید به راحتی یک یا دو عدد از بشقاب‌ها و دیگر لوازم مورد نیاز مانند چاقو، چنگال و… را همراه خود به خوابگاه بیاورید تا نیاز نباشد یک دست کامل از بشقاب و قاشق را بخرید.

زیپ کیپ و کیسه فریزر

تا جایی که می‌توانید مواد غذایی مورد نیاز خود را در ظرف‌های در دار بگذارید اما اگر مجبور به استفاده از زیپ کیپ یا کیسه فریزر شدید، حتما از قبل آن را تهیه کنید تا در مواقع ضروری دست خالی نمانید.

کیسه فریزر پنگوئن رول ۱۵۰ عددی

کیسه فریزر پنگوئن رول 150 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کیسه زیپ دار زیپ کیپ مدل تک زیپ بسته ۵۰ عددی

کیسه زیپ دار زیپ کیپ مدل تک زیپ بسته 50 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستکش آشپزخانه

برای داشتن دست‌هایی جوان و پوستی لطیف از شستن ظروف بدون دستکش خودداری کنید.

دستکش آشپزخانه رزمریم سایز مدیوم بسته ۲ عددی

دستکش آشپزخانه رزمریم سایز مدیوم بسته 2 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

دستگیره

یک جفت دستگیره در خوابگاه می‌تواند احتیاجات شما را برآورده کند و نیازی نیست مانند منزل انواع و اقسام دستیگیره‌ها را برای مصارف مختلف داشته باشید.

دستگیره آشپزخانه کد ۵۱۵ بسته ۲ عددی

دستگیره آشپزخانه کد 515 بسته 2 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

برچسب ها
کلاغه در تلگرام

ضحا تاجیک

هجده ساله بودم که با رویای نوشتن رشته‌ی روزنامه‌نگاری را در دانشگاه انتخاب کردم و بعد از چند سال کار در این رشته آن را کنار گذاشتم و بار دیگر به‌خاطر عشقم به خیاطی و لباس وارد دانشگاه شدم و به خواندن رشته‌ی طراحی پارچه و لباس مشغول شدم. از هفده سالگی وارد دنیای مد شدم و از وقتی به یاد دارم در حال نوشتنم. من عاشق لباس‌های رنگارنگ، کتاب‌های اسرارآمیز و فیلم‌های کلاسیک فرانسوی‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن