مادر و کودک
کمپین اول مهر

بهترین وسایل برای کمد خوابگاههای دانشگاه

بسیاری از دانشگاه‌ها و بعضی از دبیرستان‌ها کمدهای فلزی کوچکی در اختیار دانشجویان و دانش آموزان قرار می‌دهند و آن‌ها می‌توانند بعضی از وسایل خود را در این کمدها نگهداری کنند. در بعضی از دانشگاه‌ها هم برای داشتن این کمدها باید تقاضا داد و پس از خالی شدن یک لاکر یا کمد، آن را به دانشجوی دیگری منتقل می‌کنند. اما اگر شما از دانشجوها و دانش آموزان خوش‌شانسی هستید که این کمدها در اختیارتان قرار گرفته است، لازم است بدانید چطور از این فضا بهترین استفاده را کنید و آن را به زیباترین شکل نگهداری کنید. در این مطلب وسایل و راه‌هایی برای استفاده‌ی بهتر از این کمدها را به شما معرفی می‌کنیم.

مگنت

از آن‌جا که اکثر این کمدهای دانشجویی فلزی هستند، داشتن مگنت بسیار ضروری است. شما می‌توانید از این مگنت‌ها استفاده‌های فراوانی بکنید که در طول این مقاله به شما توضیح خواهم داد اما اولین و مشخص‌ترین استفاده‌ی این مگنت‌های کوچک گذاشتن یادداشت‌های مهم در داخل کمدتان است. شما می‌توانید اطلاعات مهم مانند جدول امتحانات، مهلت تحویل پروژه‌ها و دیگر اطلاعات مهم را روی یک کاغذ یادداشت بنویسید و با یک مگنت کوچک به قسمت داخلی کمد خود بچسبانید تا با هر بار باز و بسته کردن کمد آن را ببینید. مگنت‌های زیادی هستند که به همراه خود کاغذ یادداشت هم دارند و طرح‌های بسیار بامزه و خلاقانه‌ای هم دارند. داشتن این وسیله برای کمدهای دانشگاه، یکی از ضروریات است.

مگنت یخچال مدل ابر بسته ۳ عددی

مگنت یخچال مدل ابر بسته 3 عددی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

مگنت و کاغذ یادداشت ریتون مدل MeggNote

مگنت و کاغذ یادداشت ریتون مدل MeggNote

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

آهن‌ربای معمولی

به شما گفته بودم که با اهن‌ربا و مگنت کارهای زیادی داریم، با استفاده از این آهن رباهای ساده می‌توانید کارهای زیادی انجام دهید.

آهنربا مدل نواری ۲×۱۲ بسته دو متری

آهنربا مدل نواری 2x12 بسته دو متری

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

آهن ربا مدل CYL5x1 بسته ۱۰ عددی

آهن ربا مدل CYL5x1 بسته 10 عددی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

مثلاً پشت سبدهای نظم‌دهنده‌ی کوچک آهن‌ربا بچسبانید و به راحتی آن را در قسمت پشتی در کمد بچسبانید و قسمتی از وسایل خود را در این سبدها بگذارید. این سبدهای کوچک برای وسایل خرده‌ریز بسیار مناسب هستند. همچنین با این کار، وسایل زیادی را می‌توانید در یک فضای کوچک قرار دهید. مطمئن باشید با انجام این کار دانشجویان دیگر هم از شما الهام می‌گیرند و کارهای مشابهی با کمدهای خود انجام می‌دهند. دیگر اینکه چه وسیله‌ای را با آهن‌ربا به در کمد خود بچسبانید به خلاقیت و سلیقه‌ی شما بستگی دارد. از پیشنهادات ما سبدها و ظرف‌های کوچک نظم‌دهنده، جاقلمی و آینه است. هنگام انتخاب این سبدها و جامدادی‌ها سعی کنید از مدل‌هایی استفاده کنید که گرد نیستند تا بتوانید به راحتی با چسب حرارتی یا چسب قطره‌ای آهن‌رباها را به یک طرفشان بچسبانید.

سبد آشپزخانه بسته ۳ عددی

سبد آشپزخانه کد 1216 بسته 3 عددی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

جامدادی رومیزی رجینال – بسته ۲ عددی

جامدادی رومیزی رجینال مدل 88702 - بسته 2 عددی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

چای یا قهوه

در دسترس داشتن یک بسته چای کیسه‌ای یا قهوه فوری برای دانشجویان حکم اکسیژن را دارد. اما بوفه‌ها ممکن است چای یا قهوه‌ی مورد علاقه‌ی شما را نداشته باشند و یا آن را به قیمت بالاتر از ارزش واقعی بفروشند. یک بسته چای کیسه‌ای یا قهوه‌ی فوری تهیه کنید و آن را در کمد دانشگاه خود نگهداری کنید.

کافی میکس ۳ در ۱ مولتی کافه مقدار ۴۵۰ گرم بسته ۲۵ عددی

کافی میکس 3 در 1 مولتی کافه مقدار 450 گرم بسته 25 عددی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

چای کیسه ای احمد مدل English No.1 بسته ۲۵ عددی

چای کیسه ای احمد مدل English No.1 بسته 25 عددی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

ماگ

در کمد خود حتما یک ماگ یا لیوان داشته باشید تا از خرید بی‌شمار بطری‌های آب معدنی و یا آب جوش در لیوان‌های پلاستیکی یا کاغذی خلاص شوید. با این کار نه تنها در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید بلکه کره‌ی زمین را نیز نجات خواهید داد. بطری‌ها و لیوان‌های پلاستیکی یکی از جدی‌ترین آسیب‌هایی است که ما هر روز به محیط زیست و کره‌ی زمین می‌زنیم. شما می‌توانید یکی از ماگ‌های مورد علاقه‌ی خود را از منزل به کمدتان منتقل کنید و یا یک ماگ جدید متناسب با رشته‌ی تحصیلی و دانشگاهتان خریداری کنید و تمام سال‌های دانشگاه از آن لذت ببرید.

ماگ هیدورا طرح 

ماگ هیدورا طرح ریاضی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

ماگ ماگستان مدل انگلیسی آموز

ماگ ماگستان مدل انگلیسی آموز

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

زونکن یا پوشه

بهترین جنبه‌ی داشتن یک کمد در دانشگاه، این است که می‌توان کتاب‌ها و جزوه‌های اضافی و سنگین را در این کمدها نگهداری کرد. اما بسیاری از اوقات این کتاب‌ها و کاغذها آنقدر درهم و برهم می‌شوند که گاهی برای پیدا کردن آن باید کل کمد را بیرون ریخت. برای جلوگیری از این وضعیت هر کتاب و جزوه و برگه را در جای مشخص و در پوشه و زونکن نگهداری کنید. اینکه چه چیزی را انتخاب می‌کنید کاملا به خودتان بستگی دارد اما حتما سعی کنید از این وسیله‌ها کمک بگیرید و کمدتان را منظم نگهداری کنید.

زونکن تهران زونکن

زونکن تهران زونکن مدل 1105

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

پوشه کش دار سهند 

پوشه کش دار سهند کد 1034

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

شارژر اضافی

در عصری که ما زندگی می‌کنیم، شارژ گوشی تلفن همراه و تبلت مانند داشتن لباس است. با داشتن یک شارژر اضافی در کمد دانشگاه همیشه خیالتان راحت است که حتی با تمام شدن شارژ پاوربانک یک گزینه‌ی دیگری دارید.

وسایل بهداشتی

اینکه کدامیک از لوازم بهداشتی برایتان ضروری‌تر است کاملا به خودتان بستگی دارد. اما برای روزهایی که صبح تا شب کلاس دارید حتما یک نخ دندان، دستمال کاغذی و اسپری یا عطر در کمدتان داشته باشید تا در مواقع لزوم بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنم اگر کمدتان جا دارد وسایل ضروری دیگر مانند چسب زخم را هم در کمدتان داشته باشید.

نخ دندان اورال-بی مدل ESSENTIAL FLOSS – UK

نخ دندان اورال-بی مدل ESSENTIAL FLOSS - UK

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

عطر جیبی مردانه لابانته مدل Creed Silver Mountain حجم ۱۰ میلی لیتر

عطر جیبی مردانه لابانته مدل Creed Silver Mountain حجم 10 میلی لیتر

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

وسایل تزئینی

و در آخر اگر دوست داشته باشید می‌توانید با انواع برچسب‌ها، پیکسل‌ها و عکس‌ها و غیره، کمدتان را تزئین کنید تا وقتی آن را باز می‌کنید ظاهر زیباتری داشته باشد. پیشنها ما استفاده از برچسب‌هایی از فیلم و سریال مورد علاقه‌تان است.

استیکر دیواری صالسو آرت طرح آیینه

استیکر دیواری صالسو آرت طرح آیینه hk

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

قاب عکس مگنتی – آهنربایی مجموعه ۲ عددی نفیس گالری

قاب عکس مگنتی - آهنربایی مجموعه 2 عددی نفیس گالری

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

برچسب ها

ضحا تاجیک

هجده ساله بودم که با رویای نوشتن رشته‌ی روزنامه‌نگاری را در دانشگاه انتخاب کردم و بعد از چند سال کار در این رشته آن را کنار گذاشتم و بار دیگر به‌خاطر عشقم به خیاطی و لباس وارد دانشگاه شدم و به خواندن رشته‌ی طراحی پارچه و لباس مشغول شدم. از هفده سالگی وارد دنیای مد شدم و از وقتی به یاد دارم در حال نوشتنم. من عاشق لباس‌های رنگارنگ، کتاب‌های اسرارآمیز و فیلم‌های کلاسیک فرانسوی‌ام.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن