کمپین اول مهر

۹ جامدادی زیبا برای دانش آموزان دبستانی

جامدادی یکی از وسایل مهم برای دانش آموزان دبستانی است زیرا بدون وجود این وسیله، کودکان ممکن است نوشت افزارهای خود را گم کنند و آن را در منزل جا بگذارند. اما وقتی تمام وسایل یک جا جمع باشد احتمال رخ دادن این اتفاقات کمتر می‌شود. اما اینکه داشن آموزان چه نوع جامدادی‌ای را همراه خود ببرند یکی از نکاتی است که بسیاری از افراد ممکن است به آن توجه نکنند و فقط ظاهر جامدادی تعیین کننده‌ی انتخاب آن باشد. در حالی که نکات دیگری نیز باید در این انتخاب دخیل باشد و پدر و مادرها باید این نکات را حین خرید جامدادی برای فرزندان خود در ذهن داشته باشند.

جنس

جنس جامدادی و متریالی که این وسیله از آن تهیه شده، مهم‌ترین ویژگی جامدادی است. خوشبختانه این کیف کوچک مخصوص نوشت افزار در انواع متریال‌ها در بازار موجود است. پیشنهاد می‌کنیم با وجود اینکه جامدادی‌های فلزی زیادی برای بچه‌ها تولید می‌شود، والدین از این جامدادی‌های برای بچه‌ها تهیه نکنند. این نوع از جامدادی با نگهداری مناسب می‌تواند بسیار ماندگار و بادوام باشد اما مشکل دقیقا همین جا است که نمی‌توان از کودکان توقع نگهداری مناسب داشت. کودکان در مدرسه وسایل خود را مرتب از روی میز به پایین می‌اندازند و به اندازه‌ی کافی مهارت مدیریت وسایل خود را ندارند. جامدادی‌های فلزی با زمین خوردن به سرعت خراب می‌شوند. گذشته از آن که هنگام زمین افتادن صدایی وحشتناک تولید می‌کنند و باعث برهم خوردن نظم کلاس می‌شوند. بنابراین اگر کودکتان اصرار به داشتن جامدادی فلزی دارد و یا مایلید از این نوع جامدادی برای فرزندانتان تهیه کنید، آن را فقط در منزل استفاده کنند.

بهترین جنس جامدادی، انواع پارچه‌ای آن است. این نوع جامدادی‌ها تحت فشار شکل ظاهری خود را از دست نمی‌دهند، جای اضافی را اشغال نمی‌کنند و قابل شستشو هستند. همین سه نکته، کافی است تا پدر و مادرها را مجاب به انتخاب این نوع جامدادی برای فرزندان خود کرد.

جامدادی هیدورا طرح ماهی ها

جامدادی هیدورا طرح ماهی ها

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

انواع دیگر جامدادی مانند جامدادی‌های پلاستیکی با طلقی هم در بازار موجود است که والدین می‌توانند آن‌ها را برای کودکان خود انتخاب کنند. این نوع از جامدادی‌ها به نسبت جامدادی‌های پارچه‌ای فضای کمتری دارند و تمیز کردن آن‌ها هم سخت‌تر است.

جامدادی مدل Kitty12

جامدادی مدل Kitty12

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

مدل

اینکه جامدادی چه طرحی دارد نیز یکی از ویژگی‌های دخیل در انتخاب آن است. کودکان نیاز به جامدادی‌هایی دارند که جادار باشند و تمام وسایل آن‌ها درون آن جا شود. پس بهتر است از جامدادی‌هایی که چند زیپ دارند استفاده کنند. با این کار جای هر وسیله مشخص می‌شود و چک کردن آن و پیدا کردن مداد و پاک‌کن نیز برای دانش آموز آسان‌تر خواهد شد.

جامدادی طرح جغد ها کد Bax-01

جامدادی طرح جغد ها کد Bax-01

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

جامدادی طرح السا فروزن کد Froz-Daykaz

جامدادی طرح السا فروزن کد Froz-Daykaz

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

نوعی از جامدادی‌های کتابی هم در بازار موجود است که با داشتن کش‌هایی، جای مخصوصی برای هر وسیله دارد. این نوع از جامدادی نیز برای کودکان بسیار مناسب است زیرا با یک نگاه می‌توانند مداد خود را پیدا کنند و پس از استفاده در جای مخصوص قرار دهند تا احتمال گم شدن آن پایین بیاید.

جامدادی گابل مدل Lucky

جامدادی گابل مدل Lucky طرح 1

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

جامدادی‌های ایستاده‌ هم یکی از مدل‌هایی است که دانش آموزان دبستانی می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند و وسایل خود را به ارحتی توی آن بگذارند.

جامدادی کلیپس 

جامدادی کلیپس مدل 1121 طرح 33

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

جامدادی گابل مدل Cisne 3

جامدادی گابل مدل Cisne 3

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

تعداد

بهتر است دانش آموزان دبستانی به خصوص کودکانی که در پایه‌های اول دبستان هستند دو جامدادی مجزا داشته باشند و والدین یکی از این جامدادی‌ها را برای مدادرنگی و یکی را برای دیگر نوشت افزارها اختصاص دهند. با این کار جامدادی بچه‌ها شلوغ نمی‌شود و تعداد زیاد مدادهای موجود در یک جامدادی آن‌ها را سردرگم نمی‌کند. بهتر است از جامدادی‌هایی استفاده کنید که در یک ست هستند.

جامدادی گابل مدل Style مجموعه سه تایی

جامدادی گابل مدل Style مجموعه سه تایی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

جامدادی مجموعه ۲ عددی

جامدادی کد 66 مجموعه 2 عددی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

برچسب ها

ضحا تاجیک

هجده ساله بودم که با رویای نوشتن رشته‌ی روزنامه‌نگاری را در دانشگاه انتخاب کردم و بعد از چند سال کار در این رشته آن را کنار گذاشتم و بار دیگر به‌خاطر عشقم به خیاطی و لباس وارد دانشگاه شدم و به خواندن رشته‌ی طراحی پارچه و لباس مشغول شدم. از هفده سالگی وارد دنیای مد شدم و از وقتی به یاد دارم در حال نوشتنم. من عاشق لباس‌های رنگارنگ، کتاب‌های اسرارآمیز و فیلم‌های کلاسیک فرانسوی‌ام.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن