خانه و آشپزخانه

بهترین اسپرسو سازهای بازار از برندهای معتبر که می‌توانید آنلاین تهیه کنید

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

برای خرید بهترین اسپرسوسازهای ارزان باید به ویژگی‌های خاصی از این محصولات دقت داشته باشید. غالبا با وارد شدن به بازه‌های قیمتی ارزان‌تر، برخی از امکانات حذف می‌شود، اما لازم است توجه داشته باشید که کیفیت دستگاه ضعیف نبوده و خروجی غیراستانداردی نداشته باشد. معمولا می‌توانید در میان برندهای معتبر، دستگاه‌های اسپرسوساز با رده قیمتی مناسب نیز یافته و با هزینه کمتری، دستگاهی ایده‌آل تهیه نمایید.

اسپرسوساز بارنی مدل CM6851

اسپرسوساز بارنی مدل CM6851

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • کیفیت ساخت بدنه قوی
 • قدرت مناسب
 • خروجی قابل قبول اسپرسو

نقاط ضعف:

 • وجود لرزش حین کارکرد
 • شنیده شدن صدای اضافه حین کارکرد

جنس بدنه اسپرسوساز CM6851 بارنی، استیل بوده و این خود نشان دهنده دوام بالا و کیفیت ساخت عالی آن است. شما می‌توانید به وسیله این دستگاه اسپسرسو و کاپوچینو تهیه کرده و از طعم عالی آن‌ها لذت ببرید. وزن ۳٫۲ کیلوگرمی دستگاه، به همراه ابعاد ۲۹۰ در ۱۴۵ در ۲۹۰ آن، برای قرار گرفتن در یک آشپزخانه، کاملا مناسب است. در این محصول فیلتر آب قرار داده نشده است، اما نشانگر سطح آب، طبق معمول کار خود را انجام می‌دهد. شما می‌توانید از خاصیت تولید کف شیر در اسپرسوساز بارنی استفاده کنید.

توان آن ۱۳۵۰ وات بوده و قدرت کافی از خود در عملکرد نشان می‌دهد. فشار بخار نیز معادل ۲۰ بار تعبیه شده است و شما می‌توانید میزان آن را به صورت دستی تنظیم کنید. ظرفیت مخزن CM6851 بارنی، ۱٫۱ لیتری بوده و خروجی مناسبی از اسپرسو در هر بار عملکرد می‌دهد. البته نازل قهوه، تکی بوده و بر خلاف مدل‌های گران قیمت‌تر که نازل‌های دوتایی دارند، دیده می‌شود. سیستم خاموش شدن اتوماتیک نیز با این مدل همراه است.

بخوانید: راهنمای خرید قهوه ساز و اسپرسو ساز

اسپرسوساز دلونگی مدل EC9 از بهترین اسپرسوسازهای ارزان

اسپرسوساز دلونگی مدل EC9 از بهترین اسپرسوسازهای ارزان

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • غلظت مناسب قهوه
 • قیمت مناسب

نقاط ضعف:

 • کیفیت ساخت بدنه ضعیف
 • لرزش حین کارکرد

از میان محصولات آشپزخانه‌ای دلونگی، اسپرسوسازهای متنوع و قابل توجهی را شاهد هستیم. مدل EC9 دلونگی نیز در شمار محصولات نسبتا ارزان قیمت آن قرار داشته و ویژگی‌های مثبتی نیز دارد. در این دستگاه علاوه بر اسپرسو، می‌توانید کاپوچینو تهیه کرده و از قابلیت تولید کف شیر آن بهره‌مند شوید. فشار بخار در EC9 دلونگی، معادل ۳٫۵ بار بوده و شما می‌توانید میزان بخار را به صورت دستی تنظیم نمایید.

توان ۸۰۰ واتی برای دستگاهی با خروجی ۴ فنجان قهوه، مناسب به نظر می‌رسد. سیستم خاموش شدن خودکار و سایر قابلیت‌ها چون تنظیم غلظت قهوه، سینی جمع آوری چکه قهوه و سیستم جلوگیری از چکه کردن در این محصول دیده می‌شوند؛ یعنی درست همان چیزهایی که از یک دستگاه مدرن انتظار داریم.

بخوانید: بهترین قهوه سازهای ۲۰۲۰

اسپرسوساز فوما مدل FU-1510

اسپرسوساز فوما مدل FU-1510

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • عملکرد مناسب
 • غلظت قهوه ایده‌آل

نقاط ضعف:

 • کیفیت ساخت بدنه ضعیف

اسپرسوساز فوما مدل FU-1510 با داشتن سیستم کاپوچینوساز خود، یک محصول ایده‌آل برای آن‌هایی که عاشق اسپرسو و کاپوچینو هستند، محسوب می‌شود. شما می‌توانید از همین دستگاه استفاده کرده و کف شیر نیز برای اضافه کردن به اسپرسو یا کاپوچینو خود، تهیه کنید.

بدنه این دستگاه اسپرسوساز از استیل بوده و وزن آن به ۲٫۴ کیلوگرم می‌رسد. سیستم‌های قرار گرفتن در وضعیت آماده به کار و نیز تولید کف شیر در آن تعبیه شده است و این برای مشتری بسیار جذاب خواهد بود. به ویژه آن افرادی که مایل به طرح دادن به اسپرسو یا کاپوچینو خود هستند.

فشار بخار، در این محصول ۵ بار بوده و حجم قهوه خروجی آن در هر بار استفاده، به اندازه ۴ فنجان است که البته از یک نازل خارج می‌شوند. شما می‌توانید از این محصول برای تهیه اسپرسو یا کاپوچینو استفاده کرده و از طعم هر دوی آن‌ها لذت ببرید.

بخوانید: بهترین آب ‌میوه ‌گیری‌‌‌های برند پارس خزر

اسپرسوساز رنکارد مدل RAN-161 از بهترین اسپرسوسازهای ارزان

اسپرسوساز رنکارد مدل RAN-161 از بهترین اسپرسوسازهای ارزان

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • کیفیت ساخت بدنه بالا
 • عملکرد قوی

نقاط ضعف:

 • شنیده شدن صدای لرزش حین کارکرد

این اسپرسوساز به سیستم کاپوچینوساز نیز مجهز شده است و در واقع شما با خرید آن، دو دستگاه را در اختیار خواهید داشت. البته این گزینه‌ای بود که در تمام محصولات معرفی شده قبلی نیز با آن روبرو بودیم. در این دستگاه می‌توانید از حالت آماده به کار استفاده کرده و در هر بار استفاده به اندازه ۴ فنجان خروجی قهوه داشته باشید.

شیر ایمنی و سینی چکه‌گیر دستگاه نیز از تجهیزات ایمنی و نظافتی آن هستند که عملکرد آن را بهبود بخشیده و کاربری بهتری فراهم می‌سازند. ابعاد این دستگاه ۲۳۰ در ۱۳۰ در ۲۶۰ میلی متر بوده و وزن آن به ۲ کیلوگرم می‌رسد. جنس بدنه استیل قرار داده شده و مقاومت خوبی دارد. فیلتر آب آن از جنس خوبی برخوردار است و همین طور شما می‌توانید میزان بخار دستگاه را به صورت دستی تنظیم نمایید. این ویژگی غالبا مورد توجه خریداران دستگاه‌های اسپرسوساز قرار دارد. نازل قهوه یک عدد بوده و غلظت و طعم خروجی قهوه آن نیز عالی به نظر می‌آید.

بخوانید: بهترین یخچال و فریزرهای موجود در بازار

اسپرسوساز نوا مدل Nova 132 New

اسپرسوساز نوا مدل Nova 132 New

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • کیفیت مناسب اسپرسو خروجی
 • ظاهر زیبا و جذاب

نقاط ضعف:

 • راهنمای ضعیف فارسی

اسپرسوسازهای نوا از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردار هستند و به لحاظ طول عمر نیز در رده مناسبی جای می‌گیرند. از میان تمام این مدل‌ها، مدل Nova 132 New، با داشتن قیمت مناسب و امکانات لازم، گزینه‌ای بسیار عالی برای خرید به حساب می‌آید. لازم به ذکر است که برند نوا، برند شناخته شده‌ای در بحث لوازم برقی آشپزخانه به ویژه قهوه‌ساز و اسپرسوساز به محسوب شده و با خرید این دستگاه از کیفیت مطلوبی استفاده خواهید کرد.

جنس بدنه محصول Nova 132 New، از پلاستیک نیمه فشرده بوده و وزن آن با توجه به ابعاد بزرگتری که دارد، نزدیک به ۴ کیلوگرم است. در این مدل علاوه بر سیستم اسپرسوساز، می‌توانید از سیستم کاپوچینوساز نیز برخوردار شوید. نشانگر سطح آب و قابلیت تولید کف شیر در این محصول قرار داده شده است. توان دستگاه ۱۱۰۰ وات بوده و فشار بخار آن به ۱۵ بار می‌رسد.

شما می‌توانید این محصول را برای آشپزخانه منزل خود تهیه کرده و یا حتی در کافه‌های با میزان خروجی محدود، مورد استفاده قرار دهید. ظرفیت مخزن آن ۱٫۵ لیتر بوده و دو نازل قهوه دارد. Nova 132 New، دارای سینی چکه‌گیر بوده و کاربر می‌تواند از سیستم گرم کردن فنجان آن نیز بهره‌مند شود. به این ترتیب اگر قهوه شما سرد شده باشد، این سیستم کمک می‌کند تا گرمای آن تامین شده و یا قهوه‌ای که ریخته‌اید تا زمان مصرف، گرم باقی بماند.

در اقلام همراه این دستگاه، دسته هد گروپ، تمپر و فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ، قرار داده شده است.

بخوانید: بهترین فلاسک‌های چای موجود در بازار

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009TC از بهترین اسپرسوسازهای ارزان

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009TC از بهترین اسپرسوسازهای ارزان

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • بی‌صدا بودن کارکرد
 • کیفیت اسپرسو عالی
 • بدنه قوی

نقاط ضعف:

 • گرم کن ضعیف

در میان دستگاه‌های اسپرسوساز ارزان قیمت، اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009TC، با ظاهر خاص و جذاب خود، عالی می‌نماید. این دستگاه دارای دو نازل قهوه بوده و به سیستم کاپوچینوساز نیز مجهز شده است. این دستگاه ساخت کشور ایتالیا بوده و برند مباشی در ساخت آن، چیره دستی خاصی به خرج داده است. توان آن ۱۱۰۰ وات بوده فشار بخار ۲۰ بار دارد که میزان قابل توجهی به نظر می‌رسد.

ابعاد این دستگاه ۳۲۰ در ۲۵۰ در ۳۶۰ میلی متر بوده و وزن آن به ۴٫۵ کیلوگرم می‌رسد. فیلتر آب و نشانگر سطح آب نیز در این محصول قرار داده شده است.  سینی چکه گیر و سیستم خاموشی خودکار نیز از سایر ویژگی‌های ECM2009TC محسوب می‌شوند.

همین طور فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ، پیمانه و تمپر پلاستیکی، دو عدد فنجان قهوه خوری از جنس سرامیک و … همراه این دستگاه قرار دارند.

بخوانید: بهترین خردکن‌های برقی موجود در بازار

اسپرسوساز بارنی مدل CM6866

اسپرسوساز بارنی مدل CM6866

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • عملکرد قوی
 • طول عمر بالا
 • کیفیت اسپرسو ممتاز

نقاط ضعف:

 • ظاهر نه چندان جذاب

در این اسپرسوساز جذابیت ظاهری زیادی مشاهده نمی‌کنیم، اما عملکرد بسیار خوبی از خود نشان خواهد داد. شما می‌توانید از سیستم کاپوچینوساز آن در کنار سیستم اسپرسوساز بهره برده و همین طور کف شیر دریافت کنید.

فشار بخار ۲۰ بار به همراه توان مصرفی ۱۳۵۰ وات، نشان‌دهنده یک دستگاه کاملا قوی است که می‌تواند طول عمر بالایی نیز داشته باشد. اگر مایل باشید می‌توانید میزان بخار آن را به صورت دستی تنظیم کرده و کم یا زیاد نمایید. همچنین در این محصول امکان تنظیم فاصله لیوان تا نازل نیز قرار داده شده است (البته متاسفانه تعداد نازل آن تنها ۱ عدد است).

سینی چکه‌گیر و یک صفحه نمایش ساده نیز این محصول از برند بارنی را همراهی می‌کنند. وجود سینی چکه‌گیر در تمامی محصولات قهوه‌ساز، اسپرسوساز و مانند آن ها، کاملا ضروری به نظر می‌رسد. در غیر این صورت باید مداوم در حال نظافت اطراف دستگاه باشید.

بخوانید: راهنمای خرید آبسردکن و معرفی بهترین‌ های بازار

کلام آخر

برای خرید بهترین اسپرسوسازهای ارزان باید به سراغ نمونه‌هایی بروید که از برندهای قوی و خوش‌نام ساخته شده، اما ویژگی‌های به مراتب ساده‌تری دارند. حذف برخی از امکانات، برای شما به عنوان کاربر دستگاه چندان آزاردهنده نخواهند بود، اما کمک می‌کنند تا هزینه کمتری برای خرید دستگاه پرداخت کنید. شما از میان محصولات بالا، کدام یک را برای خرید یک دستگاه اسپرسوساز خانگی و ارزان قیمت، مناسب دیدید؟ نظریات خود را با کاربران وبلاگ در میان گذاشته و نقاط ضعف و قوت دستگاه‌های معرفی شده را بنا بر تجربه مصرف خود، عنوان سازید.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا