خانه و آشپزخانه

بررسی و خرید قهوه ساز Nespresso Vertuo Next

نسپرسو ورچو نکست با بهره گیری از تمام ویژگی های جدیدی که نسپرسو ارائه می دهد، دردسر دم کردن قهوه را از بین می برد. دستگاه نسپرسو ورچو نکست به راحتی با یک دکمه قهوه را از یک کپسول تحویل می دهد، اما کیفیت اسپرسو کم است.

مزایا:

  • استفاده از آن آسان است
  • شستشوی خودکار و رسوب زدایی
  • جا فنجانی با ارتفاع قابل تنظیم

معایب:

  • قهوه کرمی حبابی دارد
  • بدون کف شیر یکپارچه
  • خارجی پلاستیکی

قیمت این محصول در دیجی کالا

نسپرسو یکی از بزرگترین برندهای کپسول در جهان است که چندین دستگاه قهوه ساز مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد. نسپرسو ورچو نکست یکی از مقرون به صرفه ترین دستگاه های Nespresso Vertuo است که می توانید خریداری کنید. اما همانطور که از نام آن پیداست، از کپسول های Vertuo استفاده می کند که در مقایسه با کپسول های اصلی گزینه گران تری هستند.

اسپرسو ساز دلونگی مدل Vertuo Next ENV120.BWAE Rich Brown

این دستگاه در طیفی از رنگ‌ها و روکش‌های فلزی موجود است، بنابراین می‌توانید یک طراحی ظریف‌تر انتخاب کنید یا یکی را انتخاب کنید که برجسته باشد. می تواند پنج سایز فنجان را از یک شات اسپرسو تا یک پارچ کامل با استفاده از یک دکمه ساده تحویل دهد. اما ویژگی های اضافی مانند پخش آب داغ یا کف کردن شیر را پیدا نخواهید کرد.

طراحی

در حالی که Vertuo Next فشرده‌ترین مدل Nespresso نیست که میتوانید روی پیشخوان آشپزخانه خود داشته باشید، عرض باریک ۵٫۵ اینچی آن به معنای باریک‌ترین مدل Vertuo است و واقعاً فضای زیادی را اشغال نمی‌کند.

قسمت بیرونی بسیار پلاستیکی است، اماحداقل از ۴۰ تا ۵۴ درصد پلاستیک‌های بازیافتی (بسته به رنگی که انتخاب می‌کنید) ساخته شده است و ساختار آن محکم است. در بالای دستگاه قهوه ساز فقط یک دکمه برای همه عملکردها وجود دارد و در اطراف آن مکانیسم قفل کپسول پیچشی قرار دارد.

ظرف کپسول از کنار دستگاه قابل دسترسی است و می تواند ۱۰ کپسول را نگه دارد، بنابراین فقط به طور دوره ای نیاز به خالی شدن دارد. محل قرارگیری فنجان گرد برای یک ماگ معمولی به اندازه کافی بزرگ است و شامل یک سینی چکه در زیر آن است تا جلوی هرگونه چکه یا سرریز تصادفی را بگیرد. تکیه گاه فنجان قابل جابجایی است و سه سطح ارتفاع مختلف برای انتخاب وجود دارد که آن را برای همه چیز، از فنجان های اسپرسوی کوچک تا لیوان های بلندتر عالی می کند.

در پشت دستگاه قهوه ساز، یک مخزن آب قابل جابجایی با درب وجود دارد. از پلاستیک شفاف ساخته شده است، بنابراین سطح آب را به راحتی می توان دید، اما علامتی برای حداقل یا حداکثر سطح آب نخواهید دید که جای تأسف دارد. در عوض، اگر مخزن خالی شود، چراغ روی دکمه به رنگ نارنجی روشن می شود تا به شما هشدار دهد.

اسپرسو ساز دلونگی مدل Vertuo Next ENV120.BWAE Rich Brown

با این حال، دستگاه قهوه ساز دارای اتصال Wi-Fi و یک برنامه همراه است. این برنامه به شما امکان کنترل دستگاه را نمی دهد، اما حاوی برخی اطلاعات مفید در مورد نگهداری و توصیه هایی در مورد تنظیماتی است که در دفترچه راهنمای اولیه پیدا نمی کنید. به عنوان مثال، می توانید سختی آب را از طریق برنامه تنظیم کنید و دستورالعمل نحوه برنامه ریزی حجم آب توزیع شده را پیدا کنید. همچنین می‌توانید در اینجا کپسول‌های بیشتری سفارش دهید، اما در غیر این صورت، عملکرد فوق‌العاده‌ای ندارد.

عملکرد

از آب سرد، دستگاه قهوه ساز حدود ۲۴ ثانیه طول میکشد تا گرم و آماده استفاده شود. در این مدت، چراغ سفید روی دکمه به صورت چشمک زن روشن می شود و پس از گرم شدن به صورت ثابت روشن می ماند. افزودن کپسول قهوه به داخل محفظه بسیار ساده است. برای فشار دادن درب به پایین و کشیدن اهرم برای قفل کردن به کمی فشار نیاز است، اما اکثر افراد برای انجام این کار مشکلی نخواهند داشت.

ریختن یک اسپرسو تک به طور متوسط ۵۳ ثانیه طول کشید، در حالی که یک اسپرسوی دوتایی ۷۵ ثانیه طول کشید که در مقایسه با اکثر دستگاه های Nespresso بسیار کند است اما باز هم مدت زمان زیادی نیست. دمای متوسط پس از ریختن ۱۴۷ درجه فارنهایت است که دمای خوبی است. با این حال، کرم اسپرسو ناامید کننده بود. به جای کرم مخملی ضخیمی که از یک دستگاه اسپرسو ساز درجه یک به دست می آورید، بیش از حد حبابی بود و اصلاً قوی نبود. طعم بستگی به کپسولی دارد که انتخاب می کنید، بنابراین باید یکی را پیدا کنید که مناسب سلیقه شما باشد.

این دستگاه برای ریختن یک اسپرسو تک از ۰٫۰۰۵ کیلو وات ساعت انرژی استفاده میکند، اما اگر انرژی استفاده شده برای گرم شدن از حالت سرد را در نظر بگیرید، این میزان به ۰٫۰۱۱ کیلو وات ساعت افزایش می یابد. برای صرفه جویی در انرژی، دستگاه پس از دو دقیقه بدون استفاده به حالت آماده به کار می رود. از نظر سروصدا، به حداکثر ۷۲ دسی بل میرسید که مناسب و به این معنی است که بیش از حد پر سر و صدا نیست.

کاربری آسان و تمیز کردن

عملکرد یک دکمه ای همراه با سیستم ساده کپسول قهوه به این معنی است که کار با این دستگاه قهوه ساز تا حد امکان ساده است. هیچ مهارت پیچیده ای به سبک باریستا برای یادگیری وجود ندارد، زیرا این یک قهوه ساز plug-in-and-play است. داشتن خطوط min و max روی مخزن آب خوب است، اما به هر حال سطح آب را به راحتی می توان دید. برداشتن مخزن آسان است، اما دسته ای برای کمک به بلند کردن آن وجود ندارد و باید مطمئن شوید که به درستی در جای خود قرار میگیرد وگرنه نشتی می کند. ظرف کپسول می تواند تا ۱۰ کپسول را در خود جای دهد و از کنار دستگاه بیرون می آید، اما باز هم، دسته ای برای کمک به گرفتن آن وجود ندارد، فقط یک فرورفتگی وجود دارد تا انگشت شما بتواند آن را بیرون بکشد. در همین حال، جا فنجانی را به راحتی می توان جدا کرد و به راحتی در هر یک از سطوح مختلف قرار می گیرد.

اسپرسو ساز دلونگی مدل Vertuo Next ENV120.BWAE Rich Brown

برای تمیز کردن داخل دستگاه، یک عملکرد تمیز کردن خودکار وجود دارد. به سادگی مخزن آب را پر کنید، هر کپسول استفاده شده ای را که ممکن است وجود داشته باشد خارج کنید و دکمه را سه بار پشت سر هم فشار دهید. به طور خودکار شستشو انجام می دهد، در حالی که تمام قطعات قابل جدا شدن باید با دست با آب گرم و صابون شسته شوند. به همین ترتیب، رسوب زدایی آسان است، اما به یک عامل رسوب زدایی Nespresso نیاز دارید. پس از پر شدن مخزن با آب و رسوب زدایی، فشار دادن و نگه داشتن دکمه به مدت هفت ثانیه فرآیند رسوب زدایی خودکار را شروع می کند. عملکردهای خودکار شستشو و رسوب زدایی نیز می توانند در اپ راه اندازی شوند.

نتیجه گیری

نسپرسو ورچو نکست برای کسانی که به دنبال یک دستگاه قهوه ساز آسان برای استفاده هستند که دغدغه دم کردن قهوه را از بین ببرد و هر بار یک نوشیدنی ثابت بریزد، مناسب است. اگر فقط به یک فنجان قهوه معمولی نیاز دارید و در مورد ایجاد بهترین طعم، عطر و کرم وسواسی نیستید، این دستگاه مناسب شماست. علاوه بر این، این مزیت اضافی را دارد که برخلاف سایر مدل‌های Nespresso Vertuo، می‌تواند یک پارچ کامل را دم کند. اما اگر یک متخصص قهوه هستید که به دنبال بهترین اسپرسو هستید، این دستگاه چیزی را ارائه نمی‌دهد.

در حالی که این یک دستگاه قهوه ساز مقرون به صرفه است، باید این واقعیت را در نظر گرفت که شامل کف ساز شیر نیست. به علاوه هزینه های جاری کپسول های قهوه اگر چند فنجان در روز بنوشید شروع به افزایش میکنند. با این گفته، اگر در حال تصمیم گیری بین مدل های Vertuo هستید، این مدل یک انتخاب عالی است. اگر به دنبال کف شیر هستید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که به جای آن Nespresso Creatista Plus را در نظر بگیرید.

رتبه‌ی محصول

ارزش خرید - ۸٫۸

۸٫۸

نمره نهایی

نسپرسو ورچو نکست برای کسانی که به دنبال یک دستگاه قهوه ساز آسان برای استفاده هستند که دغدغه دم کردن قهوه را از بین ببرد و هر بار یک نوشیدنی ثابت بریزد، مناسب است.

قیمت این محصول در دیجی کالا
User Rating: Be the first one !

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا