مادر و کودک

۶ مدل تخت نوزاد برای قرارگیری کنار تخت مادر

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

حضور همیشگی مادر در کنار نوزاد در هفته‌ّها و ماه‌های اول زندگی بسیار مهم و حیاتی است. مادر به دلیل شرایط جسمی که دارد نمی‌تواند در هفته‌های اول پس از به دنیا آمدن فرزند زیاد حرکت کند و یا در محیطی عادی استراحت کند. او نیاز دارد در مکانی نرم و آرام به استراحت و رسیدگی به فرزند بپردازد. تخت خواب‌هایی مناسب نوزاد و مخصوص این دوران ساخته شده است که در کنار تخت مادر قرار می‌گیرد و حتی به آن بعضی از آن‌ها به کنار تخت مادر متصل می‌شود. بعضی دیگر از این تخت خواب‌ها تاشو هستند و به راحتی می‌توانید در محیط‌های مختلف آن را همراه خود داشته باشید.

در این مطلب بهترین نمونه‌های تخت نوزاد در کنار مادر را به شما معرفی کرده‌ایم. امیدواریم پس از مطالعه این مطلب به راحتی تخت مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

تخت کنار مادر نوزاد مدل ۷۰-۱۵۵۰

تخت کنار مادر نوزاد مدل 70-1550

مشاهده این محصول در دیجی کالا

تخت کنار مادر ساخته شده از چوب در ابعاد ۴۹*۹۳*۱۰۶ سانتیمتر. این محصول مناسب برای نوزادان است و توان تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم را دارد. در این تخت یک تشک با روکش کتان نیز قرار دارد. ارتفاع پایه‌های این محصول قابل تنظیم نیست و به صورت ثابت استفاده می‌شود.

بخوانید: ۶ مدل آویز کریر زیبا و جذاب برای کودکان شما

تخت نوزاد کوشا طرح خرس

تخت نوزاد کوشا طرح خرس مدل SANIKO11

مشاهده این محصول در دیجی کالا

تخت نوزاد ساخته شده در ابعاد ۵۵*۹۰*۱۰۰ سانتیمتر که ۸ کیلوگرم وزن دارد. جنس فریم و اسکلت این تخت از فلز است که با پوششی پارچه‌ای و عروسکی پوشیده شده است. در این تخت یک تشک با قطر ۲.۵ سانتیمتر که روکش آن از جنس تترون است نیز قرار دارد. ارتفاع پایه‌های این تخت قابل تنظیم نیست و به صورت ثابت استفاده می‌شود. این محصول مناسب برای استفاده نوزادان است و توان تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم را دارد.

بخوانید: ۶ مدل کوسن زیبا و راحت برای اتاق کودک

تخت نوزاد کنار مادر

تخت نوزاد کنار مادر مدل FM21

مشاهده این محصول در دیجی کالا

تخت نوزاد مخصوص قرار گرفتن کنار مادر ساخته شده در ابعاد ۶۷*۹۳*۸۷ سانتیمتر که ۵ کیلوگرم وزن دارد. این محصول مناسب برای  استفاده نوزادان است و توان تحمل وزن تا ۲۵ کیلوگرم را دارد. جنس فریم و اسکلت این تخت از فلز است که با روکش پارچه‌ای پوشانده شده است.

ارتفاع پایه‌های آن قابل تغییر نیست اما چهار چرخ برای حرکتِ آسان دارد. این محصول همراه خود تشک ندارد و کف آن یک پارچه نازک کشیده شده است. در قسمت زیرینِ خود یک طبقه توری دارد که مناسب برای قرار دادن وسایل ضروری است. همچنین یک سایبان ۱۶۵ سانتیمتری توری دارد که از آن به عنوان پشه بند می‌توانید استفاده کنید. نوع رنگ استفاده شده در این محصول الکترواستاتیک است.

بخوانید: ۶ مدل ست برس و شانه مخصوص کودکان

تخت نوزاد کوشا طرح فیل مدل SANIKO11

تخت نوزاد کوشا طرح فیل مدل SANIKO11

مشاهده این محصول در دیجی کالا

تخت نوزاد ساخته شده از فلز در ابعاد ۵۵*۱۰۰*۹۰ سانتیمتر و وزن ۸ کیلوگرم. این محصول به صورت کامل با پارچه روکش شده است و مناسب برای نوزادان تا وزن ۳۰ کیلوگرم است. همراه با این تخت یک تشک با قطر ۲.۵ سانتیمتر و با روکش پارچه تترون ارائه می‌شود. این محصول قابلیت تنظیم ارتفاع پایه را ندارد و به صورت ثابت استفاده می‌شود.

بخوانید: ۶ مدل کیسه آب گرم مخصوص کودکان برای رفع دردهای فیزیکی

تخت کنار مادر جیکل مدل نووا

تخت کنار مادر جیکل مدل نووا

مشاهده این محصول در دیجی کالا

تخت کنار مادر ساخته شده با اسکلت فلزی در ابعاد ۶۹*۹۵*۶۷ سانتیمتر و وزن ۹.۹ کیلوگرم. این محصول مناسب برای استفاده نوزادان تا وزن ۲۰ کیلوگرم (حدود ۱۲ ماهگی) است. در این تخت یک تشک نیز قرار دارد که با پارچه تترون روکش شده است. ارتفاع پایه‌های این تخت قابل تغییر است و در چهار ارتفاع مختلف تنظیم می‌شود. شیب تخت را نیز می‌توان به شکلی تنظیم کرد که پس از شیر خوردن از برگشت شیر در نوزاد جلوگیری کند.

بخوانید:۶ مدل تاب کودک که می‌توانید آنلاین تهیه کنید

تخت کنار مادر ببکو مدل رویال

تخت کنار مادر ببکو مدل رویال

مشاهده این محصول در دیجی کالا

تخت نوزاد ساخته شده از اسکلت فلزی در ابعاد ۴۸*۷۰*۷۰ سانتیمتر که ۱۰ کیلوگرم وزن دارد. این محصول مناسب برای استفاده نوزادان از بدو تولد تا ۱۲ ماهگی است و توان تحمل وزن تا ۱۸ کیلوگرم را دارد.

در این تخت یک تشک با قطر ۳ سانتیمتر نیز قرار دارد که جنس روکش آن از ملانژ است. این محصول قابلیت تنظیم ارتفاع پایه دارد که در ۷ حالت مختلف تنظیم می‌شود. بدنه این محصول چوبی است، یک پشه بند همراه خود دارد، پایه‌هایش چرخ دارد و یک کیف مخصوص حمل تخت پس از تا شدن همراه خود دارد. لازم به ذکر است که این تخت به راحتی به تخت مادر متصل می‌شود.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن