تخفیفات هشتاد درصدی
مادر و کودک

۵ مدل استیکر کلید و پریز اتاق کودک

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

هرچه فضای اتاق کوودک کارتونی‌تر یا رویایی‌تر باشد برای کودک دوست داشتنی‌تر است. وسایل ریز و درشت متفاوتی برای ایجاد این فضا در بازار موجود است که یکی از آن‌ها استیکر کلید و پریز است. این استیکرها با شخصیت‌های کارتونی و زیبا محیطی زیبا برای کودک فراهم می‌کنند. هر بار که فرزند عزیزتان برای روشن یا خاموش کردن چراغ اتاق به سمت کلید می‌رود با دیدن این استیکرها احساس می‌کند که در فضای انیمیشن مورد علاقه‌اش قرار دارد و لحظاتی را غرق در رویا می‌شود.

در این مطلب چند نمونه از بهترین و باکیفیت‌ترین استیکرهای موجود در بازار را معرفی کرده‌ایم. شما با توجه به جنسیت و علاقه فرزندتان می‌توانید یک یا چند استیکر را برای اتاق او انتخاب کرده و خریداری کنید.

استیکر کلید و پریز طرح شخصیتهای دیزنی رکس کارتون اسباب بازی ها 

استیکر کلید و پریز مستر راد طرح شخصیتهای دیزنی رکس کارتون اسباب بازی ها کد disney 103 بسته دو عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

استیکر کلید و پریز به شکل دایناسور بسیار زیبا و کارتونی که به شکل سه بعدی تولید شده است. از این استیکر می‌توانید برای کلید و پریز اتاق کودکان استفاده کنید تا از کودکی با حیوانات مختلف آشنا شوند و حس کنجکاوی خود را درباره طبیعت و موجودات داخل آن پرورش دهند. ابعاد این استیکر ۸*۸ سانتیمتر است و در هر بسته از آن ۲ عدد استیکر وجود دارد. همه خریداران این محصول از آن راضی بوده و تهیه آن را به دیگران توصیه کرده‌اند.

بخوانید: بهترین پیجر برای اتاق کودک در بازار

استیکر کلید و پریز چوبی ژیوار طرح قطار شادی بسته چهار عددی

استیکر کلید و پریز چوبی ژیوار طرح قطار شادی بسته چهار عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

پک استیکر کلید و پریز چهار عددی چوبی به شکل حیوانات. جنس این محصول MDF است و روکش آن از جنس PVC و قابل شستشو است. تصویر حیواناتی که در ساخت این استیکر میمون، فیل، پلنگ و دلفین است که هر کدام سوار بر یک وسیله نقلیه ساده و جذاب است. این استیکرها با چسب دوطرفه‌ای که همراه با آن ارائه می‌شود به محل مورد نظر متصل و فیکس می‌شود.

بخوانید: ۶ مدل چراغ خواب زیبا برای اتاق خواب کودک

استیکر کلید و پریز طرح شخصیتهای دیزنی ماتر ماشین ها 

استیکر کلید و پریز مستر راد طرح شخصیتهای دیزنی ماتر ماشین ها کد disney 061 بسته دو عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

پک استیکر دو عددی به شکل یکی از شخصیت‌های انیمیشن ماشین‌ها که در بسته بندی دو عددی به بازار عرضه شده است. ابعاد هر کدام از این این استیکرها ۸*۸ سانتیمتر است و به راحتی بالای کلید و پریز وصل می‌شود. قیمت این محصول بسیار مناسب بوده و مورد رضایت تمام خریداران بوده است.

بخوانید: ۷ مدل اسباب بازی مناسب برای تقویت هوش موسیقیایی کودکان

استیکر کلید و پریز طرح شخصیتهای دیزنی جسی کارتن اسباب بازی ها

استیکر کلید و پریز مستر راد طرح شخصیتهای دیزنی جسی کارتن اسباب بازی ها کد disney 102 بسته دو عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

پک استیکر دو عددی به شکل یکی از شخصیت‌های انیمیشن داستان اسباب بازی‌ها که در بسته بندی دو عددی به بازار عرضه شده است. ابعاد هر کدام از این این استیکرها ۸*۸ سانتیمتر است و به راحتی بالای کلید و پریز وصل می‌شود. قیمت این محصول بسیار مناسب بوده و مورد رضایت تمام خریداران بوده است.

بخوانید: ۶ متر اندازه‌گیری بامزه برای ثبت رشد قدی کودک

استیکر کلید پریز صالسو آرت طرح nimkat neshinan az

استیکر کلید پریز صالسو آرت طرح nimkat neshinan az

مشاهده این محصول در دیجی کالا

پک چهار عددی استیکر کلید و پریز به شکل حیوانات مختلف. این استیکرها به شکل جوجه تیغی، سگ، گربه و خرگوش طراحی شده که دوتایی روی یک نیمکت چوبی نشسته‌اند و فضای اتاق کودک را به فضای داستان‌ها و انیمیشن‌های مورد علاقه‌اش نزدیک می‌کند. ابعاد این استیکرها ۳۰*۳۰ سانتیمتر و قابل شستشو است. این محصول از بهترین مواد اولیه ساخته شده و پشت آن یک لایه چسب دارد تا به راحتی به محل مورد نظر وصل شود.

بخوانید: ۶ مدل کوسن زیبا و راحت برای اتاق کودک

استیکر کلید و پریز طرح شخصیتهای دیزنی مک کویین ماشین هاستیکر کلید و پریز مستر راد طرح شخصیتهای دیزنی مک کویین ماشین ها کد disney 062 بسته دو عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

پک استیکر دو عددی به شکل یکی از شخصیت‌های انیمیشن ماشین‌ها که در بسته بندی دو عددی به بازار عرضه شده است. ابعاد هر کدام از این این استیکرها ۸*۸ سانتیمتر است و به راحتی بالای کلید و پریز وصل می‌شود.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن