محصولات آرایشی

کدام مداد چشم از برند معتبر را بخریم؟ معرفی ۵ مدل خاص در بازار

آرایش چشم یکی از تاثیر گذارترین آرایش ها است که تاثیر زیادی در چهره و جذابیت آن دارد. خط چشم نیز نقش به‌سزایی را در آرایش چشم ایفا می‌کند زیرا با آن میتوان به راحتی فرم چشم را تغییر داد و حتی حجم چشم را تا حدودی می‌شود تغییر داد.

حال دقت در انتخاب و استفاده از خط چشم مناسب و با‌کیفیت بسیار مهم است که این زیبایی را چندین برابر کند. استفاده از مداد چشم بسیار راحت است که این یک مزیت برای آن به حساب می آید. باید دقت داشته باشید برای سهولت در استفاده و منظم بودن آرایشتان نوک‌ مدادتان همیشه تیز و تراش شده باشد.

بهتر است برای تراشیدن مداد چشمتان ابتدا ۱۰دقیقه آن را در یخچال قرار دهید و بعد آن را تراش کنید که مدادتان نرم و له نشود. چشم بسیار حساس است و احتمال بروز حساسیت در آن خیلی بیشتر از نواحی دیگر است. ممکن است که محصولات چشمی با کیفیت قیمت نسبتا بالایی داشته باشند اما هزینه صدمه احتمالی که به چشم می‌زنند به مراتب بیشتر است. در نتیجه توجه داشته باشید همیشه از مداد چشم های استاندارد و تایید شده استفاده کنید.

در این مقاله به معرفی ۵ مورد از برترین مداد چشم‌ها میپردازیم.

مداد چشم بورژوآ مدل Liner Stylo

مداد چشم بورژوآ مدل Liner Stylo شماره 41

مشاهده این محصول در دیجی کالا

مداد چشم بورژوآ فاقد الکل و پارابن است. این محصول مورد تایید متخصصان چشم بوده و ضد حساسیت می‌باشد. به راحتی پشت چشم کشیده شده و زیر چشم نمی‌ریزد.

مداد چشم کاپریس مدل Regard Fidele

مداد چشم کاپریس مدل Regard Fidele شماره 01

مشاهده این محصول در دیجی کالا

مدادچشم کاپریس ضد آب بوده و برای داخل و خارج چشم استفاده میشود و حتی میتوان از آن به عنوان خط چشم نیز استفاده کرد. این مداد چشم ماندگاری بالای ۱۴ساعت دارد و دارای فورمولاسیون نرم و روان است که آن را در برابر گرما و رطوبت مقاوم می‌کند.

مداد چشم دبورا سری Matita 24ORE

مداد چشم دبورا سری Matita 24ORE شماره 01

مشاهده این محصول در دیجی کالا

مداد چشم دبورا دارای بافتی نرم و سبک است و‌در برابر آب مقاوم ‌می‌باشد.این مداد دارای یک سری برای محو‌کردن مداد روی پلک می‌باشد که این کار باعث طبیعی شدن و زیبا تر شدن چشم می‌شود. این محصول ضد حساسیت است و متخصصین چشم آن را تایید کرده‌اند.

مداد چشم نرم آرت دکو مدل ۲۲۱

مداد چشم نرم آرت دکو مدل 221 شماره 10

مشاهده این محصول در دیجی کالا

مداد چشم آرت دکو دارای نوک نرم و لطیفی است که که به راحتی می‌توان با آن خط چشمی ظریف کشید. این مداد چشم ضد آب بوده و ماندگاری بالا دارد همچنین قابلیت این را دارد که قبل از خشک شدن  آن را محو کنید. یکی از نکات قابل توجه این محصول این است که درای ویتامین E و آنتی اکسیدان های طبیعی است.

مداد چشم بای تری مدل CRAYON KHOL TERRBLY

مداد چشم بای تری مدل CRAYON KHOL TERRBLY

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این محصول مداد چشمی نرم و کرمی است که ماندگاری بسیار بالایی دارد. از این‌مداد میتوان برای داخل و بیرون چشم استفاده کرد و همچنین برای کشیدن یک خط چشم زیبا بسیار کاربرد دارد.

این مداد از ماندگاری بالایی برخوردار است و تا ۸ ساعت خاصیت ضد آبی دارد.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا