اپلیکیشن

۶ اپلیکیشن برتر تغییر صدا برای آیفون

با این‌ اپ‌ها صدای خود را شبیه به صدای یک روبات، یک موش یا حتی دونالد ترامپ کنید!

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

بسیاری از ما صدای ضبط شده خود را دوست نداریم. این موضوع احتمالا به این خاطر است که صدایی که مغز ما در حین صحبت کردن‌مان می‌شوند با صدای واقعی ما که حنجره‌مان حین صحبت تولید می‌کند تفاوت دارد.

پس چطور است که صدای خود را تغییر دهیم؟

اپ‌هایی که در زیر معرفی می‌کنیم تغییر صدای شما را در صوت‌هایی که ضبط می‌کنید ممکن می‌سازند. امتحان کردن هر یک از آن‌ها می‌تواند کاری سرگرم‌کننده باشد.

۱. اپلیکیشن Celebrity Voice Changer

۱. اپلیکیشن Celebrity Voice Changer

این اپ به شما اجازه تغییر صدای خود به سلبریتی‌های مختلف و برخی شخصیت‌های خیالی را می‌دهد. امکان انتخاب از میان ۱۰۰ صدا در این اپ وجود دارد. شرکت سازنده این اپ که  HatsOffInc نام دارد کاربران خود را تشویق کرده است که در توئیتر درخواست‌های خود برای صداهای جدید را بنویسند تا به اپ اضافه شود.

استفاده از این اپ بسیار آسان است. ابتدا باید اجازه دسترسی اپ به میکروفون و دوربین را بدهید و سپس با انتخاب صدای سلبریتی مد نظر خود شروع به ضبط کنید.

در نسخه رایگان این اپ می‌توانید تا هشت ثانیه ضبط کنید. این مدت زمان در نسخه پولی اپ بیشتر می‌شود.

تقلید حالت سلبریتی‌ها بر مبنای محتواهای قبلاً تولید شده توسط کاربران کار می‌کند، در نتیجه ویدیوی ضبط شده شما با نزدیکترین شباهت به فرد انتخاب شده ساخته می‌شود. انتخاب سلبریتی‌های مشهورتر به بهتر شدن نتیجه کار شما کمک می‌کند.

دانلود برنامه: نسخه iOS (رایگان و پریمیوم)

۲٫ اپلیکیشن Prank Voice Changer

2. اپلیکیشن Prank Voice Changer

این یک اپ بسیار ساده برای ضبط صدا و افزودن افکت‌های مختلف برای تغییر آن است. مثلاً شما می‌توانید صدای خود را به صدای یک روبات، خرگوش یا جنسیت مخالف خود تبدیل کنید.

از بین ۱۶ صدای قابل استفاده در این اپ، ۱۲تای آن‌ها رایگان هستند. پیش از آنکه تصمیم به خرید نسخه پولی اپ بگیرید بهتر است ابتدا صداهای رایگان آن را تست کنید.

همچنین می‌توانید به مدت زمانی نامحدود صدای خود را در این اپ ضبط کنید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

دانلود برنامه: نسخه iOS (رایگان و پریمیوم)

۳٫ اپلیکیشن Voice Changer

3. اپلیکیشن Voice Changer

این اپ ارائه شده توسط One Pixel Studio، رابط کاربری آسانی دارد و امکان افزودن افکت‌های صوتی مختلفی را به صوت‌های ضبط شده شما می‌دهد. گرچه انتخاب‌های شما در این اپ نسبتاً محدود هستند اما جذابیت بالایی دارند.

همانطور که گفتیم این اپ رابط کاربری ساده‌ای دارد. پس از ضبط صدای خود لیست افکت‌های مختلف به شما نمایش داده می‌شود تا از بین آن‌‍‌ها انتخاب کنید، از جمله صدای موجود فضایی، شیطان، مست و هلیوم. پیش از انتخاب هر یک می‌توانید با ضربه زدن روی آیکون  Play آن‌ها را بشنوید.

یک نکته مثبت در این اپ، امکان ذخیره صوت‌های ضبط شده است تا بعداً هر زمان که خواستید از آن‌ها استفاده کنید.

تغییر صدا در یک برنامه خوب می‌تواند بسیار جالب باشد و این اپ امکانات بسیار خوبی در اختیارتان می‌گذارد. یک نمایه در این اپ امکان ضبط صدا در کامپیوتر را نیز به شما می‌دهد.

دانلود برنامه: نسخه iOS (رایگان و پریمیوم)

۴٫ اپلیکیشن Voice Changer Plus

4. اپلیکیشن Voice Changer Plus

این اپی کمی با دیگر اپ‌ها متفاوت است و به شما امکان ایجاد تغییرات بیشتری روی صوت ضبط شده را می‌دهد. مثلاً با استفاده از گزینه Trim که در بالای صفحه قرار دارد می‌تواند صوت ضبط شده را ببُرید. با کلیک روی آیکون بالای کلیدهای Record و Play می‌توانید به لیست افکت‌های تغییر صدا دسترسی داشته باشید که از جمله صدای روبات‌گونه، هلیوم و اکودار هستند.

دیگر افکت‌های موجود در این اپ به نام‌های Dark One، Exterminator و Blane هستند که به ترتیب به شخصیت دارث ویدر در جنگ ستارگان، دالکس در دکتر هو و بین در شوالیه تاریکی برمی‌خیزد اشاره دارند.

بهترین قابلیت این اپ امکان دریافت صوت‌های ضبط شده از دیگر جاهاست، به این معنا که شما می‌توانید یک فایل صوتی را از هر جا دانلود کرده و در این اپ آن را تغییر دهید.

این اپ به گونه‌ای طراحی شده که تمام امکانات راحتی‌بخش را در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین با قیمت کمی که دارد جزء یکی از بهترین اپ‌های تغییر صدا به شمار می‌رود.

دانلود برنامه: نسخه iOS (رایگان و پریمیوم)

۵٫ اپلیکیشن Funny Voice Effects & Changer

5. اپلیکیشن Funny Voice Effects & Changer

این اپ عرضه شده توسط Kendra Carroll، امکان تغییر صدای شما را به صدای سلبریتی‌ها می‌دهد و از این نظر شبیه به اپ Celebrity Voice Changer است. انتخاب‌‌های متنوعی در دسته‌بندی‌های زن، مرد، کارتون و غیره در این اپ وجود دارند.

پس از آن‌که افکت مورد نظر خود را انتخاب کردید می‌توانید از بین دو گزینه ضبط فقط صدا یا ضبط صدا و ویدیو یکی را انتخاب کنید. با کلیک بر روی آیکون  Magic Wand که در سمت راست کلید Record قرار دارد، می‌توانید افکت‌هایی را به ویدیوی ضبط شده خود نیز اضافه کنید. حتی می‌توانید نسبت تصویر ویدیوی خود را تغییر دهید.

این اپ امکان ۴۰ ثانیه ضبط را به شما می‌دهد. در نتیجه با وجود قابلیت‌های خوبی که در ویرایش ویدیو و صدا دارد از این نظر کمی محدودیت‌آور است.

دانلود برنامه: نسخه iOS (رایگان و پریمیوم)

۶٫ اپلیکیشن Call Voice Changer

6. اپلیکیشن Call Voice Changer

این اپ ارائه شده توسط Astra Communication Ltd، هدف خود از تغییر صدا را تماس با دیگران و سر کار گذاشتن آن‌ها می‌داند. در این اپ ۳۵ افکت تغییر صدا وجود دارد و همچنین می‌تواند صدای اصلی شما را به حالت نرمال، زیر، بسیار زیر، بم و بسیار بم درآورد.

با این اپ می‌توانید با پرداخت هزینه دقایق صحبت با دیگران تماس بگیرید. برای استفاده از این اپ باید شماره تلفن همراه خود را نیز وارد کنید. برای تماس با دیگران می‌توانید به جای وارد کردن دستی شماره از دفترچه تلفن خود یک شماره را انتخاب کنید و تماس بگیرید.

استفاده از این اپ بسیار ساده است اما امکان کاری بسیار سرگرم‌کننده را به شما می‌دهد که همان زنگ زدن به دوست و آشنا با صدای تغییریافته است. اگر به مزاحمت تلفنی علاقه دارید این اپ انتخاب خوبی برای شماست!

دانلود برنامه: نسخه iOS (رایگان و پریمیوم)

تغییر صدا از این آسان‌تر نمی‌شود

برخی افراد مایل به شنیدن صدای ضبط شده خود نیستند. این اپ‌ها با ارائه افکت‌های متنوع از جذابیت بالایی برخوردار هستند. استفاده از این اپ‌ها آسان است و با قیمت کمی که دارند تغییر صدای شما به صدایی دلخواه را ممکن می‌سازند.

استفاده از بیشتر امکانات این اپ‌ها رایگان است. با استفاده از این اپ‌ها می‌توانید دست به حقه‌های جالبی بزنید و یا با صدای شخصیت خیالی یا سلبریتی محبوب خود صحبت کنید.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا