کادوی ولنتاین
ساعت و مچ بند هوشمند

چگونه تمرینات ورزشی خود را در watchOS 9 شخصی‌سازی کنیم؟

اپ Workout یکی از محبوب‌ترین روش‌های استفاده از اپل واچ است. این اپ امکان نظارت بر اطلاعات تمرینات ورزشی شما را برای رسیدن به اهداف‌تان به بهترین شکل در اختیارتان قرار می‌دهد.

در نرم‌افزار watchOS 9 می‌توانید با شخصی‌سازی تمرینات ورزشی خود در اپل واچ، مواردی از قبیل مدت زمان گرم کردن، دفعات تکرار و زمان استراحت خود را در کنار دیگر موارد به دلخواه تنظیم نمایید. روش انجام این کار را در ادامه می‌خوانید.

شخصی‌سازی تمرینات ورزشی

برای ایجاد تمرینات شخصی ابتدا اپ Workout را در اپل واچ خود اجرا نمایید. کراون دیجیتال ساعت را بچرخانید یا با لمس صفحه نمایش پایین‌تر بیایید. از این قسمت می‌توانید همه تمرینات موجود و حتی برخی تمرینات کمتر شناخته‌شده را مشاهده کنید.

با یافتن تمرین مورد نظر خود،‌ روی علامت ••• بزنید و Create Workout را انتخاب کنید. سپس روی Custom بزنید.

شخصی‌سازی تمرینات ورزشی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

در این قسمت می‌توانید موارد افزوده هر تمرین را مشخص نمایید.

ابتدا می‌توانید مدت زمانی که قصد دارید به تمرینات کششی و گرم کردن اختصاص دهید، وارد نمایید. برای این کار روی Warmup بزنید و سپس Time، Distance یا Open را انتخاب نمایید. می‌توانید در صورت تمایل هشدار ضربان قلب را به این بخش اضافه کنید. این نمایه از سنسور ناظر بر ضربان قلب شما استفاده می‌کند.

برای پایان تمرین ورزشی می‌توانید مدت زمان استراحت را تعیین نماید. برای این کار، Cooldown را انتخاب کرده و روی یکی از گزینه‌های Time ، Distance یا Open بزنید. با انتخاب گزینه Open می‌توانید هشدار ضربان قلب را برای این بخش نیز فعال کنید.

امکان تعیین زمان ریکاوری یا کار نیز برای هر تمرین ورزشی وجود دارد. برای این کار روی Add بزنید و سپس Work یا Recovery را انتخاب نمایید. در نهایت روی یکی از گزینه‌های Time، Distance یا Open بزنید. این امکان وجود دارد که چندین زمان وقفه برای ریکاوری یا کار تعیین نمایید.

در مرحله آخر می‌توانید در بخش Custom Title، با انتخاب Untitled برای تمرین شخصی‌ خود یک نام تعیین کنید تا در آینده به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید.

لازم به ذکر است که امکان ایجاد تمرینات شخصی‌سازی‌شده در بخش Multisport، Pool Swim و Open Water Swim وجود ندارد.

شخصی‌سازی تمرینات ورزشی

شخصی‌سازی تمرینات ورزشی به‌گونه‌ای که با روتین ورزشی شما سازگارتر باشد، یکی از بهترین قابلیت‌هایی است که اپل واچ در اختیار کاربران‌اش می‌گذارد.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا