شبکه‌های اجتماعی

چطور در توییتر توییت‌های وایرال بسازیم؟

شبکه‌ی اجتماعی X یا توییتر مانند یک اتاق گفتگوی جهانی است که کاربران می توانند در آن با افراد در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و صحبت کنند. زمانی که یک پیام یا ویدیوی رسانه اجتماعی به صورت ویروسی در می‌آید، X اغلب بخش بزرگی از این فرآیند است.

محتوای خبری به سرعت در X منتشر می شود، بنابراین این سرویس ابزار طبیعی برای کمپین های ویروسی است. اگر محتوای عالی دارید که می خواهید به صورت ویروسی درآید، در اینجا چند نکته برای استفاده از X برای شروع حرکت آورده شده است.

مردم اغلب محتوای ویروسی رسانه های اجتماعی را با ویدیوها مرتبط می دانند. محتوای ویروسی همچنین می تواند شامل عکس، میم، نقل قول، رویدادها و هر چیز دیگری باشد که علاقه کاربران آنلاین را برانگیزد.

دنبال‌کنندگان معتبر ایجاد کنید

  • زمان و انرژی خود را روی جذب فالوورهایی متمرکز کنید که از توییت های شما واقعا علاقه مند هستند. به جای کمیت، روی کیفیت فالوورهای خود تمرکز کنید.
  • اگر ۲۰۰ دنبال کننده واقعی و واقعی داشته باشید تا ۱۰۰۰۰ فالوور غیر متعهد با حساب های خودکار، احتمالاً توییت شما بیشتر ویروسی می شود.
  • برای جذب دنبال‌کنندگان X معتبرتر، محتوای باکیفیت را به صورت مکرر و برنامه‌ریزی‌شده پست کنید. زمان توییت نیز اهمیت دارد. کارشناسان می گویند بهترین زمان برای پست در طول هفته صبح و اواخر بعد از ظهر است.
  • از هشتگ ها به طور هوشمندانه استفاده کنید تا کاربران علاقه مند به محتوای خود را جذب کنید و تصاویر را در توییت های خود قرار دهید تا آنها را جذاب تر کنید. GIF ها و ویدیوها بیشتر در فیدهای مردم دیده می شوند.
  • خدمات رایگان مانند Buffer، Tweetdeck و Hootsuite توییت‌ها را از قبل برنامه‌ریزی می‌کنند و به شما امکان می‌دهند زمان‌های بهینه را برای ارسال محتوای خود انتخاب کنید.
  • یک کاربر X درگیر بیشتر احتمال دارد فالوورهای جدیدی پیدا کند. بنابراین، تا حد امکان با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنید. همچنین از شبکه های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام و اسنپ چت برای تقویت پیام خود استفاده کنید.

همچنین مهم است که یک پروفایل X بهینه داشته باشید تا کاربران بالقوه بدانند با چه کسی سر و کار دارند. علایق، دانش و صدای برند خود را نشان دهید.

درباره موضوعات خبری پست کنید

مردم دوست دارند توییت‌ها درباره همه چیزهای خبری، از تعطیلات جاری و آب و هوا گرفته تا مطالعات علمی و سیاست را بازتوییت و مورد علاقه قرار دهند. اگر می‌توانید، محتوای خود را در آنچه خبرساز می‌شود، قرار دهید. ممکن است توجه بیشتری را از X جلب کنید.

پروفایل توییتر X

این استراتژی می تواند نتیجه معکوس داشته باشد. استفاده از یک خبر به نفع خودتان می تواند حریصانه و بی مزه به نظر برسد. به عنوان مثال، خرده فروش American Apparel یک فروشنده Hurricane Sandy را راه اندازی کرد که در اوج حضور طوفان Sandy در سواحل شمال شرقی در اکتبر ۲۰۱۲ منتشر کرد. این کمپین نتیجه معکوس داد و به دلایل اشتباه به صورت ویروسی درآمد.

درست مانند پست کردن در مورد آنچه در اخبار است، پست کردن در مورد موضوعات پرطرفدار X و استفاده از هشتگ های محبوب می تواند شما را در معرض دید بیشتر قرار دهد.

حس شوخ طبعی خود را نشان دهید

همه به طور طبیعی خنده دار نیستند، اما سعی کنید حس شوخ طبعی خود را در توییت های خود بیان کنید. خنده دار بودن می تواند تفاوت بین چند بازتوییت و صدها هزار بازتوییت ایجاد کند. اگر دنبال کنندگان طلای کمدی شما را دوست داشته باشند، بازتوییت های آنها می تواند باعث ایجاد حرکت شود.

متفاوت باش

کپی‌برداران زیادی در X وجود دارند که همگی از یک استراتژی برای افزایش فالوور استفاده می‌کنند. همه درخواست بازتوییت می‌کنند و قول می‌دهند همه کسانی را که آنها را دنبال می‌کنند دنبال کنند. متفاوت بودن و خود بودن یک استراتژی غیرمتعارف است که می تواند کار کند.

تقلید ادگار آلن پو در توییتر

به عنوان مثال، برخی از حساب‌های تقلیدی X خنده‌دار با ادغام طنز زیرکانه در توییت‌های خود به صورت ویروسی درآمده‌اند. استفاده از سرگرمی راهی عالی برای جذب فالوور و تعامل بدون زحمت زیاد است.

همیشه در تلاش برای افزودن ارزش باشید

توییت‌های مفید، آموزنده و خنده‌دار توسط دنبال‌کنندگان ارزشمند تلقی می‌شوند. هیچ کس نمی خواهد لینک های اسپم و محتوای خسته کننده را ببیند.

در مورد چیزهایی که به آنها اهمیت می دهید و برای تجربیات بسیاری از کاربران مرتبط و قابل اجرا هستند، پست کنید. چه یک خبر، هشدار در مورد چیزی، یک راهنمای نحوه کار، یک لینک دانلود یا هر چیز دیگری باشد، توییت های شما باید محتوای باکیفیت باشند، حتی زمانی که سعی می کنید علایق خود را تبلیغ کنید.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا