پیشنهاد خریدخانه و آشپزخانه

۱۰ مدل بذر گل و گیاه با قیمت‌های بسیار ارزان جهت کاشت در باغچه‌های خانگی

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

مادامیکه نزدیک بهار می‌شویم، هوا گرمتر می‌شود و اواخر اسفند زمان مناسبی برای کاشت گل و گیاه است. در زیر مجموعه‌ای از بذرهای گل و گیاه متنوع را برای شما دستچین کرده‌ایم که می‌توانید در باغچه‌های خانگی خود آنها را بکارید.

برای دیدن دیگر محصولات روی لینک‌ها کلیک کنید و آنها را در سایت دیجی کالا مشاهده کنید.

بذر اسطوخدوس پاکان بذر اصفهان

بذر اسطوخدوس پاکان بذر اصفهان

کد PBF-60

این محصول را می‌توانید  از دیجی کالا تهیه کنید.

گیاه بوته‌ای همیشه سبز با ارتفاع حدود ۱ متر، برگ‌های سبز روشن و باریک خطی و گل‌هایی با رنگ زیبای بنفش مایل به آبی که در سر گیاه می‌روید. برخی از گونه‌های آن دارای گل‌های سفید و صورتی هستند. کل گیاه یعنی برگ و گل‌های آن بسیار معطر هستند.در تکثیر اسطوخودوس بهتر است بدانید اسطوخودوس خاک ضعیف را ترجیح می‌دهد؛ کود دهی بیش از حد منجر به کاهش شکوفه‌های گل و کاهش کیفیت روغن خالص آن می‌شود. برای هر گیاه تنها افزودن یک مشت خاک کود آلی در بهار کافی است. خواص: درمان آکنه و جوش صورت درمان شپش سر درمان شوره سر درمان ریزش مو لاغری و کاهش وزن معده و دستگاه گوارش سردرد و میگرن.

بذر فلفل زینتی بذر طلایی برتر

بذر فلفل زینتی بذر طلایی برتر

کد BZT-63

این محصول را می‌توانید  از دیجی کالا تهیه کنید.

فلفل زینتی گیاهی دو منظوره است. هم میوه‌های آن جنبه زینتی دارد و هم نوعی فلفل است و میتوان آن را مصرف کرد. فلفل زینتی در بین سایر فلفل ها دارای بیشترین تنوع رنگ است. این گیاهان می توانند بین ۲۵ تا ۶۰ سانتیمتر رشد کنند . طول میوه دهی این گیاه در حدود ۶ هفته می باشد . که رنگ میوه کال این نوع فلفل به رنگ های سبز و بنفش و سفید ودر زمان فلفل رسیده به رنگ های قرمز ، نارنجی ، زرد و قهوه ای تغییر می کند.شت بذر فلفل در خزانه شروع می شود. بذر فلفل نسبت به گوجه فرنگی و بادمجان جوانه زنی کندتری دارد.خاک همیشه خیس را می پسندد در بهار و تابستان قبل از خشک شدن کامل خاک باید گیاه را آبیاری کرد و توجه داشت که خاک گلدان باتلاقی نشود . در زمان گل دهی و تشکیل میوه باید آبیاری کاهش داد. در زمستان هفته ای یک بار آن را آبیاری کنید.

بذر کلم بروکلی زر بذر ایرانیان قوطی ۲۰۰ عددی

بذر کلم بروکلی زر بذر ایرانیان قوطی 200 عددی

مدل GH200A-28

این محصول را می‌توانید  از دیجی کالا تهیه کنید.

کلم بروکلی مانند سایر سبزیجات فصل سرد (کلم، کلم بروکسل، کلم پیچ، گل کلم و …) آب و هوای سرد را دوست دارد و بهترین باروری را در آب و هوای خنک دارد و اگر برداشت در زمان صحیح انجام شود بهترین طعم را خواهد داشت.

مجموعه کاشت گلدونه گیاه فلفل زینتی گیلاسی

مجموعه کاشت گلدونه گیاه فلفل زینتی گیلاسی

این محصول را می‌توانید از دیجی کالا تهیه کنید.

این محصول برای افرادی که به باغبانی علاقه‌مند هستند و می‌خواهند خودشان گل و گیاه پرورش دهند بسیار مناسب است. این مجموعه‌ی کاشت دارای لوازم اصلی مورد نیاز جهت کاشت و پرورش گیاه فلفل زینتی گیلاسی است. در این مجموعه یک گلدان، یک بسته خاک و یک بسته حاوی بذر گیاه فلفل زینتی وجود دارد. این گلدان پلاستیکی بوده و دارای زه‌کش و زیرگلدانی است. گلدان فوق شکلی چهارگوش دارد و ارتفاع آن حدود ۹ سانتی‌متر است. خاک این مجموعه باتوجه به مواد غذایی مورد نیاز این نوع گل تهیه شده است. سایز گلدان، میزان خاک و اندازه‌ی بذر متناسب با یکدیگر هستند و برای کاشت این گل نیاز به مورد دیگری نخواهید داشت.

بذر گوجه گیلاسی قرمز بذر طلایی برتر

بذر گوجه گیلاسی قرمز بذر طلایی برتر کد BZT-77

کد BZT-77

این محصول را می‌توانید از دیجی کالا تهیه کنید.

این محصول توسط شرکت بذر طلایی در بسته بندی مخصوص استفاده خانگی تهیه شده است که حاوی تعدادی بذر وارداتی از نوع اصلاح شده هیبرید (F1) می باشد.بذر هیبرید به صورت مستقیم از الحاق دو والد که به لحاظ ژنتیکی کاملا با هم تفاوت دارند به دست می آید. بذر هیبرید صفات هر دو والد را دارد و نسبت به آنها برتری دارد.بذر های هیبرید نسبت به بذر های معمولی در مقابل آفات و بیماری ها مقاوم ترند.

بذر گل آفتابگردان الوان گلبرگ پامچال

بذر گل آفتابگردان الوان گلبرگ پامچال

مدل GP03

این محصول را می‌توانید  از دیجی کالا تهیه کنید.

گیاهی است یکساله با گلهای کاملا پرپر به ارتفاع ۴۰-۵۰ سانتیمتر که زیبایی منحصر به فردی دارد.

بذر گل مینا گلبرگ پامچال

بذر گل مینا گلبرگ پامچال

مدل GP19

این محصول را می‌توانید  از دیجی کالا تهیه کنید.

جزو گلهای بسیار زیبای یکساله است که غالباً در باغهـا و باغچـه ها کاشتـه می شود و همچنین برای کاشتن بر روی تپه ها و تهیه دسته گل مناسب است. طرز کاشت: خزانه کاری: بذر مینـا را در نیمه اسفند ماه تا آخر فروردین ، بستـه به وضعیت هوا در خزانـه و یا در هوای آزاد می کارند. کاشت مستقیم: بعد از چهار برگه شدن بوته ها آن را به زمین اصلی به فاصله ۴۰ * ۳۰ سانتیمتر انتقال می دهند. آب وهوا: به رطوبت معمولی با آبیاری منظّم و محل آفتابگیـر با نور کامل احتیاج دارد. خاک: به خاک سنگین و قوی به شرطی که کاملا قابل نفوذ باشد نیاز دارد. زمان گل دهی: مینا معمولاً از خرداد ماه تا آبان ماه گل می دهد.

بذر گل مارگریت گلبرگ پامچال

بذر گل مارگریت گلبرگ پامچال

مدل GP18

این محصول را می‌توانید  از دیجی کالا تهیه کنید.

مارگریت گیاهی است یکساله یا چند ساله که برای تزئین متن باغچه، تپه گل، گلدان، باغچه های سنگی و حاشیه ها همراه با سایر گلها به طور مخلوط و یا برای تهیه گل شاخه بریده کاشته می شود. طرز کاشت: خزانه کاری: از نیمه اسفند تا آخر فروردین بذر آن را در خزانه می کارند. نشا کاری: ابتدا بوته های حاصلـه را در خزانه دوم قـوی کرده و سپس از اردیبهشت ماه در محل اصلی نشا می کنند. کاشت مستقیم: پس از برطرف شدن سرمـای بهاره در محل اصلـی به صورت مستقیم می کارند. آب و هوا: به نور و حرارت کافی و محل آفتابگیر و رطوبت معمولی و آبیاری منظّم احتیاج دارد. خاک: خاک حاصلخیز و سبک و قابل نفوذ به آب مناسب تر است. آفت مهم این گل مورچه است که از پایین ساقه آن را می خورد. زمان گل دهی: از اواخر بهار گل می دهد.

بذر گل آلیسوم گلبرگ پامچال

بذر گل آلیسوم گلبرگ پامچال

مدل GP05

این محصول را می‌توانید از دیجی کالا تهیه کنید.

آلیسوم گیاهی است یکساله به ارتفـاع ۲۰ سانتیمتر با گلهایی به رنگهای سفیـد ، بنفش، زرد نارنجی و طلائی با ساقه های فراوان و خوابیده که برای تزئین حاشیه ها و باغچه های سنگی کاشته می شود.

بذر گل آهار گلبرگ پامچال

بذر گل آهار گلبرگ پامچال مدل GP04

مدل GP04

این محصول را می‌توانید  از دیجی کالا تهیه کنید.

فرید عباسی

فرید دانش آموخته‌ی رشته‌ی MBA است. سابقه‌ی 15 ساله‌ی او در حوزه‌ی کسب و کار و بخصوص دیجیتال مارکتینگ، اندوخته‌ی مهمی است که به یاری کلاغه آمده است. اینجا او بهترین‌ها را پوشش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا