کمپین مدرسه
بازار

این محصولات از کودکان شما در برابر خطرات احتمالی در خانه محافظت می‌کنند

کودکان در سالهای ابتدایی تولد بسیار کنجکاو هستند و چون از محیط اطراف چیزی نمیدانند مدام در حال کشف ابزار و وسایل و محیط‌ها با گرفتن، کشیدن، مزه کردن و لمس کردن هستن. از آن جاییکه بچه ها هنوز درکی از خطر ندارند ممکن است به هرچیزی دست بزنند یا به هرجایی بروند بدون اینکه از خطرات احتمالی آگاه باشند.

تا وقتی که بچه ها هنوز توانایی راه رفتن ندارند این مشکل خیلی بزرگ نیست و همه‌ی کاری که باید انجام دهید جمع کردن وسایل پرخطر از جلوی دست آنهاست. اما وقتی که شروع به چهار دستوپا و بعد از آن راه رفتن میکنند دیگر به سادگی نمیتوانید آنها را کنترل کنید. از طرفی هم قطعا نمیخواهید جلوی بازیگوشی و بازی کردن کودکتان را در محیط خانه بگیرید.

بخوانید: ۱۱ وسیله برای کم کردن کثیف کاری کودکان هنگام غذا خوردن

در این مطلب وسایلی را معرفی کردهایم که با استفاده از آنها میتوانید با خیالی آسوده تر کودکتان را به حال خود بگذارید و مدام در حال دویدن و مراقبت از او نباشید.

محافظ پریز بیبی جم

محافظ پریز بیبی جم

تهیه این محصول از دیجی کالا

برای جلوگیری از اینکه کودکتان چیزی را درون پریز فرو کند و دچار برق گرفتگی شود میتوانید از این محافظ‌های ساده پریز استفاده کنید. البته این محافظ فقط برای کودک نیست و در محیط های مرطوب مثل حمام که احتمال نفوذ رطوبت به پریز وجود دارد هم میتوان از این محافظ استفاده کرد.

محافظ تخت کودک

محافظ تخت کودک مدل 150-N9721 تهیه این محصول از دیجی کالا

این محافظ برای تخت‌های بدون نرده کودک یا تخت هایی که به حالت نوجوان در میاید و همچینین با توجه به تنوع در اندازه حتی قابل نصب بر روی تخت والدین برای جلوگیری از افتادن کودک است. به راحتی قابل نصب است و قابلیت جابه جایی بین تخت کودک و مادر را دارد در کل حمل و نقل آن بسیار راحت است. هر زمانی که خواستید میتوانید آن را بردارید و باز یه راحتی آن را مونتاژ کنید. این محافظ میتواند تا ۱۸۰ درجه به سمت بیرون خم شود و امکان دسترسی و یا رفت و آمد کودک را به راحتی دارد.

محافظ انگشت

محافظ انگشت نینو مدل حلزون

تهیه این محصول از دیجی کالا

قد کودک معمولا به دستگیره‌های در نمی‌رسد و برای همین درهای اتاق یا سایر فضاهای خانه را با قرار دادن انگشت‌ها روی لبه‌ی در باز می‌کند و می‌بندد. با نصب کردن این محصول بر روی در، در مواقع لزوم می‌توانید جلوی بسته شدن آن را بگیرید تا خطری انگشتان بازیگوش کودکتان را تهدید نکند.

محافظ سر کودک

محافظ سر کودک نی نی دوست طرح زنبور عسل کد777

تهیه این محصول از دیجی کالا

کودکانی که تازه می‌نشینند و یا تازه راه افتاده اند به علت عدم تعادل و زمین خوردن‌های متعدد، بسیار در معرض خطر هستند، در این میان مهم ترین و آسیب پذیر ترین عضو کودک، سر اوست و محافظت از سر کودک اهمیت بسیار زیادی دارد. محافظ سر کودک نی نی دوست یک بالشتک نرم است که همانند کیف و توسط بند های قابل تنظیم به شانه های کودک متصل شده و از پشت سر کودک به خوبی محافظت می نماید. این کالا برای کودکان بین ۵ تا ۱۸ ماهه مناسب است.

قفل کابینت

قفل کابینت اصلی بسته 10 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

حتما شما هم نگران این هستید که کودکتان سر کابینتها و کمدها برود و شیء سنگینی را روی خود بیندازد و یا حسابی ریختوپاش کند. اسن ساده ترین قفل کابینتی است که میتوانید استفاده کنید و طرز کار آن بسیار راحت است. هر قفل شامل ۲ قسمت است که هر کدام می‌بایست به یک لنگه در چسبانده شود. پس از چسباندن هر دو قسمت قفل حلقه آنرا انداخته و درب کمد یا کابینت شما قفل می شود.

محافظ لبه‌ی شفاف

محافظ لبه پویا مدل Transparent بسته 8 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

لبه‌های میز و گوشههای تیز یکی از خطرناک‌ترین مکان‌ها برای بچه‌های کوچک محسوب می‌گردد. شما به کمک محافظ لبه‌ می‌توانید به خوبی از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند. این محافظ به راحتی در کنج میزهایتان فیکس شده و به‌خاطر شفاف‌بودنش از فاصله‌ی دور روی میز یا دیگر وسایل جلب توجه نمی‌کند. همچنین این محافظ جنسی نرم و سلیکونی داشته و از کودکتان کاملا محافظت می‌کند.

زانو بند نوزادی

زانو بند نوزادی مدل a801 بسته 2 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

کودکان پیش از به راه افتادن، معمولا برروی زانوهای خود و بصورت ۴ دست و پا حرکت می کنند. زانوبند مانع اصطکاک زانوی کودک با فرش شده و باعث می شوند تا کودک احساس درد نکند و همچنین مانع پاره شدن شلوار کودک می شود.

محافظ کابل کودک

محافظ کابل کودک کلیپاسیف مدل CL860

تهیه این محصول از دیجی کالا

یک وسیله ساده برای جمع کردن سیم‌های بلند وسایل برقی که روی زمین پخش شده اند تا هم مانع گیر کردن پای کودک و زمین خوردنش بشوند و هم خود شما!

قفل کشو و کابینت آهنربایی

قفل کشو و کابینت آهنربایی"نی نی ک" مدل N9357-2 بسته 2 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

ویژگی و فرق این قفل با قفلهای ساده این است که از‌ بیرون‌ دیده‌ نمیشود‌ و‌ ظاهر‌ کابینت‌ را‌ خراب‌ نمیکند.‌ بر اساس‌ شرایط‌‌‌‌‌ میتوان‌ آن‌ را‌ از‌ حالت‌ قفل‌ خارج کرد و‌ اگر آهن‌ربای اصلی‌ در‌ دسترس‌نباشد‌ حتی میتوان از یک آهن ربای معمولی استفاده کرد. این قفل برای تمام سطوح به غیر از آهنی که سقف یا کنار یا پایین ثابت داشته باشد قابل نصب است.

گیت محافظ

گیت محافظ مدل 79-W-9732 رنگ قهوه ای روشن

تهیه این محصول از دیجی کالا

نرده محافظ برای بسته شدن و مسدود کردن ورودی آشپزخانه, راه پله, راهرو و … و به طور کلی هر فضایی که شما نمیخواهید کودک وارد آن شود. با قابلیت بسته شدن اتوماتیک از هر دو طرف به صورتی که به راحتی و با یک دست قابیلت باز و بسته شدن دارد. این نرده قابلیت بسته شدن به سطوح صاف مانند دیوار و یا حتی میله را دارد.

زیر دری

زیر دری دریم بیبی مدل F179 بسته 2 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

زیردری یکی از وسایلی است که نه‌تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان هم ابزاری کاربردی محسوب می‌شود. با قرار دادن این محصول زیر در، در مواقع لزوم می‌توانید جلوی بسته شدن آن را بگیرید. به این ترتیب خطر گیر کردن انگشتان بین در و چارچوب به‌خصوص در مواقعی که در به‌صورت ناگهانی بسته می‌شود، از بین می‌رود.

محافظ بند پرده

محافظ بند پرده کلیپاسیف مدل CL870 بسته 2 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

بعضی وقتا بهترین چیز دور کردن وسیله از دست کودکان است. این محافظ بند را از دست کوکان دور نگه می دارد و باعث می‌شود کودک آسیبی به خود (والبته به پرده) نزند. به راحتی با فشردن این وسیله می توانید کل بند را در دست گرفته و به تنظیم پرده‌ی خود بپردازید و دوباره آن را جمع کنید.

برچسب ها
کلاغه در تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن