مادر و کودک
کمپین اول مهر

بهترین و کاربردی‌ترین لوازم التحریر برای پیش دبستانی‌ها

پس از صحبت کردن با مربیان مهد کودک و پیش دبستانی و حرف زدن با پدر و مادرهایی که می‌خواهند فرزندان خود را به پیش دبستانی بفرستند، با اقلامی روبرو شدیم که برای تمام کودکان در این سن و این مقطع ضروری است. این لوازم‌التحریرها بهترین تجربه از مدرسه و فضای آموزشی را به کودکان می‌دهند و کار را برای مربیان، آموزگاران و والدین راحت‌تر می‌کنند.

مداد شمعی

بهترین چیز برای رنگ امیزی برای نه فقط پیش دبستانی‌ها بلکه به طور کلی کودکان در این سن و سال استفاده از مداد شمعی است. زیرا کنترل آن برای کودک آسان‌تر است و سرعت رنگ آمیزی او را بالا می‌برد. بالا بردن سرعت رنگ آمیزی به این دلیل است که نوک پهن‌تری دارد و می‌توان تقریبا از تمام ابعاد آن برای رنگ آمیزی استفاده کرد. دلیل خوب دیگر برای استفاده از مداد شمعی برای کودکان این سن و سال این است که نوک آن برخلاف مداد رنگی تیز نیست و خطر کمتری برای بچه‌ها دارد. نکته‌ی مثبت دیگر در استفاده از مداد شمعی مخصوص پدر و مادرها است، اگر مداد شمعی روی لباس کودکتان لک بیندازد، شستشوی آن آسان است و لکه به راحتی از بین می‌رود. برخلاف ماژیک که این لکه به ندرت پاک می‌شود و لباس را برای همیشه خراب می‌کند.

پاستل روغنی ۱۲ رنگ آریا 

پاستل روغنی 12 رنگ آریا کد 2010

تهیه این محصول از دیجی کالا

مداد شمعی ۲۴ رنگ 

مدادشمعی 24رنگ مپد کد70144

تهیه این محصول از دیجی کالا

برچسب

یکی از مربیانی که برای نوشتن این مطلب به او مراجعه کردم، به پدر و مادرها توصیه می‌کرد روی تمام وسایل کودکشان اعم از تک تک مداد رنگی‌ها، مداد شمعی‌ها، پاک کن، تراش و… برچسب بزنند. با این کار لوازم فرزند شما با وسایل همکلاسی‌های خود قاطی نمی‌شود، بچه‌ها سر کلاس دعوا نمی‌کنند و احتمال گم شدن وسایل کودکان کمتر خواهد شد.

برچسب مدل B88 بسته ۱۰۰ عددی

برچسب مدل B88 بسته 100 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

مداد

مداد یکی از چیزهایی است که آنقدر ضروری و مهم است که از یاد کمتر کسی می‌رود. اما نکاتی درباره‌ی مداد هست که باید به آن توجه کنید و اکثر پدر مادرها آن را فراموش می‌کنند. مدادی که انتخاب می‌کنید باید نرم باشد اما در عین نرم بودن نوک مقاومی داشته باشد و به راحتی نشکند و برای راحت‌تر شدن کار فرزندان و به هم نخوردن نظم کلاس، بهتر است هر روز صبح دو عدد مداد مشکی و دو عدد مداد قرمز تراشیده شده را در جامدادی فرزندتان قرار دهید. با این کار بچه‌ها در کلاس نیازی به تراش کردن پیدا نمی‌کنند. پس از تراشیدن مدادها حتما چند خط روی کاغذ بکشید که نوک تیز مداد به گرد تبدیل شود. این عمل باعث می‌شود نوک مداد نشکند و همچنین کنترل آن برای بچه‌ها راحت‌تر باشد.

مداد آدمیرال بسته ۱۲ عددی

مداد آدمیرال بسته 12 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

ست مداد مشکی و قرمز فابر کاستل بسته ۶ عددی

ست مداد مشکی و قرمز فابر کاستل مدل1111 بسته ۶ عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

پاک‌کن

برای خرید پاک کن بهتر است به این توجه کنید که پاک‌کن‌های ریز برای بچه‌های کوچک به خصوص بچه‌هایی که پیش دبستانی هستند مناسب نیست زیرا پاک‌کن‌های کوچک به راحتی گم می‌شود و بچه‌ها هنوز آنقدر مهارت ندارند که آن را مدیریت کنند. همچنین از خرید و استفاده از پاک‌کن‌های فانتزی و عطری برای بچه‌ها خودداری کنید زیرا این پاک‌کن‌ها اغلب رد سیاهی روی کاغذ به جا می‌گذارند و فقط دفترها را کثیف می‌کنند.

پاکن اتودی لانتو

پاکن اتودی لانتو مدل JM 309

مشاهده این محصول در دیجی کالا

پاک کن فکتیس 

پاک کن فکتیس مدل S20

تهیه این محصول از دیجی کالا

خط‌‌کش

خط کش خوب برای بچه‌های پیش دبستانی خط کشی است که تیزی خاصی نداشته باشد و علامت‌های آن درشت باشد تا بچه‌ها بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. در صورت تمایل می‌توانید از خط‌کش‌هایی استفاده کنید که اشکال هندسی مختلف را نیز دارند.

خط کش طرح باب اسفنجی

خط کش طرح باب اسفنجی مدل 2023

تهیه این محصول از دیجی کالا

خط کش ۱۵ سانتی فابر کاستل

خط کش 15 سانتی فابر کاستل مدل آیس کد 170640

تهیه این محصول از دیجی کالا

قیچی

قیچی یکی از ضروریات کلاس‌های مهدکودک و پیش دبستانی است و بچه‌ها مهارت کار کردن با قیچی و درست کردن کاردستی را با این وسیله یاد می‌گیرند. حتما سعی کنید قیچی مخصوص کاغذ برای کودکانتان تهیه کنید و از قرار دادن قیچی‌های خانگی و قیچی‌های خیاطی در دسترس آن‌ها خودداری کنید.

قیچی دلی 

قیچی دلی کد 6021

تهیه این محصول از دیجی کالا

قیچی کودک مدل قلبی

قیچی کودک مدل قلبی

تهیه این محصول از دیجی کالا

چسب

بهترین چسب برای استفاده در مهدکودک‌ها و پیش دبستانی‌ها چسب ماتیکی است. استفاده از این چسب برای بچه‌ها آسان‌ است و می‌توانند به راحتی تا آخر آن را استفاده کنند. برخلاف چسب‌های مایع که اغلب سوراخ می‌شوند و از اطراف بسته بندی آن بیرون می‌ریزند و حتی ممکن است روی لباس و دفاتر آن‌ها نیز بریزد. به علاوه کودکان نمی‌توانند در چسب‌های مایع را به خوبی ببندند و همین باعث خشک شدن زودهنگام چسب می‌شود. به طور کلی چسب ماتیکی انتخاب بهتری نسبت به چسب‌های مایع است.

چسب ماتیکی ماین بسته ۳ عددی

چسب ماتیکی ماین مدل MI-48 حجم 8 گرم بسته 3 عددی

تهیه این محصول از دیجی کالا

مداد رنگی

یکی دیگر از اقلامی که بچه‌ها با آن رنگ کردن را یاد می‌گیرند مداد رنگی است. اغلب مدادرنگی‌های دوازده رنگ برای کودکان این مقاطع کافی است. هنگام خرید مداد رنگی نیز مانند مداد معمولی توجه کنید که نوک آن نرم و مقاوم باشد تا بچه‌ها بتوانند به راحتی با آن رنگ‌آمیزی کنند.

مداد رنگی ۱۲ رنگ فابر-کاستل مدل Classic

مداد رنگی 12 رنگ فابر-کاستل مدل Classic

تهیه این محصول در دیجی کالا

مداد رنگی ۱۲ رنگ آدمیرال مدل MDF

مداد رنگی 12 رنگ آدمیرال مدل MDF

تهیه این محصول در دیجی کالا

ماژیک

علاوه بر مداد رنگی یکی دیگر از وسایلی که بچه‌ها می‌توانند مکمل مداد شمعی از آن استفاده کنند ماژیک است. اما این وسیله ریسک بیشتری دارد و ممکن است روی لباس بچه‌ها لک بیندازد و حتی کودکان یادشان برود در آن‌ها را ببندند و خشک شود. بنابراین این وسیله را فقط در صورتی تهیه کنید که مربی یا مهد کودک روی داشتن آن تاکید کند.

ماژیک رنگ آمیزی ۱۲ رنگ بیک سری Kids مدل Visa

ماژیک رنگ آمیزی 12 رنگ بیک سری Kids مدل Visa

تهیه این محصول در دیجی کالا

ماژیک رنگ آمیزی ۶ رنگ پنتر

ماژیک رنگ آمیزی 6 رنگ پنتر

تهیه این محصول در دیجی کالا

دفتر نقاشی

دفتر نقاشی مهم‌ترین دفتری است که در مقطع پیش دبستانی باید همراه بچه‌ها باشد. بهتر است این دفترها را سیمی انتخاب کنید تا اگر بچه‌ها مایل بودند از آن بکنند، بقیه‌ی ورق‌ها را خراب نکند. به سایز دفتر توجه کنید، دفتر نقاشی بچه‌ها نه باید آنقدر بزرگ باشد که حمل و مدیریت آن برایشان مشکل باشد و نه آنقدر کوچک که فضای خلاقیتشان را کور کند.

دفتر نقاشی کلیپس 

دفتر نقاشی کلیپس 

تهیه این محصول در دیجی کالا

دفتر نقاشی ۲۰ برگ یاس بهشت طرح کلاسیکار

دفتر نقاشی 20 برگ یاس بهشت طرح کلاسیکار 

تهیه این محصول در دیجی کالا

دفتر خط‌دار

دفترهای خط‌دار انواع مختلفی دارند و انواع مختلف آن برای فعالیت‌های گوناگون است. مثلا در بسیاری از مراکز مهد کودک و پیش دبستانی از دفترهای شطرنجی برای مصارف مختلف و آموزش الفبا و اشکال هندسی استفاده می‌شود و در مهدهای دوزبانه، از دفترهای دوخط برای آموزش الفبای انگلیسی کمک می‌گیرند. بهتر است قبل از خرید دفترهای خط‌دار با مربیان مرکز صحبت کنید و از آن‌ها مشورت بگیرید اما در این مطلب، بهترین دفترهای خط‌‌دار را به شما معرفی خواهیم کرد تا در صورت تمایل به راحتی بتوانید آن‌ها را تهیه کنید.

دفتر شطرنجی سم

دفتر شطرنجی سم

تهیه این محصول در دیجی کالا

دفتر زبان سم طرح A30

دفتر زبان سم طرح A30

تهیه این محصول در دیجی کالا

تراش

با توجه به اینکه پدر و مادرها مدادهای فرزندان خود را تراش می‌کنند، نیازی به داشتن تراش در مهد کودک حس نمی‌شود اما حتما یک تراش معمولی درون جامدادی فرزندانتان قرار دهید تا در صورت نیاز در کلاس بتوانند از آن استفاده کنند.

تراش اونر کد بسته ۲ عددی

تراش اونر کد بسته 2 عددی

تهیه این محصول در دیجی کالا

برچسب ها

ضحا تاجیک

هجده ساله بودم که با رویای نوشتن رشته‌ی روزنامه‌نگاری را در دانشگاه انتخاب کردم و بعد از چند سال کار در این رشته آن را کنار گذاشتم و بار دیگر به‌خاطر عشقم به خیاطی و لباس وارد دانشگاه شدم و به خواندن رشته‌ی طراحی پارچه و لباس مشغول شدم. از هفده سالگی وارد دنیای مد شدم و از وقتی به یاد دارم در حال نوشتنم. من عاشق لباس‌های رنگارنگ، کتاب‌های اسرارآمیز و فیلم‌های کلاسیک فرانسوی‌ام.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن