بازار

وسایلی که زندگی در خوابگاه را آسانتر می‌کنند

زندگی در خوابگاه تجربه جدید و مهمی است. این تجربه همان‌قدر که ممکن است شیرین و دلچسب باشد و تا سال‌ها بعنوان بخش بزرگی از خاطرات در ذهن باقی بماند می‌تواند چالش‌برانگیز و سخت هم باشد. زندگی با افراد جدیدی که چیزی از آنها نمی‌دانید در یک اتاق، کمبود جا و کمبود وسایل رفاهی آنطور که در خانه وجود دارد همه می‌تواند باعث دردسر شود.

در این لیست وسایلی را معرفی کرده‌ایم که شاید خیلی ساده بنظر بیایند اما تاثیر زیادی در آرامشتان در خوابگاه خواهد داشت.

کتری برقی

کتری برقی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

در خیلی از خوابگاهها چند اتاق ارای یک اجاق گاز مشترک هستند. به همین خاطر شاید خیلی سخت باشد که چندبار در روز برای استفاده از گاز از اتاق بیرون بروید، تازه اگر روی گاز شعله‌ی خالی باشد! این کتری برقی به شما اجازه میدهد براحتی در اتاق خودتان آب جوش بیاورید و چای درست کنید بدون اینکه زحمت اضافی بکشید.

بخوانید: بهترین وسایل برای کمد خوابگاههای دانشگاه

چند راهی برق

چند راهی برق

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

یکی از معضلات بزرگ زندگی در خوابگاه کمبود پریز برق و یا دور بودن آن از تخت و محل استراحت است. با داشتن یک چندراهی برق همه می‌توانند از برق استفاده کنند و دعوا سر پریز هم تمام می‌شود.

بخوانید: بهترین لوازم بهداشتی و آرایشی برای خوابگاه دانشجویی

میز تحریر و لپ تاپ تاشو

میز تحریر و لپ تاپ تاشو

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

وقتی وارد زندگی خوابگاهی می‌شوید می‌بینید عملا بخش بزرگی از آن را در تختتان سپری خواهید کرد. یک دلیلش کمبود جا و دلیل دیگرش این است که تختتان تقریبا تنها محدوده کاملا شخصی شماست. تخت شما مکانی خواهد بود که در آن استراحت می‌کنید، غذا می‌خورید و کار می‌کنید. با این اوصاف داشتن چنین میزی کمک بزرگی به شما خواهد کرد. برای وقتهایی که بهر دلیلی نمی‌خواهید از میز مشترک استفاده کنید بهترین انتخاب یک میز تاشو است که در هر جایی بتوانید از آن استفاده کنید و در نهایت آن را جمع کرده و کنار بگذارید. این میز قابلیت تنظیم در ۵ ارتفاع و قابلیت تنظیم شیب در ۵ زاویه متناسب با قد را دارد.

بخوانید: بهترین وسایل برای خوابگاه دانشجویی

آویز لباس چندتایی

آویز لباس چندتایی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

معمولا یکی از اولین تصاویری که از خوابگاه وجود دارد بهم ریختگی و انباشتگی بیشاز حد همه چیز است. در مورد لباس‌ ها هم چون مکان زیادی برای آویزان کردنشان وجود ندارد به اینور و آنور پرتاب می‌شوند یا روی هم آویزان میشوند. با داشتن این آویز می‌توانید ۵ قلاب را در یک قلاب داشته باشید و جای خیلی کمتری را اشغال خواهید کرد.

بخوانید: بهترین ظروف آشپزخانه برای خوابگاههای دانشجویی

ماگ

ماگ

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

شاید وسیله پیش پا افتاده‌ای بنظر برسد اما داشتن یک ماگ مخصوص بخودتان اهمیت خیلی زیادی دارد. گذشته از حجم زیاد داشتن لیوان شیشه‌ای ممکن است باعث قاطی شدن لیوانتان با هم‌اتاقی‌ها شود و در صورت گم شدنش دیگر نتوانید پیدایش کنید. در واقع داشتن ماگ مخصوص اسمتان را پای آن میزند و لازم نخواهد بود نگران از دست رفتن و بی لیوان شدنتان باشید.

بخوانید: بهترین لوازم نظم دهنده کمد در خوابگاه

محافظ گوش

محافظ گوش

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

شب‌های امتحان شبهای سختی خواهند بود. نه تنها باید با درس‌های سخت روبرو شوید، بلکه دائما باید با هماتاقی‌ها هم سر و کله بزنید و به آنها یاداوری کنید برای درس خواندن نیاز به سکوت دارید( که البته فایدهای نخواهد داشت). بنابراین این هدفون‌های محافظ می‌تواند نجاتبخش بزرگی برایتان باشد. این هدفون‌ها بسیار سبکند و سرتان را اذیت نخواهند کرد.

گوش گیر هاوارد لایت مدل BILSOM 303L بسته ۵ جفتی

گوش گیر هاوارد لایت مدل BILSOM 303L بسته 5 جفتی

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

اگر چیز جمع‌وجورتری را ترجیح می‌دهید می‌توانید از گوشگیر استفاده کنید. اینطوری هنگام خواب هم می‌توانید از آن ها استفاده کنید.

تشک سفری

تشک سفری

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

تشک‌های تخت خوابگاه معمولا اصلا چیزی نیستند که بدردتان بخورد و باید خودتان فکری بحال تختتان بکید. از طرفی تشک تخت بزرگتر و جاگیرتر از آنند که بتوانید با خودتان به خوابگاه ببرید و تشک‌های معمولی زمین هم نرمتر و نازکتر از آنند که به درد تخت بخورند. چاره کار استفاده از تشک‌های سفری است که می‌توانند لوله شوند و راحتتر به خوابگاه برده شوند. رویه این تشک قابل جدا شدن و شستشو است و جنس آن ضد آلرژی است.

چراغ مطالعه

چراغ مطالعه

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

کم پیش می‌آید که ساعت خواب اعضای یک اتاق یکی باشد. از طرفی هم ممکن است نیاز داشته باشید تا دیروقت درس بخوانید و به دلیل خواب بقیه نتوانید چراغ را روشن بگذارید. یک چراغ مطالعه به شما کمک می‌کند تا این مشکل را هم براحتی حل کنید. یکی از ویژگی‌های ممتاز این چراغ مطالعه امکان وصل‌کردن آن به لبه‌ی میز به کمک یک گیره است. این قابلیت حجم فضای اشغال‌شده توسط چراغ را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. ۲۵۰ نفر در دیجی‌کالا خرید این محصول را پیشنهاد دادهاند.

جعبه لباس

جعبه لباس

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

شاید در خوابگاه با کمبود کمد و کشو روبرو باشید اما زیر تخت بهترین جا برای جا دادن وسایلتان است بی اینکه فضای اضافه‌ای از اتاق اشغال کند. داشتن یک کیسه بزرگ باعث می‌شود بتوانید براحتی لباس‌ها و وسایل اضافی دیگر را درون آن جای دهید و زیر تخت بگذارید.

چشم بند

چشمبند

مشاهده این محصول در دیجی‌کالا

اگر از کسانی هستید که شب‌ها زود می‌خوابند حتما به چشمبند نیاز خواهید داشت. اینطوری مجبور نخواهید بود دائم در حال جدل بر سر چراغ روشن اتاق باشید و به همه توضیح دهید که صبح زود کلاس دارید.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن