مادر و کودک
خانه و آشپزخانه

بهترین جاروبرقی‌های ایرانی در بازار

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

در میان نسل جاروبرقی‌های ساخت داخل، بهترین جاروبرقی های ایرانی را از برندهایی چون پاکشوما، پارس خزر، شارپ و غیره می‌یابیم. این جاروبرقی‌ها در انواع سطلی و معمولی دیده شده و مشتریان از خرید و عملکرد آن‌ها، اعلام رضایت داشته‌اند. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به مشخصات این جاروبرقی‌های ایرانی بیاندازیم.

جاروبرقی پاکشوما مدل MVC 4300-1800 W

جاروبرقی پاکشوما مدل MVC 4300-1800 W

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • قدرت مکش عالی
 •  طراحی زیبا
 •  قیمت مناسب

نقاط ضعف:

 •  وزن نسبتا زیاد دسته پارویی
 •  صدای عملکرد بالا

این جاروبرقی دارای وزن ۹ کیلوگرمی بوده و از نوع سطلی است. قدرت موتور آن ۱۸۰۰ وات بوده و می‌توان انتظار یک جاروبرقی قوی با قدرت مکش بالا را داشت. این درست چیزی است که در خرید یک جاروبرقی مناسب به دنبال آن هستیم. البته در نظر داشته باشید که جاروبرقی پاکشوما مدل MVC 4300-1800 W قادر به مکش و پاک کردن مایعات نیست و تنها مواد خشک را از روی زمین پاکسازی خواهد کرد. از این روی توصیه می‌کنیم که پیش از استفاده از این جاروبرقی، به خوبی سطوح مرطوب و خیس را خشک نمایید. با خشک کردن سطوح، جاروبرقی نیز عملکرد بهتری خواهد داشت.

محدوده توان مصرفی جاروبرقی پاکشوما مدل MVC 4300-1800 W، از ۱۵۰۰ وات تا ۲۰۰۰ وات اعلام شده و این محصول از برند پاکشوما به سیم جمع‌کن خودکار نیز مجهز شده است. لوله تلسکوپی این جاروبرقی با کیفیت ساخت بالا همراه بوده و دارای فیلتر بهداشتی است. فیلتر خروجی آن HEPA بوده و شما می‌توانید با استفاده از نشانگر پر بودن مخزن، از پر شدن مخزن آن مطلع شوید.

پاکتی بودن این جاروبرقی برند ایرانی پاکشوما باعث می‌شود که بتوانید با پر شدن پاکت، از یک پاکت تازه و تمیز استفاده نمایید. البته شما می‌توانید به جای پاکت از کیسه‌های پارچه‌ای مخصوص استفاده کرده و هر بار پس از پر شدن کیسه، آن را تخلیه و تمیز نموده و سر جای خود بازگردانید.

مخزن این جاروبرقی به اندازه ۱۹ لیتر جای دارد و می‌توانید بیش از یک ماه بدون تخلیه کیسه، آن را مورد استفاده قرار دهید.

جاروبرقی پاکشوما مدل MVC 4300-1800 W دارای تنظیم دور عملکرد کند و تند بوده و امکان آن را خواهید داشت تا بسته به میزان نیاز و کثیفی سطوح، تنظیم را انجام دهید.

کابل برق محصول قابلیت جمع‌شوندگی خودکار داشته و طول آن بین ۵ تا ۱۰ متر جا به جا می‌شود. در این جارو، ۲ عدد پارویی به همراه ۳ عدد سری مختلف داریم که عملکرد آن را بهینه می‌سازند.

بخوانید: بهترین جاروهای شارژی موجود در بازار در سه رنج قیمتی

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS از بهترین جاروبرقی های ایرانی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • کیفیت ساخت بالا
 • عملکرد قوی
 •  مکش بالا

نقاط ضعف:

 •  قیمت بالا
 •  وزن سنگین خرطومی

این جاروبرقی از بهترین‌های بازار بوده و قدرت موتور ۲۵۰۰ واتی آن عالی به نظر می‌رسد. اگر به دنبال یک جاروبرقی ایرانی با قدرت مکش بالا و طول عمر قابل توجه هستید، جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS را توصیه می‌کنیم. این جاروبرقی از نوع کیسه‌دار بوده و به سیم جمع‌کن خودکار مجهز شده است. لوله تلسکوپی آن کاملا ارگونومیک و با طراحی عالی همراه است. فناوری Quattro در جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2500WS، با فیلتر HEPA قابل شستشو دیده می‌شود.

همین‌طور در این محصول وجود فیلتر دابل باعث می‌شود که هوای خروجی از جاروبرقی به فضای خانه، تصفیه‌شده و آلودگی وارد فضا نشود. نبود این فیلتر موجب می‌شود که حین کارکرد جاروبرقی (به ویژه با پر شدن نیمی از کیسه آن)، کمی غبار به فضای خانه وارد شود.

برچسب انرژی این جاروبرقی پارس خزر، A بوده و می‌توانید از کم مصرف بودن آن تا حدودی مطمئن باشید. البته در بخش پارویی، با ۱ عدد پارویی و ۲ عدد سری مواجه هستیم که شاید نسبت به مدل‌های به روزتر کمی ضعف محسوب شود.

بخوانید: راهنمای خرید جارو برقی و معرفی بهترین‌های بازار

جاروبرقی پاکشوما مدل PBV-1417R

جاروبرقی پاکشوما مدل PBV-1417R از بهترین جاروبرقی های ایرانی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • ظرفیت مخزن بالا
 • مکش عالی

نقاط ضعف:

 • کیفیت ساخت دسته پایین
 • وزن سنگین حین جابه‌جایی

جاروبرقی پاکشوما مدل PBV-1417R با داشتن طراحی زیبا در میان جاروبرقی‌های ایرانی، محصولی مناسب به نظر می‌رسد. این جاروبرقی سطلی، از قدرت موتور کمتری نسبت به نمونه‌های قبلی برخوردار بوده و قدرت موتور آن معادل ۱۴۰۰ وات در نظر گرفته شده است. محدوده توان مصرفی آن نیز بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ وات است.

در جاروبرقی پاکشوما مدل PBV-1417R نیز لوله تلسکوپی با فیلتر بهداشتی داریم، اما این محصول از نشانگر پر شدن مخزن، بی‌بهره مانده است. گنجایش مخزن جاروبرقی معادل ۱۷ لیتر بوده و همین گنجایش زیاد، آن را برای مصارف صنعتی نیز مهیا ساخته است. حین استفاده از این جاروبرقی می‌توانید دور کند یا تند آن را انتخاب کرده و بسته به نیاز خود درجه موتور و مکش را تنظیم نمایید. همین‌طور شما امکان آن را خواهید داشت تا برس مخصوص پارکت یا سرامیک را به جای برس فرش انتخاب کنید یا از سری مبلمان بهره‌مند شوید.

بخوانید: بهترین جاروبرقی‌های بازار در سبک های مختلف

جاروبرقی پاکشوما مدل VCP-2560

جاروبرقی پاکشوما مدل VCP-2560 از بهترین جاروبرقی های ایرانی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • عملکرد مناسب
 •  قیمت اقتصادی
 • صدای کم حین کارکرد

نقاط ضعف:

 •  نداشتن سنسور پر شدن مخزن

وزن این جاروبرقی از برند ایرانی پاکشوما ۵٫۶ کیلوگرم بوده و کیسه آن قابلیت تعویض و شستشو دارد. توان مکش جاروبرقی پاکشوما مدل VCP-2560 نیز ۳۵۰ واتی و قدرت موتور آن ۲۵۰۰ وات است. سیم جمع‌کن خودکار جاروبرقی پاکشوما مدل VCP-2560، با قدرت و سرعت مناسبی عمل کرده و تنها کافی است که سیم را در راستا و بدون پیچ خوردگی قرار دهید تا به خوبی جمع شود. توجه داشته باشید که اگر سیم در هر جاروبرقی پیچ و تاب خورده و دارای گره در مسیر خود باشد، سیم جمع‌کن قادر به جمع کردن آن نخواهد بود و این موضوع در بین بهترین و گران قیمت‌ترین جاروبرقی‌های خارجی نیز تعمیم دارد.

محدود توان مصرفی در این محصول پاکشوما، بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات است و کنترل روی دسته نیز کاربری آن را به مراتب ساده‌تر ساخته است. لازم به ذکر است که در این مدل از جاروبرقی ایرانی نیز چیزی به عنوان جمع‌آوری مایعات از سطوح نداریم و هدف آن تنها مواد زائد خشک است.

بخوانید: بهترین جاروهای شارژی در سال ۲۰۲۰

جاروبرقی سپاهان جارو مدل Shokoofe

جاروبرقی سپاهان جارو مدل Shokoofe

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

 • مخزن بزرگ
 • موتور قوی
 •  مکش بالا

نقاط ضعف:

 • نبود امکانات چون سیم جمع کن خودکار
 •  حرکت سخت روی فرش

این جاروبرقی از مدل سطلی با گنجایش عالی ۲۱ لیتر بوده و وزنی نزدیک به ۷ کیلوگرم دارد. توان مکش آن ۲۳۰ وات و قدرت موتوری برابر با ۱۳۰۰ وات دارد. در این محصول علی رغم عملکرد قوی، قابلیت‌های رایجی چون سیم جمع کن خودکار نداریم و حتما انتظار جمع آوری مایعات را نیز نخواهید داشت. محدوده توان مصرفی آن بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ وات است. شما به راحتی می‌توانید پس از پر شدن سطل زباله این جاروبرقی، آن را تخلیه کرده و شستشو دهید. با شستشو دادن سطل، خروجی غبار حین کارکرد نیز به حداقل رسیده و فضای محیط، غبارآلود نخواهد شد.

طول کابل و شعاع کارکرد این محصول از برند ایرانی سپاهان جارو، ۱۰ متر لحاظ شده است. موتور آن تک دور تعبیه شده و پاروی آن تنها یک سری دارد.

سپاهان جارو همان‌طور که از نام آن حدس می‌زنید، برند سازنده از شهر اصفهان بوده و جاروبرقی‌های آن دارای طول عمر بالا و کیفیت عملکرد کاملا رضایت‌بخشی هستند. نظر مشتریان در خصوص این جاروبرقی، علی رغم نداشتن ظاهر چندان جذاب، حکایت از عملکرد عالی و طول عمر بالا و دوام قابل توجه می‌کند.

بخوانید: بهترین جارو برقی‌های پارس خزر در بازار

کلام پایانی

از میان بهترین جاروبرقی های ایرانی و ساخت داخل، موارد فوق در بازار امروز فروش خوبی دارند. البته شما ممکن است مدل‌هایی با زیبایی طراحی بالاتر را در بازار جستجو کنید، اما دقت داشته باشید که جاروبرقی یک کالای تزیینی نیست و بهتر است به جای زیبایی ظاهری، به عملکرد و قدرت مکش و موتور آن توجه نمایید. شما کدام مدل از کدام برند را برتر دانسته و برای خرید جاروبرقی چه توصیه‌هایی دارید؟

برچسب ها

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن