مادر و کودک
مادر و کودک

۶ مدل بوستر صندلی خودرو کودک در بازار

بازدید کننده محترم باید توجه داشته باشد که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در صورت پیش‌آمد چنین موضوعی، شما می‌توانید به محصولات مشابه رجوع کنید.

بوستر صندلی خودرو کودک یک نوع صندلی خودرو است که مناسب برای کودکان با جثه بزرگتر و همچنین پس از سنین نوزادی است. این صندلی‌ها روی صندلی خودرو قرار می‌گیرند، پشتی ندارند و در واقع ارتفاع صندلی را بالا آورده و مناسب قد کودک می‌کنند تا زمانِ نشستن در ماشین علاوه بر تامین ایمنی او، احساس فرو رفتن در صندلی‌ای بزرگ را از او بگیرید. این صندلی‌ها دو دسته مخصوص برای قرار گرفتن دست کودک روی خود دارند که مانع از ایجاد خستگی در دست فرزندتان می‌شود. در زمان استفاده از بوستر شما می‌توانید برای تامین ایمنی فرزندتان به راحتی کمربند ایمنی خودرو را ببندید بدون اینکه آسیبی به فرزندتان برسد.

در این مطلب چند مدل از بهترین و کاربردی‌ترین بوستر صندلی‌های خودرو مخصوص کودک را معرفی کرده‌ایم. امیدواریم این مطلب مفید بوده و تصمیم‌گیری برای شما را آسان کند.

بوستر صندلی خودرو کودک حامی نو مدل K005

بوستر صندلی خودرو کودک حامی نو مدل K005

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این محصول در ابعاد ۳۶*۳۶*۲۳ سانتیمتر و وزنی کمتر از ۱.۵ کیلوگرم تولید شده است. این بوستر مناسب استفاده کودکان ۳ تا ۱۲ سال در خودرو است و وزنی بین ۱۵ تا ۳۶ کیلوگرم را تحمل می‌کند. رویه آن جدا می‌شود و قابلیت شستشو و ضدعفونی کامل دارد. نیازی به نصب در قسمتی از خودرو ندارد، پارچه کف آن مخمل لطیف و کناره‌هایش از پارچه ضد تعریف است.

بخوانید: ۷ مدل روروئک با کیفیت برای ترغیب کودکان به راه رفتن

بوستر صندلی خودرو کودک هنیش مدل A01

بوستر صندلی خودرو کودک هنیش مدل A01

مشاهده این محصول در دیجی کالا

بوستر صندلی ساخته شده در ابعاد ۳۸*۳۶*۲۶ سانتیمتر و وزنی حدود ۱.۵ کیلوگرم. این محصول مناسب برای استفاده کودکان ۳ تا ۱۲ سال است. پشتی یا کمربند ایمنی ندارد، سیستم ایزوفیکس ندارد و به راحتی در هر قسمت از صندلی ماشین قرار می‌گیرد.

بخوانید: ۶ مدل صندلی غذاخوری برای کودکان شما

صندلی خودرو کودک بلن مدل Basic Flash

صندلی خودرو کودک بلن مدل Basic Flash

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این محصول زیبا در ابعاد ۴۲*۴۲*۲۲ سانتیمتر و وزن ۲.۵ کیلوگرم تولید شده است. این صندلی مناسب برای استفاده کودکان ۹ ماهه تا ۱۲ ساله است و توان تحمل وزن تا ۳۶ کیلوگرم را دارد. کاملا قابل شستشو و ضدعفونی کردن است و با خیالی آسوده می‌توانید پس از هر بار استفاده آن را پاکیزه کنید. مزیت این بوستر نسبت به دیگر بوسترها امکان اتصال به صندلی خودرو با کمربند ایمنی است.

بخوانید: ۶ وسیله‌ی ضروری محافظت از کودکان در خانه

بوستر صندلی خودرو کودک نانیا مدل Pop

بوستر صندلی خودرو کودک نانیا مدل Pop

مشاهده این محصول در دیجی کالا

محصولی زیبا و ایمن ساخته شده در ابعاد ۷۷*۴۳.۸*۲۵ سانتیمتر و وزن ۳ کیلوگرم که توان تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم را دارد. روکش این بوستر صندلی از جنس پلی استر و کاملا قابل شستشو است. این این محصول برای کودکان از ۳۶ ماه تا ۷۲ ماه می‌توانید استفاده کنید. ابعاد بسته‌بندی آن ۸۰*۵۰*۳۰ سانتیمتر و وزن آن ۳.۵ کیلوگرم است.

بخوانید: ۱۰ مدل قفل در کابینت برای محافظت از کودکان

بوستر صندلی خودرو کودک کیکابو مدل Standy

بوستر صندلی خودرو کودک کیکابو مدل Standy

مشاهده این محصول در دیجی کالا

بوستر صندلی خودرو مخصوص کودک با وزن یک و نیم کیلوگرم که در ابعاد ۳۶*۳۶*۲۳ سانتیمتر ساخته شده است. این محصول برای استفاده کودکان بین سنین سه تا دوازده سال مناسب است. صندلی کاملا قابل شستشو است و شما می‌توانید با خیالی آسوده پس از هربار استفاده آن را شسته و به صورت کامل ضدعفونی کنید. این محصول نیازی به نصب روی صندلی خودرو ندارد و به راحتی در هر نقطه از صندلی می‌توانید از آن استفاده کنید.

بخوانید:از کالسکه معمولی تا کالسکه حرفه‌ای؛ ۶ اکسسوری مورد نیاز کالسکه برای کودکان

بوستر صندلی خودرو کودک سیفتی مدل ۸۸۴۲

بوستر صندلی خودرو کودک سیفتی مدل 8842

مشاهده این محصول در دیجی کالا

ابعاد این بوستر صندلی مخصوص کودک ۴۰*۳۴*۱۸ سانتیمتر است و فقط ۸۳۰ گرم وزن دارد. از آن برای کودکان تا هفت سالگی می‌توانید استفاده کنید و قابلیت تحمل وزن تا ۳۶ کیلوگرم را دارد. رویه این صندلی جدا می‌شود و به راحتی می‌توانید آن را شسته و ضدعفونی کنید. قسمت نشیمن این بوستر نسبت به نمونه‌های مشابه بزرگتر است و کودک راحت‌تر در آن قرار می‌گیرد.

همچنین در زمان قرارگیری روی آن امکان بستن کمربند ایمنی خودرو را دارد. دو تکیه‌گاه در دو طرف محصول قرار دارد که علاوه بر ایجاد اتصال محکم به صندلی، امکان قرار گیری دست‌های کودک روی آن و جلوگیری از خستگی را به فرزند شما می‌دهد.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن