کادوی ولنتاین
شبکه‌های اجتماعی

چگونه اینستاگرام را بروزرسانی کنیم؟

نکاتی که باید بدانید

  • در سیستم‌‎عامل iOS به App Store بروید. در منوی پایین روی Search بزنید، عبارت Instagram را تایپ کنید، سپس اینستاگرام را انتخاب کنید و روی Update بزنید.
  • در سیستم‌عامل اندروید به گوگل پلی استور بروید، عبارت Instagram را در نوار جست‌وجو در بالا تایپ کنید. سپس اینستاگرام را انتخاب کنید و روی Update بزنید.
  • برای بی‌نیاز شدن از بروزرسانی دستی می‌توانید حالت بروزرسانی خودکار اپ‌ها را در اندروید یا iOS فعال کنید.

در این مطلب با شیوه بروزرسانی اپ اینستاگرام در اندروید و iOS آشنا می‌شوید.

چگونه اینستاگرام را در سیستم‌عامل iOS بروزرسانی کنیم

برای دسترسی به تمامی نمایه‌های جدید اینستاگرام و حفظ عملکرد بی‌نقص آن لازم است اپ را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. در ادامه روش انجام این کار را در سیستم‌عامل iOS 14 می‌بینید.

۱٫ اپ App Store را باز کنید.

۲٫ از منوی پایین روی Search بزنید.

۳٫ عبارت “Instagram” را در فضای جست‌وجو در بالا تایپ کنید و از لیست نتایج، Instagram را انتخاب کنید.

۴٫ از سمت راست صفحه اپ روی  Update بزنید.

چگونه اینستاگرام را در سیستم‌عامل iOS بروزرسانی کنیم

نکته: اگر اپ اینستاگرام شما پیشاپیش بروزرسانی شده باشد، به جای گزینه آپدیت، عبارت Open را مشاهده خواهید کرد. اگر اینستاگرام در دستگاه شما نصب نشده باشد، عبارت Get را خواهید دید که با انتخاب آن می‌توانید اپ را دانلود کنید. اگر پیش از این اپ را یک بار نصب و بعد حذف کرده باشید، گزینه cloud را خواهید دید که از طریق آن می‌توانید اپ را دوباره دانلود کنید.

۵٫ پس از اتمام بروزرسانی اپ، روی Open بزنید تا اینستاگرام اجرا شود، یا روی more بزنید تا جزئیات بروزرسانی را مشاهده کنید.

راهنمایی: اگر بروزرسانی خودکار را برای اپ‌های iOS خود فعال نکرده باشید، گزینه Updates را در منوی پایین صفحه (بسته به نسخه سیستم‌عامل) مشاهده می‌کنید. در این حالت می‌توانید هر یک از اپ‌های خود را به نوبت یا به طور جمعی بروزرسانی کنید. همچنین می‌توانید روی آیکون profile در گوشه سمت راست بالا بزنید تا اینستاگرام را در بین اپ‌های خود پیدا و سپس بروزرسانی کنید.

چگونه اینستاگرام را در سیستم‌عامل اندروید بروزرسانی کنیم

بروزرسانی اینستاگرام در اندروید پروسه‌ای شبیه به iOS دارد. در زیر شیوه انجام این کار را برای اندروید ۱۰ توضیح داده‌ایم.

۱٫ اپ گوگل پلی استور (Google Play Store) را در دستگاه اندرویدی خود باز کنید.

۲٫ از نوار جست‌وجو در بالای صفحه برای جست‌وجوی عبارت “Instagram” استفاده کنید. سپس از لیست نتایج، این اپ را انتخاب کنید.

۳٫ از سمت راست صفحه اپ، روی  Update بزنید.

نکته: اگر اینستاگرام شما پیشاپیش بروزرسانی شده باشد، به جای Update، گزینه Open را مشاهده خواهید کرد. اگر اینستاگرام در دستگاه شما نصب نباشد، به جای آن گزینه  Install را خواهید دید.

۴٫ منتظر بمانید تا پروسه بروزرسانی اپ به اتمام برسد. سپس روی Open بزنید تا اینستاگرام باز شود.

چگونه اینستاگرام را در سیستم‌عامل اندروید بروزرسانی کنیم

راهنمایی: اگر بروزرسانی خودکار اپ‌ها را فعال نکرده باشید، نوار Updates را در زیرمجموعه My apps & games در گوگل پلی استور می‌بینید. از این قسمت نیز می‌توانید اینستاگرام و دیگر اپ‌ها را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا