کادوی ولنتاین
شبکه‌های اجتماعی

چگونه اکانت اینستاگرام خود را دوباره فعال کنید؟

نکاتی که باید بدانید

  •  اگر اکانت خود را موقتاً غیرفعال کرده باشید، می‌توانید با ورود دوباره به حساب کاربری خود از اپ یا وبسایت اینستاگرام آن را فعال کنید.
  • اگر اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است، به روال همیشگی وارد حساب کاربری خود شوید و با دنبال کردن دستورالعمل‌هایی که در صفحه مقابل شما نمایش داده می‌شوند درخواست رفع تعلیق کنید.
  • امکان فعالسازی دوباره اکانتی که برای همیشه حذف کرده‎اید وجود ندارد. در این صورت تنها گزینه پیش روی شما ساخت یک حساب کاربری جدید است.

در این مقاله شیوه فعالسازی دوباره اکانت اینستاگرام از طریق اپ یا وبسایت اینستاگرام را توضیح خواهیم داد.

فعالسازی دوباره اکانت اینستاگرام

اگر اکانت خود را بطور موقت غیرفعال کرده باشید می‌توانید هر زمان که بخواهید دوباره آن را فعال کنید. توصیه می‌کنیم حداقل ۲۴ ساعت پیش از اقدام به فعالسازی دوباره اکانت خود صبر کنید چراکه تکمیل شدن پروسه غیرفعالسازی اکانت که ابتداً آن را انتخاب کرده‌اید در همین حدود به طول می‌انجامد.

فعالسازی دوباره اکانت اینستاگرام

هر زمان که برای فعالسازی دوباره اکانت خود آماده بودید، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱٫ اپ اینستاگرام یا وبسایت آن را باز کنید.

۲٫ وارد حساب کاربری خود شوید.

اگر نام کاربری و رمز عبور خود را به درستی وارد کرده و احراز هویت را با موفقیت انجام داده باشید اکانت شما پس از این مرحله فعال می‌شود و نیاز به انجام هیچ پروسه خاص دیگری نیست.

نکته: اگر بجای غیرفعالسازی اکانت خود گزینه delete your Instagram account را انتخاب کرده باشید قادر به بازیابی دوباره حساب کاربری خود نخواهید بود. یک اکانت حذف شده قابل بازگشت نیست. تنها راه پیش روی شما در این حالت ایجاد یک اکانت جدید است.

تغییر رمز عبور احساب اینستاگرام

اگر در ورود به حساب کاربری خود به مشکل برخورده‌اید و نمی‌توانید لاگین کنید، شاید نیاز باشد پسورد خود را تغییر دهید.

تغییر رمز عبور احساب اینستاگرام

برای بازیابی رمز عبور و انتخاب یک رمز عبور جدید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱٫ اپ اینستاگرام را باز کنید.

۲٫ در صفحه ورود به حساب، روی لینک Forgot password? بزنید.

لینک تغییر رمز عبور را از طریق تلفن یا نام کاربری دریافت کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از حساب کاربری فیسبوک متصل به اینستاگرام خود احراز هویت کنید.

بازیابی اکانت تعلیق شده

برخی از حساب‌های کاربری بدون رضایت صاحب حساب به حالت تعلیق درمی‌آیند. این مسئله معمولاً در زمانی که کاربر از قوانین استفاده از شبکه اجتماعی با پست کردن محتوای نامناسب یا ارتکاب دیگر اعمال ناشایست تخطی کند رخ می‌دهد. در این حالت بازیابی حساب کاربری چندان ساده نیست و در برخی موارد غیرممکن است.

با این وجود می‌‎توانید با تکمیل پروسه درخواست بازیابی، وضعیت خود را شرح دهید و امیدوار باشید که مورد قبول واقع شود. اگر اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است، به روال همیشگی وارد حساب کاربری خود شوید و سپس دستورالعمل‌هایی که روی صفحه نمایش داده می‎شوند را پس از احراز هویت دنبال کنید و درخواست بازیابی حساب خود را ارسال کنید.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا