هوش مصنوعی

۵ راه برای استفاده از ChatGPT بدون حساب OpenAI

در حالی که ChatGPT بدون شک ابزار قدرتمندی است، نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد این پلتفرم وجود دارد. به طور قابل درکی، این استدلال بازدارنده ممکن است شما را به اجتناب از ChatGPT سوق دهد. اما راه‌های جایگزینی برای استفاده از این ابزار وجود دارد. در اینجا، برخی از راه‌های استفاده ازChatGPT بدون نیاز به حساب OpenAI را بررسی می‌کنیم.

۱. Bing Chat

۱. Bing Chat

Bing Chat احتمالاً ساده ترین راه برای اکثر افراد برای استفاده از ChatGPT بدون نیاز به حسابOpenAI است. چت بات مایکروسافت بر اساس نسخه GPT-4 این پلتفرم است. علاوه بر این، می تواند نتایج زنده را از منابع داده فعلی به نتایج خود وارد کند. برای استفاده از Bing Chat، به حساب مایکروسافت و دسترسی به Microsoft Edge نیاز دارید. اگر کاربر ویندوز هستید، ممکن است قبلاً حساب مایکروسافت داشته باشید. استثنا زمانی است که یک حساب محلی باشد. حساب محلی به طور قابل توجهی با حساب مایکروسافت متفاوت است. پس از اینکه جزئیات حساب خود را دریافت کردید، دسترسی به چت بات ساده است – از Microsoft Edge برای پیمایش به Bing جدید استفاده کنید و به همین سادگی جادوی ChatGPT در نوک انگشتان شما خواهد بود.

۲. برنامه موبایل Bing

۲. برنامه موبایل Bing

برای کاربران تلفن همراه، مایکروسافت آن را با برنامه AI Copilot خود پوشش داده است. این یک دانلود رایگان برای اندروید و iOS است و دوباره، GPT-4 در قلب این برنامه قرار دارد. این برنامه دارای اکثر ویژگی‌های نسخه مرورگر است و همچنین یک بعد جدید به قابلیت‌های جستجو برای کاربران تلفن همراه می‌آورد. اگر به دنبال دسترسی موبایلی بدون حساب OpenAI هستید، این یک راه عالی برای دور زدن نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد ChatGPT است.

۳. مرلین

۳. مرلین

Merlin یک افزونه مرورگر است که برای Google Chrome و Microsoft Edge موجود است. پس از نصب، با مرورگر ادغام می‌شود و به‌عنوان دستیار مجازی عمل می‌کند. عملکردهایی که می تواند انجام دهد عبارتند از:

  • کمک در ایمیل‌ها: مرلین می‌تواند به شما در پاسخ دادن به ایمیل‌ها یا نوشتن ایمیل‌های تبلیغاتی کمک کند.
  •  اضافه کردن پاسخ‌های هوش مصنوعی به جستجوهای گوگل: مرلین به عنوان یک پاسخ جایگزین برای پرسش های گوگل ظاهر می‌شود.
  • مرلین را می‌توان برای استخراج نکات در پست‌های وبلاگ و ویدیوها استفاده کرد. همچنین می‌تواند کل ویدیوهای یوتیوب را رونویسی کند، اگرچه افزونه‌های زیادی در یوتیوب وجود دارند که کار رونویسی و سایر کارها را به خوبی انجام می‌دهند. نصب این افزونه ساده است، البیته باید یک حساب مرلین ایجاد کنید. این کمی محدودکننده‌تر از چت بات‌های مستقل است، اما به خوبی کار می‌کند.

۴٫   ChatGPT Writer

4.   ChatGPT Writer

این بسیار شبیه به افزونه چت مرلین است و با قرار گرفتن در مرورگر انتخابی شما، Chrome یا Edge کار می کند و از آنجا می توان آن را برای انجام وظایف مختلف فراخوانی کرد. قبل از اینکه بتوانیم از افزونه استفاده کنیم، از ما خواست تا برای احراز هویت Cloudflare به وب سایت OpenAI مراجعه کنیم. پس از انجام این کار (بدون ایجاد حساب کاربری)، توانستیم بدون مشکل از ابزار استفاده کنیم. ما آن را با استفاده از Gmail آزمایش کردیم، یک ایمیل فرضی نوشتیم که درخواست جزئیات بیشتر در مورد درخواست شغل را داشت و از ChatGPT Writer خواستیم پاسخ دهد. نتایج چشمگیر بود و این ابزار به راحتی از نوار ابزار پاسخ Gmail قابل دسترسی بود. در کل، این یک تجربه روان بود که فقط از نظر سهولت استفاده، مرلین را پشت سر می گذارد.

۵٫   Forefront.AI

5.   Forefront.AI

Forefront.ai یک ابزار هوش مصنوعی چند منظوره است که به شما امکان می دهد از ChatGPT-3.5، ChatGPT-4، Claude Instant 1.2 و Claude 2 در همان برنامه وب استفاده کنید. برای استفاده از ChatGPT-4، Claude Instant 1.2 و Claude 2 ، همه با نرخ پیام محدود، باید اشتراک تهیه کنید. اما می توانید ثبت نام کنید و از ChatGPT-3.5 به صورت رایگان استفاده کنید. خروجیChatGPT-3.5 Forefront.AI مطابق (یا بسیار شبیه به) چیزی است که در ChatGPT OpenAI پیدا می کنید، بنابراین می توانید مطمئن باشید که پاسخ های مشابهی دریافت می کنید.

استفاده از ChatGPT بدون حساب OpenAI

راه‌های زیادی برای استفاده از ChatGPT بدون حساب وجود ندارد. با این حال، در پنج روش بالا، باید یکی برای اکثر مقاصد مناسب باشد. در حالی که چت بات Bing نزدیکترین “تجربه ChatGPT واقعی” بود، افزونه های مرورگر نیز چشمگیر بودند. افزایش محبوبیتی که این پلتفرم تجربه می کند، نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و امنیت را که حداقل در حال حاضر موجه هستند، آشکار کرده است. با توسعه فناوری، به احتمال زیاد نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و امنیت برای هماهنگی بیشتر با قوانین و انتظارات تشدید خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا