هوش مصنوعی

۵ ابزار رایگان هوش مصنوعی برای ایجاد ایمیل‌های حرفه‌ای با ChatGPT

توانایی بیان افکار با کلمات بهتر یکی از بهترین کارهایی است که ChatGPT می تواند انجام دهد. از این ویژگی می توان برای نوشتن ایمیل های بهتر یا خلاصه کردن پیام های طولانی که نمی خواهید بخوانید استفاده کرد. در حالی که می توانید هر دو را از طریق ChatGPT انجام دهید، باید دستورالعمل های صحیح را بدانید. در عوض، به برخی از برنامه های رایگان متعدد که این فرآیند را آسان تر می کنند، اعتماد نکنید. افزونه‌های مرورگر این توانایی‌ها را در خود Gmail شما قرار می‌دهند، یا می‌توانید از برنامه‌های شخص ثالثی استفاده کنید که به داده‌های خصوصی شما دسترسی ندارند اما همچنان استفاده از آن‌ها آسان‌تر از ChatGPT است.

۱. Rizemail  (وب)

۱. Rizemail  (وب)

هوش مصنوعی برای هر محتوای آنلاین که به نظر می رسد بیش از حد طولانی باشد، مانند خلاصه ویدیوهای YouTube و خلاصه سریع مقالات طولانی، بسیار مفید است. البته می‌توانید از آن برای ایمیل‌های خیلی طولانی هم استفاده کنید. و با Rizemail، نیازی به نصب هیچ افزونه ای، ثبت نام درOpenAI یا هر حسابی ندارید و در واقع حتی از صندوق ورودی خود خارج نمی شوید، بنابراین استفاده از آن در گوشی هوشمند آسان تر است.

Rizemail کاملاً رایگان است، تبلیغاتی نمایش نمی دهد و حتی نیازی به ثبت نام در حساب کاربری ندارد. در حال حاضر، می توانید از آن برای خلاصه کردن ۱۰۰ ایمیل در ماه از حساب ایمیل خود استفاده کنید. برای خبرنامه هایی که ممکن است در آنها مشترک شده باشید به ویژه خوب کار می کند.

۲. GhostWrite (کروم)

۲. GhostWrite (کروم)

GhostWrite یکی از بهترین افزونه‌ها برای کسانی است که می‌خواهند بدون یادگیری تمام دستورها یا آماده‌سازی آن‌ها برای شما، از ChatGPT برای نوشتن ایمیل‌های کاری استفاده کنند. پس از نصب برنامه و ورود با Gmail، یک حساب شخصی رایگان دریافت می کنید تا بتوانید تا ۱۰۰ پیام را در ماه بنویسید که شاید بیشترین میزان رایگان در هر افزونه باشد. در حال حاضر، این سرویس فقط در مرورگرهای مبتنی برChromium با Gmail کار می کند.

پنجره Compose را در Gmail باز کنید تا یک کادر GhostWrite جدید در زیر فیلدهای To وSubject پیدا کنید. به سرعت بگویید که می خواهید ChatGPT در مورد چه موضوعی ایمیلی بنویسد. می توانید لحن (حرفه ای، رسمی، دوستانه، معمولی، بسیار معمولی، مستقیم، متقاعد کننده)، طول (مختصر، کوتاه، متوسط، طولانی، خودکار) و زبان را اگر نمی خواهید به زبان انگلیسی باشد انتخاب کنید.GhostWrite چند ثانیه فکر می کند و سپس به شما یک یا چند گزینه ترکیب ایمیل می دهد که می توانید آنها را در متن وارد کنید و ارسال کنید.

افزونه GhostWrite Chrome همچنین می تواند ایمیل ها را در صندوق ورودی شما خلاصه کند. هنگامی که هر پیامی را باز می کنید، دکمه خلاصه را در کنار فرستنده پیدا خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و GhostWrite یک کادر محاوره ای را در خود پیام با خلاصه ای از محتوا باز می کند.

۳. SuperReply (کروم)

اکثر دستیاران ایمیل هوش مصنوعی مبتنی بر ChatGPT فقط با جیمیل کار می کنند، اما SuperReply یک استثنای نادر است که از Outlook نیز پشتیبانی می کند. شما نمی توانید از آن با برنامه دسکتاپOutlook استفاده کنید، اما اگر برنامه وب Outlook را در مرورگر Chrome خود باز کنید (پس از نصب افزونه SuperReply) به طور یکپارچه کار می کند.

هدف SuperReply کمک به شما در پاسخ سریع به هر ایمیلی بر اساس نوع لحنی است که می خواهید. در کنار دکمه Reply زیر هر پیام، دکمه SuperReply را خواهید دید که به شما پنج گزینه لحن می دهد:Matching /مطابق با لحن فرستنده، business/ زبان کاملاً حرفه ای، casual/دوستانه، empower/به فرستنده انگیزه دهید و not interested /با ادب رد کنید. هر انتخاب لحن همچنین چندین ترکیب ایمیل ایجاد می کند که می توانید از آنها انتخاب کنید. نسخه رایگان SuperReply به شما ۹۰ پاسخ در ماه می دهد. همچنین شامل یک میانبر جالب است که در آن می توانید افزونه را بدون باز کردن پیام از خود صندوق ورودی فعال کنید و در زمان صرفه جویی کنید.

۴. PolitePost و ConcisePost (وب)

۴. PolitePost و ConcisePost (وب)

کسانی که اغلب به دلیل استفاده از زبان تند یا بی ادبانه در ارتباطات ایمیلی در فضای کاری متهم شده اند، PolitePost را دوست خواهند داشت. این برنامه وب رایگان فضایی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید ایمیلی را به صورت عادی (یا حتی در صورت تمایل به صورت دوستانه یا بی ادبانه تر) بنویسید. با استفاده از OpenAI، سپس در ۲۰ ثانیه یک قالب ایمیل حرفه ای و مودبانه به شما ارائه می دهد. به سادگی آن را کپی و پیست کنید و نکات پرانتزی را با جزئیات خود جایگزین کنید. و سپس برنامه خواهرConcisePost وجود دارد. این برای کسانی است که به نوشتن ایمیل های طولانی که به نتیجه نمی رسند یا به سرعت به موضوع رسیدگی نمی کنند متهم شده اند. دوباره، پیام طولانی خود را در جعبه قرار دهید و در ۲۰ ثانیه پیامی مختصر و مستقیم پیدا خواهید کرد که وقت کسی را تلف نمی کند.

PolitePost و ConcisePost کاملا رایگان هستند و هیچ هزینه یا تبلیغات پنهانی ندارند. جالب اینجاست که در بخش About، توسعه‌دهنده هزینه ماهانه اجرای سایت را پست می‌کند. در صورت تمایل می توانید به آن کمک مالی کنید.

۵. VoxReply (وب)

۵. VoxReply (وب)

همه افراد با کلمات مکتوب خوب نیستند. اگر ترجیح می دهید افکار خود را بیان کنید، VoxReply دستیار هوشمند مورد نیاز شما برای تبدیل آنها به ایمیل های حرفه ای است. این یک رابط ساده است که در آن دکمه”Start Recording” را کلیک کرده و شروع به صحبت کردن در رایانه یا گوشی خود می کنید. در صورت نیاز به استراحت می توانید ضبط را متوقف کنید و هر زمان که کارتان تمام شد، روی پایان ضبط کلیک کنید. همچنین گزینه ای برای اضافه کردن هر گونه یادداشت در متن وجود دارد. در نهایت، رویGenerate Email Reply کلیک کنید و VoxReply قالبی برای یک پیام حرفه ای به شما ارائه می دهد.
این برنامه یادداشت های صوتی شما را در سرورهای خود ذخیره نمی کند. در حال حاضر، VoxReply فقط ایمیل های رسمی را به زبان انگلیسی تولید می کند و گزینه ای برای تغییر لحن یا زبان وجود ندارد.

برای دستیار داخلی هوش مصنوعی Gmail ثبت نام کنید

همه کمک‌های هوش مصنوعی موجود در این مقاله بر اساس ChatGPT OpenAI هستند و در نوشتن ایمیل به شما کمک می‌کنند. اما ChatGPT تنها مدل هوش مصنوعی موجود نیست. گوگل با هوش مصنوعی Bard خود وارد رقابت شده است و افراد زیادی نمی دانند که در جیمیل ابزاری برای کمک به شما در نوشتن پیش نویس پیام وجود دارد. ویژگی Help Me Write در Gmail برای کسانی که ازGoogle Workspace Labs استفاده می کنند در دسترس است. گزینه ای در کادر Compose اضافه می کند که در آن می توانید به Gmail بگویید که چه چیزی می خواهید بنویسید و برای شما یک پیام ایمیل ایجاد می کند. البته، هنوز در مرحله آزمایشی است، بنابراین با احتیاط از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا