هوش مصنوعی

اپلیکیشن ChatGPT برای آیفون و آیپد

هوش مصنوعی ChatGPT OpenAI زمانی که در سال ۲۰۲۲ به طور عمومی عرضه شد، علاقه زیادی را به خود جلب کرد و دسترسی به انبوهی اطلاعات را از طریق یک رابط چت ساده – چه نکات سفر یا منطق مربوط به کد – فراهم کرد. مردم از زمانی که محبوبیت آن افزایش یافت به دنبال راه‌های ساده‌ای برای دسترسی به ابزار بودند، اما سرانجام به لطف برنامه رسمی موبایل، این امکان وجود دارد.

ChatGPTبه iPhone و (Android) می آید

در ۱۸ می ۲۰۲۳، OpenAI برنامه ChatGPT خود را برای iOS از طریق یک پست وبلاگ OpenAI معرفی کرد. طبق گفته این شرکت، این انتشار به دلیل افزایش مداوم علاقه کاربران، به ویژه کسانی که دوست دارند از این ابزار در هنگام حرکت استفاده کنند، صورت می گیرد. برنامه ChatGPT برای دانلود از طریق App Store و مانند همتای وب سایت خود رایگان است. این برنامه همچنین دارای قابلیت همگام سازی تاریخچه در همه دستگاه ها است. OpenAI همچنین از این برنامه به عنوان نقطه لمسی برای Whisper، راه حل هوش مصنوعی تبدیل صدا به متن خود استفاده می کند و به کاربران امکان می دهد تا از طریق ورودی صدا، پیام ها را ارائه دهند. علاوه بر این، کاربران پولی می توانند به GPT-4 و سایر مزایای اشتراک ChatGPT Plus در برنامه نیز دسترسی داشته باشند!

اگر iOS پلتفرم ترجیحی شما نیست، بدانید که ChatGPT همچنین برای دستگاه‌های Android در دسترس است و به شما امکان می‌دهد تا تجربه مرورگر موبایل تا حدودی دست و پا گیر را کنار بگذارید.

چگونه ChatGPT را در آیفون خود دانلود کنید

برای دانلود ChatGPT در آیفون خود، App Store را با کلمات کلیدی “ChatGPT” یا “OpenAI” جستجو کنید. نام برنامه رسمی ChatGPT است و دارای عنوان فرعی “برنامه رسمی OpenAI” است. پس از شناسایی برنامه ChatGPT در App Store، برای دانلود برنامه دکمه “Get” را بزنید و مراحل احراز هویتی را که آیفون شما به شما می گوید دنبال کنید. اگر قبلاً حساب OpenAI دارید می توانید با آن وارد شوید یا با حساب Apple یا Google خود ثبت نام کنید.

حتی می‌توانید به عنوان یک اقدام اضافی برای اطمینان از اینکه به‌طور تصادفی یکی از بسیاری برنامه‌های جعلی ChatGPT را در اپ استور دانلود نکرده‌اید، از ChatGPT بپرسید که آیا برنامه رسمی است یا خیر.

ChatGPT را به صورت یکپارچه روی آیفون خود استفاده کنید

راه اندازی یک برنامه رسمی ChatGPT برای دستگاه های تلفن همراه، دسترسی به این سرویس را راحت تر می کند و به طور قابل توجهی سهولت استفاده را افزایش می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا بیشتر روی استفاده از پیام های ایده آل و دریافت سریعتر راه حل برای ابهامات خود تمرکز کنند. این یک پیشرفت خوشایند است و ما برای دیدن اینکه OpenAI در مرحله بعد چه چیزی می سازد، هیجان زده هستیم.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا