هوش مصنوعی

بهترین پلاگین‌های کریپتو روی ChatGPT

جهان کریپتو می تواند بسیار دلهره آور باشد. از درک اصطلاحات جدید، به لطف یک صنعت در حال سریع، تا همگام شدن با روندهای بازار، گم شدن در آشفتگی سرمایه گذاری در نوسان ترین دارایی های مالی آسان است.

با این وجود، اگر از چندین ابزار استفاده کنید، می توانید این ماجراجویی را لذت بخش تر کنید. این افزونه های ChatGPT crypto می توانند تقریباً در هر نیاز مبتنی بر اطلاعات به شما کمک کنند.

۱٫ Crypto Jobs List

این افزونه برای کمک به کاربران در یافتن شغل در صنعت کریپتو طراحی شده است. این پلاگین داده های مربوط به فرصت های شغلی و توضیحات را از وب سایت می گیرد و از آن برای یافتن فرصت های شغلی استفاده می کند.

Crypto Jobs List

این امکان را به شما می دهد تا با آن تعامل داشته باشید تا نقش های شغلی خاص را پیدا کنید، در مورد صلاحیت های مورد نیاز اطلاعات کسب کنید و در مورد بازار کار کریپتو بینش کسب کنید. به عنوان مثال، ما از این ابزار برای یافتن چند شغل نویسندگی محتوای ارز دیجیتال از راه دور استفاده کردیم. در حالی که این  یک پلاگین خوب برای شروع جستجوی شغل است، با استفاده از یک پلاگین عمومی مانند Job Search by Indeed که پایگاه داده بزرگتری از مشاغل در همه صنایع، از جمله ارز دیجیتال دارد، سود بیشتری خواهید برد.

۲٫ CCData.io

پلاگین CCData.io برای ارائه داده های بلادرنگ و تاریخی در مورد ارزهای دیجیتال مختلف طراحی شده است. این پلاگین توسط CCData، یک پلتفرم آنلاین که در سال ۲۰۱۴ برای ارائه داده های قابل اجرا به مؤسسات در مورد دارایی های دیجیتال راه اندازی شد، پشتیبانی می شود.

2. CCData.io

با استفاده از این پلاگین، می توانید به اطلاعاتی مانند قیمت ها، سرمایه گذاری بازار و حجم معاملات دسترسی داشته باشید در حالی که عملکرد ارزهای دیجیتال مختلف را ردیابی می کنید و روندهای بازار را برای تصمیم گیری آگاهانه سرمایه گذاری تجزیه و تحلیل می کنید. این پلاگین همچنین شما را با آخرین پروژه های بلاک چین، مانند عرضه اولیه سکه (ICO) به روز نگه می دارد.

۳٫ DAIZY

DAIZY برای کمک به شما در دسترسی به داده‌های مالی و تجزیه و تحلیل دارایی‌ها، از جمله سهام ایالات متحده، ETF‌ها و ارزهای دیجیتال طراحی شده است.

DAIZY

این ابزار توسط Daizy Inc ایجاد شده است و از پایگاه داده عظیم و به طور منظم به روز شده اطلاعات خود برای تعیین عملکرد پروژه‌های ارز دیجیتال، معیارهای ریسک و پایداری بر اساس امتیاز ESG (محیط زیست، اجتماعی و حاکمیت) استفاده می‌کند. می‌توانید دارایی‌ها را با معیارها مقایسه کنید تا عملکرد خود را ارزیابی کنید و بیاموزید که چگونه داستان‌های جدید ممکن است بر انواع مختلف دارایی‌ها تأثیر بگذارد. به طور کلی، این یک راه حل یک مرحله ای است که تحقیق و تجزیه و تحلیل دارایی های دیجیتال را ساده می کند.

۴٫ GoPlus Security AI

GoPlus Security برای ایمن‌تر کردن Web3 با شناسایی و رفع خطرات امنیتی از طریق پلتفرم پویا و خودکار خود ایجاد شد. افزونه ChatGPT آن یک راه حل یک مرحله ای برای محتوای امنیتی جامع، از جمله به روز رسانی های بلادرنگ و داده های اولیه رایگان ارائه می دهد.

4. GoPlus Security AI

همچنین می تواند جنبه های مختلف اکوسیستم امنیت رمزنگاری، مانند آدرس های مخرب، امنیت توکن و وضعیت امنیت DApp را پوشش دهد. شرکت مبدأ متعهد به ادغام بهترین داده های امنیتی برای محافظت از پروژه ها و کاربران ارزهای دیجیتال است.

۵٫ Alchemy

افزونه ChatGPT Alchemy ابزاری است که به کاربران امکان دسترسی به داده های بلاک چین را می دهد. این ابزار با بلاک چین های اتریوم، Polygon، Arbitrum و Optimism کار می کند و با استفاده از API های Web3 Alchemy اطلاعات بلادرنگ را در اختیار کاربران قرار می دهد.

Alchemy

می توانید به موجودی حساب ها، متادیتای توکن ها، اطلاعات بلاک و داده های کارمزد که بر شرایط شبکه اعمال می شود دسترسی داشته باشید. با توجه به محدودیت های کاراکتر ChatGPT، پلاگین با محدودیت پاسخ می دهد. همچنین، این افزونه با مجموعه ثابتی از روش های API به جای داده های خارج از زنجیره بلادرنگ آموزش دیده است.

۶٫ DeFiLlama

DeFiLlama یک پلتفرم است که داده و تجزیه و تحلیل را برای پروژه ها و پروتکل های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ارائه می دهد. این اطلاعات را از منابع معتبر جمع آوری می کند و به کاربران بینش در مورد عملکرد و روندهای چشم انداز ارائه می دهد. پلاگین ChatGPT از ثروت عظیم داده‌های پلتفرم برای کمک به کاربران در کشف فرصت‌های DeFi، بررسی پروتکل‌ها و ارزیابی سلامت عمومی و رشد اکوسیستم DeFi استفاده می‌کند. این برای سرمایه گذاران و توسعه دهندگانی که می خواهند تصمیمات آگاهانه در فضای DeFi در حال تحول سریع اتخاذ کنند مفید است.

۷٫ SignalPlus

Signal Plus یک پلتفرم همه کاره است که کاربران را قادر می سازد تا در معاملات آپشن برای دارایی های دیجیتال شرکت کنند. به طور پیش فرض، پلاگین ChatGPT آن دسترسی به تجزیه و تحلیل ریسک و سود/زیان بلادرنگ، داده های نوسانات و تجزیه و تحلیل سناریوی ریسک را برای توانمندسازی معامله گران حرفه ای، مؤسسات و صندوق های کریپتو-بومی برای اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری ارائه می دهد. علاوه بر این، می توانید بینش هایی در مورد روندهای موجود در رمزنگاری، داده های آتی و آپشن ها، پروتکل های DeFi، آمار تصفیه، پروژه های NFT، هزینه های گس بلاک چین و موارد دیگر به دست آورید. به طور خلاصه، این پلتفرم طراحی شده است تا دستیار معاملات رمزنگاری شما باشد.

۸٫ Polygon

ابزار Polygon ChatGPT یک ابزار تحقیقاتی طراحی شده برای بهبود تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری مالی است. علیرغم اینکه از Polygon (MATIC)، یک پروژه رمزنگاری، سرچشمه گرفته است، این ابزار نه تنها بینش های ارز دیجیتال را ارائه می دهد، بلکه می تواند نمادها را در سراسر سهام و FOREX نیز جستجو کند. این به کاربران کمک می کند تا از روندهای بازار مطلع بمانند، اطلاعاتی در مورد قراردادهای اختیار ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد تا سبد سهام خود را ردیابی کرده و فرصت های سرمایه گذاری جدید را کشف کنند.

به طور کلی، این ابزار تحقیقات مالی را ساده می کند و یک راه حل ساده و قدرتمند را برای سرمایه گذارانی که به دنبال بینش های مالی جامع هستند ارائه می دهد.

با پلاگین‌های ChatGPT در کریپتو پیشرفت کنید

امروزه کسانی که به اطلاعات باکیفیت دسترسی دارند و توانایی اجرای سریعتر را دارند، بهترین شانس را برای موفقیت دارند. این عامل به طور کامل در صنعت رمزنگاری اعمال می شود. با این همه اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، لازم است که حواشی را از اطلاعات ارزشمند جدا کنید و بر اساس آن عمل کنید. این افزونه‌های تقویت‌شده با هوش مصنوعی در تلاش شما برای بهره‌مندی از فرصت‌های بی‌پایانی که در حوزه رمزنگاری ایجاد می‌شود، نقش مهمی خواهند داشت. پس همین حالا شروع کنید.

تیم کلاغه

پست‌های «تیم کلاغه» حاصل مشورت تیمی تیم نویسندگان کلاغه است. این پست‌ها با تکیه بر تحقیقات و مشاوره‌های متنوعی انتخاب نو نوشته می‌شوند و سعی بر این است که بهترین‌های بازار انتخاب و معرفی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا