لوازم سفر، کمپینگ و کوهنوردی

راهنمای جامع سفر راحت به هرکجا – قسمت دوم، لوازم شخصی سفر!

اگر سلسله مقالات سفر راحت به هر کجا را دنبال می‌کنید، حتما الان خیالتان از چمدان یا ساک سفری خود راحت است و می‌دانید چه چیزی دقیقا برای سفر شما و برای شما ساخته و آماده شده و منتظر است تا همراهیتان کند. ما در این مقاله سعی داریم به شما لوازمی را معرفی کنیم که در جهت سهل کردن تجربه نظافت و آراستگی ظاهریتان خواهد آمد.

بیشترین حجم بار شما را لباس‌های شما تشکیل می‌دهند، انتخاب لباس مناسب هم می‌تواند در جمع بندی و بهینه کردن محموله سفری شما کمک دستتان باشد هم در طول سفر میتواند شما را از شر بسیازی از قید و بندها آزاد سازد. ما به شما توصیه می‌کنیم برای سفر های خود از لباس‌های ساده و مشابه استفاده کنید که همزمان شکیل هم هستند، استفاده ازین لباس‌ها هم وجهه شما را در طول سفر حفظ می‌کند و هم ذهن شما را منظم کرده و از مشغولیت ذهنی که چی بپوشم نجات می‌دهد، همچنین در طول سفر می‌توانید راحت تر برای ادامه سفر خود لباس تهیه کنید و با آنها ست کنید.

علاوه بر مطالب بالا جنس لباس نیز مهم است، استفاده از لباس‌های با پارچه سنتتیک علاوه بر اینکه راحت تر شست‌وشو داده شده و نیاز کمتری به اتو دارند و دیرتر ظاهر خود را از دست می‌دهند، زمان بسیاری را نسبت به لباس‌های پارچه ای کتان و جین برای شما زنده خواهند کرد، زیرا سریع خشک می‌شوند و شما را معطل خشک شدن خود نمی‌کنند!

لباس زیر

تجربه شخصی ما و مسافران سراسر دنیا نشان میدهد تمام موارد ذکر شده بالا از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باید برای لباس زیر خود در نظر بگیرید، لباس زیر هم‌شکل و همسان به بسته بندی چمدان شما کمک به سزایی می‌کند علاوه بر آن در انتخاب آن راحت خواهید بود و همیشه در ذهن خود یا هیجانات سفرتان منظم و شیک بنظر خواهید آمد!

یک لباس زیر مناسب باید از پارچه ضد حساسیت با دوخت منسب باشد که تنفس بالا و دفع رطوبت آن موجب خشکی نواحی حساس بدن شما گردد، این امر موجب میشود در طول سفرتان احساس تازگی و تمیزی داشته باشید و نگرانی از بابت حمام رفتن و مسائل مرتبط آن برای شما کم شود.

شورت مردانه مجموعه ۴ عددی

شورت مردانه مجموعه 4 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این مجموعه شرت مردانه چهار عددی، یکی از گزینه های خوبی است که میتوانید رو آن فکر کنید، جنس نخی مودال آن تضمین کننده دوام و در عین حال لطافت آن در تمام طول استفاده است و به شما تجربه خوبی خواهند داد. همچنین طیف رنگی این لباس بسیار زیباست و نه شمارا سر درگم کرده و نه موجب عدم تمایز آنها از یکدیگر میشود، براحتی میتوانید آنها را در یک کیسه تفکیک جای داده و جدا کنید.

برای خانم‌ها انتخاب لباس زیر کمی سخت تر می‌شود، اما ما توصیه می‌کنیم بازهم از لباس‌های زیر راحت و کشی استفاده کنید تا در طول سفر حس تازگی و نشاط با شما همراه باشد.

بخوانید: راهنمای جامع لوازم مورد نیاز سفرهای طبیعت گردی یک روزه

ست شورت و سوتین زنانه

ست شورت و سوتین زنانه

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این مدل شرت و سوتین یکی از مدلهای خوب بازار با جنس مرغوب است که در رنگهای متنوع موجود می‌باشد و می‌توانید سفارش دهید، علاوه بر شکیل بودن آن مناسب برای فعالیت آزادانه و بدون نگرانی است و می‌توانید روی آن حساب کنید.

جوراب

یکی از مهم‌ترین وسایل همراه شما، سفر شما به هرنحوی باشد پیشنهاد ما حتما این است که جوراب مناسب خود را همراه داشته باشید! یک جوراب مناسب تعرق پای شما را سریع خشک می‌کند، پای شما را خنک نگه میدارد و اجازه می‌دهد نفس بکشد همچنین از بو گرفتن کفش و پای شما جلوگیری می‌کند.

بهترین جوراب‌های بازار جوراب‌های نخی پشمی است که دارای خاصیت آنتی باکتریال هستند، این جوراب‌ها در بازار به اسم نانو موجود می‌باشند. باز هم در مورد جوراب پیشنهاد ما به شما رعایت سادگی و همسانی است، این امر کمک بسزایی در بسته بندی محموله شما همچنین آزادی ذهنتان می‌کند.

بخوانید: راهنمای انتخاب بهترین کیف کمری برای فعالیت‌های گوناگون

جوراب سوپر نانو مردانه پاتریس بسته ۳ جفتی 

جوراب سوپر نانو مردانه پاتریس بسته 3 جفتی 

مشاهده این محصول در دیجی کالا

جوراب‌های پاتریس از کیفیت خوبی برخورداند و در ناحیه پاشنه و پنجه دوخت خوبی دارند و نگرانی شما از سوراخ شدن جوراب در طول سفر را برطرف می‌سازند، همچنین استفاده از تکنولوژی نانو در این جوراب باعث کم شدن بوی کفش و دیرتر بو گرفتن آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما این سری جوراب سه تایی است که علاوه بر همه مزیت ها هزینه کلی سفر شما را کاهش خواهند داد.

جوراب زنانه مون مجموعه ۶ عددی

جوراب زنانه مون مجموعه 6 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

برای بانوان هم این جوراب‌ها با جنس ساندکس که موجب تنفس خوب و دفع رطوبت میگردد گزینه مناسبی است، علاوه بر این در میان باقی تولید کنندگان از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

نظافت

شکی نیست شما در طول سفر بیشتر از زندگی روزمره در معرض آلودگی هستید، چه آلودگی‌های محیطی و چه آلودگی‌های فردی که با فعالیت زیاد و بودن در شرایط نا مطلوب لباس‌های فرمال بیرون می‌باشد.

یک پک نظافت خوب، هم خیال شما را از بابت داشتن لوازم مورد نیازتان راحت می‌کند، هم در بسته بندی چمدان سفرتان کمک حالتان خواهد بود. و اولین گزینه برای این موضوع داشتن یک کیف مخصوص لوازم بهداشتی است، این کیف که دقیقا برای همین کار طراحی شده است، به شما کمک می‌کند تا همه لوازم مورد نیازتان را یک جا داشته باشید، و در اسرع وقت و براحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.

بخوانید: بهترین لوازمی که برای یک هیچ هایک موفق نیاز دارید

کیف لوازم بهداشتی نیچرهایک

کیف لوازم بهداشتی نیچرهایک

مشاهده این محصول در دیجی کالا

کیف مخصوص لوازم بهداشتی نیچرهایک چیزی است که شما به آن نیاز دارید، تمام وسایل مورد نیاز شما را یک جا در جیب‌های متفاوت و جدا از هم نگهداری می‌کند، از آلوده شدن آنها جلوگیری می‌کند و براحتی باز می‌شود تا در محل های مورد نیازتان از آن استفاده کنید. یک گیره داخل این کیف تعبیه شده که پس از بازکردن کیف می‌توانید بوسیله آن آنرا از جایی در محل مناسب آویزان کرده، و به استحمام یا نظافت خود بپردازید! اگر نظر ما را می‌خواهید با همراه داشتن این کیف یکی از بهترین تجربه های استحمام و نظافت را در طول سفر تجربه خواهید کرد که تا به حال از آن غافل بودید!

اگر مقصد شما هتل است، احتمالا از بابت مواد شوینده و مورد نیازتان خیالتان راحت است، اما اگر از شوینده های خاص استفاده میکنید یا در مقصدتان این موارد تامین نشده، حتما باید به نگرانی نحوه حمل مایعات شوینده خود فکر کرده باشید. حمل این مواد با بسته بندی خود علاوه بر سنگین کردن محموله شما، شما را در خطر نشت این مواد به سایر قسمت های چمدانتان خواهد کرد، لذا استفاده از ظرف‌هایی که برای این کار طراحی و ساخته شده علاوه بر رفع نگرانی شما، استفاده از این مواد را برای شما راحت تر خواهند کرد.

بخوانید: راهنمای جامع انتخاب و خرید کوله یک روزه فعالیت های ورزشی

قمقمه نیچرهایک مجموعه ۳ عددی

قمقمه نیچرهایک مجموعه 3 عددی

مشاهده این محصول در دیجی کالا

این مجموعه بطری‌های سه عددی که همراه با کیف عرضه می‌شوند، محتویات چمدان شما را از گزند مایعاتی که حمل می‌کنید حفظ می‌کند علاوه بر این طراحی آنها مصرف مواد شوینده را برای شما چندین برابر راحت تر خواهد کرد، سوپاپ تعبیه شده پشت هر بطری می‌تواند بطری شمارا روی دیوار نگه داشته و شما به راحتی بتوانید در هرزمانی از شامپو، صابون یا نرم کننده خود بدون دغدغه استفاده نمایید.

حوله هم یکی از لوازمی است که همراه داشتنش خالی از لطف نیست، حوله های مخصوص سفری علاوه بر کم حجم بودن، دارای خواص جذب بالا و خشک شدن سریع و همچنین آنتی باکتریال بودن می‌باشند.

بخوانید: کیسه های ضد آب یا درای بگها، همراه شما در سفرهای تابستانه

حوله مسافرتی آنتی باکتریال سی تو سامیت مدل Drylite Towel

حوله مسافرتی آنتی باکتریال سی تو سامیت مدل Drylite Towel

مشاهده این محصول در دیجی کالا

حوله مسافرتی سی تو سامیت از بهترین حوله های موجود در بازار است که می‌توانید تهیه کنید، این حوله که در سایز ۴۰ × ۸۰ عرضه میشود ۶۲ گرم وزن دارد و می‌توانید آن را به اندازه یک مشت در کیف مخصوص خود در بیارورید. شاید باور نکنید ولی این حوله می‌تواند تا دو برابر حوله های عادی هم سایز خود رطوبت را جذب کند، و در مدت زمان خیلی کوتاه تری نسبت به آنها خشک شود.

این حوله با یون نقره پوشانده شده و خاصیت آنتی باکتریال آن علاوه بر حفظ سلامت شما، بو نمی‌گیرد و همیشه تازه و آماده بکار می‌ماند.

برچسب ها

ابراهیم موسوی

خسته از زندگی شهری و عاشق طبیعت بکر خدا، هروقت فرصتی باشه کولمو برمیدارم و میزنم به جاده، علاقمند به پیمایش در مسیر های بلند و شبمانی‌‌های طولانی هستم، در بین دوستانم معروفم که اگر ولش کنی بعدش باید بری و تو جنگل دنبالش بگردی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن