هوش مصنوعی

بهترین پرامپت‌های ChatGPT برای کریپتو

ارزهای دیجیتال به آرامی چشم‌انداز مالی را تغییر می‌دهند و مفاهیم و فرصت‌های پیچیده‌ای را به همراه می‌آورند که نیاز به درک دارند. برای اینکه با صنعت همگام باشید، چه با درک اصطلاحات جدید، چه کاوش در پروژه‌های رمزارز یا حتی انجام معاملات پیشرفته، باید از ابزارهایی استفاده کنید که به شما قدرت می‌دهند.ChatGPT یکی از ابزارهایی است که باید به آن توجه کنید. اگر به درستی استفاده شود، می تواند به شما در کسب بینش های قدرتمند و قابل اجرا کمک کند. اما باید بدانید که چگونه سوالات را به درستی مطرح کنید. در اینجا نمونه‌هایی از سوالات کریپتوی روشن و خاص آورده شده است که می‌توانید با آن‌ها شروع کنید.

۱٫  تجزیه و تحلیل یک توکن

سوال: من یک سرمایه گذار کریپتو هستم. با یک توکن جدید که در حال جلب توجه است برخورد کردم. نام آن”Theta Token” است. آیا می توانید به من در تجزیه و تحلیل کاربرد و ارزش پیشنهادی توکن و بلاکچین زیربنایی آن کمک کنید؟ ویژگی‌های کلیدی، موارد استفاده و هر ویژگی منحصر به فرد آن را که آن را از سایر توکن‌های موجود در بازار متمایز می‌کند، شرح دهید. علاوه بر این، روند عملکرد آن را در طول شش ماه گذشته، با در نظر گرفتن عواملی مانند ارزش بازار، حجم معاملات و مشارکت جامعه، بررسی کنید. بینش هایی در مورد پتانسیل رشد توکن و چالش هایی که ممکن است در چشم‌انداز همیشه در حال تغییر ارزهای دیجیتال با آن مواجه شود، ارائه دهید. تجزیه و تحلیل را برای خواندن آسان به بخش‌هایی تقسیم کنید.

هزاران توکن کریپتو در CoinMarketCap فهرست شده اند. تجزیه و تحلیل این توکن ها می تواند چالش برانگیز باشد. اما می توانید تحقیقات را با ChatGPT Plus ساده کنید، که به شما امکان می دهد از افزونه های کریپتو ChatGPT برای دسترسی به آخرین داده های بلادرنگ استفاده کنید.

۲٫ یادگیری انجام معاملات پیشرفته

سوال: من یک سال است که ارزهای دیجیتال را معامله می کنم و ۱۰۰۰۰ دلار پس انداز کرده ام. می خواهم با انجام معاملات پیشرفته، سبد سرمایه گذاری خود را در یک سال آینده به ۱۰۰۰۰۰ دلار افزایش دهم. به من کمک کنید تا یک استراتژی برای ۱۰ ارز دیجیتال برتر با تمرکز بر مدیریت ریسک و حداکثر کردن پتانسیل سود ایجاد کنم. لطفاً یک برنامه واضح ارائه دهید که موارد زیر را توضیح دهد:

  • شاخص‌های فنی کلیدی و الگوهای نمودار برای شناسایی نقاط ورود و خروج
  • بهترین استراتژی ها برای مدیریت ریسک و تنوع بخشیدن
  • نحوه انجام معاملات و تنظیم استراتژی در پاسخ به شرایط بازار
  • لیستی از اشتباهات رایج معاملات کریپتو که باید از آنها اجتناب کرد.

هر زمان که می خواهید مهارت های خود را ارتقا دهید، به راحتی با تمام جزئیاتی که باید در نظر بگیرید، غرق می شوید. در این مورد، سوال به شما کمک می کند تا این جزئیات را محدود کنید، بنابراین می توانید روی مهمترین جنبه ها تمرکز کنید.

۳٫ خلاصه یک مقاله سفید

سوال: فرض کنید من یک جوان ۱۸ ساله با دانش اولیه کامپیوتر هستم. می خواهم مقاله سفید بیت کوین را بفهمم. مفاهیم کلیدی و نوآوری های ارائه شده در این مقاله را به شیوه ای آسان برای خواندن خلاصه کنید. یک نمای کلی مختصر از اهداف، فناوری و مشکلاتی که هدف حل آنهاست ارائه دهید. توضیح دهید که بیت کوین چگونه قرار است استفاده شود و چگونه با ارزهای دولتی و سایر ارزهای دیجیتال متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که خلاصه دقیق است و از ابهام جلوگیری می کند.

با وجود بسیاری از پروژه‌های کریپتو در بازار، نمی‌خواهید هزاران ساعت را صرف بررسی مقالات سفید بی‌پایان کنید.

از این سوال برای خلاصه کردن هر مقاله سفید کریپتو و درک سریع از آنچه پروژه شامل می‌شود استفاده کنید.

۴٫ بررسی قراردادهای هوشمند

توجه داشته باشید که برای موارد زیر، کد منبع یک قرارداد هوشمند را که در Etherscan فهرست شده است، آزمایش کردیم.

سوال: من یک کد منبع Solidity را از یک قرارداد هوشمند Ethereum کپی کرده ام. لطفاً کد را بررسی کنید و هر گونه آسیب‌پذیری امنیتی که ممکن است پیدا کنید به من اطلاع دهید. همچنین، نتایج بالقوه استفاده از قرارداد هوشمند را برجسته کنید.

این شاید یکی از هوشمندانه‌ترین راه‌ها برای استفاده از ChatGPT در کریپتو باشد. با توجه به کلاهبرداری‌های فراوان در صنعت، تکمیل یک تحلیل فنی برای هر قرارداد هوشمندی که می‌خواهید از آن استفاده کنید یا در آن شرکت کنید، عاقلانه است. قرارداد هوشمند را در ChatGPT قرار دهید و اجازه دهید به شما بگوید که آیا مخرب است.

۵٫ دریافت توضیح اصطلاحات کریپتو

سوال: به من کمک کنید تا Zk Rollups را درک کنم. به من بگویید آنها چه هستند، چگونه کار می کنند و مزایا و نگرانی های آنها چیست و چند مثال ذکر کنید.

همچنین، آنها به طور کلی چه تأثیری بر صنعت بلاک چین خواهند داشت؟ اطمینان حاصل کنید که توضیح شما ساده، واضح و به خوبی ساختار یافته است.

صنعت ارزهای دیجیتال به سرعت در حال تکامل است. چند سال  پیش، ما فکر می کردیم که تنها کاربرد بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش و ارز است. امروزه بیت کوین می تواند از NFT ها پشتیبانی کند. اغلب، با بسیاری از اصطلاحات کریپتو مواجه خواهید شد که نیاز به توضیح دارند و این سوال به شما کمک می کند تا آنها را بهتر درک کنید.

۶٫ ایجاد استراتژی های سرمایه گذاری

سوال: من به کسب درآمد غیرفعال علاقه مند هستم و تصمیم گرفته ام در استخراج ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنم. در حال حاضر، کدام ارزهای دیجیتال امن ترین هستند و جذاب ترین بازده را ارائه می دهند؟ علاوه بر این، آیا می توانید یک تجزیه و تحلیل دقیق از این ارزهای دیجیتال ارائه دهید که بازده سالانه درصد تاریخی، ریسک های بالقوه، دوره های قفل توکن و اقدامات امنیتی برای محافظت از سرمایه گذاری من را ذکر کند؟ من همچنین می خواهم حداقل الزامات برای شرکت در این برنامه ها و هرگونه هزینه مرتبط را بدانم. تجزیه و تحلیل را برای خواندن آسان تجزیه کنید.

اگر می خواهید کنترل آینده مالی خود را به دست بگیرید و ارزهای دیجیتال را به عنوان ابزاری برای رشد انتخاب کرده اید، ChatGPT می تواند همراه خوبی باشد. این سوال، به عنوان مثال، می تواند به شما کمک کند تا با ایمن ترین روش، استخراج ارز دیجیتال را شروع کنید.

۷٫ ایجاد یک برنامه “شروع به کار”

سوال: می خواهم یاد بگیرم که چگونه با Solidity کد بنویسم. من سابقه کد نویسی در زبان های HTML، CSS و JavaScript دارم. با این حال، سه سال پیش آخرین بار کد نویسی کرده ام. من به یک برنامه گام به گام شخصی سازی شده نیاز دارم تا به من کمک کند تا Solidity را شروع کنم و در ۶ ماه  در آن به تسلط برسم. منابع ضروری، دوره‌های آنلاین توصیه‌شده، بهترین شیوه‌ها و تمرین‌های کد نویسی عملی را برای ایجاد یک پایه قوی در توسعه قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم بگنجانید. علاوه بر این، نکاتی در مورد اشکال زدایی و اشتباهات رایج را بگنجانید.

صنعت کریپتو در حال رشد است و به متخصصان بیشتری برای کمک به توسعه راه حل نیاز خواهد بود. بنابراین، اگر به راهنمایی در مورد نحوه شروع کار با هر چیزی در کریپتو نیاز دارید، این سوال (یا مشابه آن) می تواند ChatGPT را وادار کند تا یک برنامه عالی مخصوصاً برای شما طراحی کند.

۸٫ ایده های پروژه توکن را به هم ریخته اید

سوال: من می خواهم یک پروژه توکن کریپتو جدید برای حل یک مشکل واقعی ایجاد کنم. برای ایده های نوآورانه و عملی به کمک طوفان فکری نیاز دارم. علایق اصلی من در زمینه پایداری، شمول مالی و آموزش است. آیا می توانید سه مفهوم پروژه توکن منحصر به فرد ارائه دهید که هر کدام به یکی از این زمینه ها مرتبط باشد؟ توضیح مختصری در مورد مشکلی که هر پروژه به آن می پردازد، مزایای بالقوه و تأثیر، و نحوه عملکرد توکن در هر سیستم ارائه دهید. گاهی اوقات، ما در یک چرخه خلاقیت قرار می گیریم. اجازه ندهید شما را متوقف کند. می توانید از این نوع سوال برای طوفان فکری ایده هایی استفاده کنید که از پروژه های کریپتو تا سکه های کریپتو meme را اجرا می کنند. ChatGPT صدف شماست.

۹٫ پرامپت‌های راه اندازی یک پروژه را دریافت کنید

سوال: من می خواهم یک پروژه کریپتو جدید راه اندازی کنم. لطفاً یک راهنمای گام به گام برای راه اندازی یک پروژه کریپتو موفق ارائه دهید. تمام مراحل را که باید طی کنم را شامل کنید و چالش های بالقوه را برجسته کنید و چگونه آنها را در هر مرحله برطرف کنید. در نهایت، بهترین شیوه ها را برای حفظ شفافیت و ایجاد اعتماد با سرمایه گذاران و شرکت کنندگان بالقوه بگنجانید.

اگر ایده پروژه کریپتو برای حل هر مشکلی را دارید، این سوال به ChatGPT اجازه می دهد تا روند راه اندازی موفقیت آمیز پروژه شما را تجزیه و تحلیل کند.

۱۰٫ نقش آفرینی به جای هرکس برای دریافت نظر آنها در مورد کریپتو

سوال: فرض کنید شما ویتالیک بوترین هستید. من چند سوال در مورد امور مالی غیرمتمرکز از شما خواهم پرسید. به من بگو چه فکر می کنی:

  • مزیت اصلی DeFi نسبت به امور مالی سنتی چیست؟ برعکس، ریسک اصلی چیست؟
  • در حالی که ارزهای دیجیتال برای غیرمتمرکز کردن امور مالی ایجاد شده اند، ۶۳ درصد از قدرت محاسباتی اتریوم توسط دو استخر استخراج کنترل می شود. نظر شما در مورد آن چیست؟
  • چگونه DeFi را در پنج سال آینده می بینید؟

بله، می توانید با ChatGPT نیز سرگرم شوید. این سوال نمونه ای از نحوه تبدیل ChatGPT به یک رهبر فکری کریپتو و دریافت نظرات آنها است. شما حتی می توانید فراتر رفته و یک مکالمه با دو شخصیت ایجاد کنید.

سوالات ChatGPT Crypto مانند کدهای تقلب هستند

سوالات کریپتو در ChatGPT را می توان به کدهای تقلب تشبیه کرد. آنها به طور قابل توجهی زمان و تلاشی را که برای مطلع شدن نیاز دارید کاهش می دهند. در این عصر، دریافت سریعترین اطلاعات مهم است. از این رو، استفاده از قدرت ChatGPT برای لذت بخش تر کردن سفر کریپتوی شما یک حرکت هوشمندانه است. اما لطفاً توجه داشته باشید که استفاده از ChatGPT برای تجزیه و تحلیل کریپتو فقط بخشی از پازل است. نباید به دلیل مجموعه داده محدود و مشکلات مستند توهم ChatGPT برای تجزیه و تحلیل اعتماد کنید. علاوه بر این، هیچ چیز جایگزین تحقیقاتی که قبل از سرمایه گذاری پول در کریپتو باید انجام دهید، نمی شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا